lek.

Joanna Koźlak

Psychiatra

specjalista psychiatra, psychoterapeuta więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • specjalista psychiatra, psychoterapeuta

Specjalizacje

 • Psychiatria
 • Psychoterapia

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet PsychiatrycznyUsługa: Inny

  Polecam , super lekarz mój tato był bardzo zadowolony po wizycie ,wiem że czeka na następną naprawdę polecam

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Joanna jest miłą sympatyczną osobą a przede wszystkim znakomitym specjalistą w swojej dziedzinie.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Dobry kontakt z pacjentem. Potrafi słuchać, fachowo tłumaczy problemy moich zaburzeń i zasadność stosowanych leków. Zawsze służy pomocą, nawet poza godzinami wizyty. Polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bez pośpiechu Dr wysłuchała mnie i nie oceniała pochopnie. Przepisała leki i wyjaśniła czego mogę się spodziewać. Podała nr tel. bezpośredni więc czuję pewien komfort . Poczułam, że może uda się wyjść na prostą.

 • J

  Witam. Pani Doktor Joanna Kożlak jest bardzo dobrym i konkretnym lekarzem, która bardzo szybko i skutecznie stawia diagnozy i dobiera leczenie. Pozdrawiam Jola:)

 • B

  Jestem bardzo zadowolona .Pani doktor słuchała bardzo uważnie.Szybko postawiła diagnozę. Podjęła się trudnego leczenia. Zaproponowała konsultacje telefoniczne w celu ustalenia dawek leków. Bardzo rzeczowa ale również bardzo pomocna. Ponieważ rozczarowałam się sposobem traktowania w przychodni( NFZ) oraz w 2 prywatnych ośrodkach, nareszcie błysnęła jakaś iskierka nadziei. Bardzo dziękuję i wszystkim polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor , mi pomogła i jestem bardzo zadowolona, w końcu mogę normalnie funkcjonować przez dobrze dobrany lek.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor jest konkretna, pierwsza wizyta nie była taka straszna jak myślałam. Jest bardzo dobrym specjalistą. Polecam

 • K

  Jeśli czujesz, że nic poza śmiercią nie może Ci pomóc- daj szansę Pani Joannie. Nie bój się zaprowadzić Jej nad swoje przepaści.

 • Bardzo dobry psychiatra we Wrocławiu, jak nie najlepszy na polskie warunki, moja małżonka leczy się psychiatrycznie już jakiś czas , byliśmy prawie u wszystkich z górnej półki psychiatrów we Wrocławiu , w tym ordynatorów pracujących przy ulicy Korzeniowskiego z bardzo długim wydawałoby się stażem pracy o pomoc, poradę i niestety ku memu zdumieniu takiej nie otrzymaliśmy, a przecież wydawało by się że takich przypadków choroby, objawów, sposobu zachowania czy leczenia mieli w swojej karierze na pęczki , sam jako zdrowa osoba (przynajmniej psychiatrycznie ) byłem zaszokowany jak mierny jest poziom znajomości, przygotowania a tym bardziej różnych metod leczenia zaburzeń psychiatrycznych , jedyna metoda to przepisać jak najmocniejsze leki i problem z głowy do następnej wizyty. Kilka wpisów jest że wizyta jest droga 100 Pln za wizytę to dużo? jest to minimalna stawka od jakiej lekarze rozpoczynają wizytę we Wrocławiu czy nawet w Polsce, zapraszam na wizytę do czołówki wrocławskich kardiologów czy guru wrocławskiego od ginekologii u których jedna wizyta rozpoczyna się od kwoty 300 Pln ?
  Nie sympatyczna, oschła , nie słucha pacjentów, takie są też opinie na forum totalna bzdura, a jaka ma być wesoła , uśmiechnięta , tryskać humorem jak przychodzą do niej ludzie dotknięci jedną z najgorszych i najstraszniejszych w skutkach, wyniszczającą chorobą na jaką człowiek może zachorować w swoim życiu - chorobą psychiatryczną , która niszczy człowieka, zabiera mu rozum, rodzinę, pracę , wszystko co ma, i skazują na życie w obłędzie, kto jakiś czas spędził na oddziale psychiatrycznym jako chory lub odwiedzający swoich bliskich doświadczył na sobie tej strasznej choroby i jej skutków, naoglądałem się jak najbliższa rodzina przychodzi do córki, męża czy żony na pół godziny i ucieka gdyż nie może znieść widoku i bólu tych ludzi a co dopiero przebywać z nimi cały czas , dzień i noc , dniami, miesiącami czy latami
  Nie zawsze da się przepisać odpowiednie leki na konkretny stan, nieraz po omacku lekarze przepisują leki w dobrzej wierze że pomogą , i niestety przychodzi następny epizod choroby i świat się znowu zawala na kilka miesięcy czy lat do następnego nawrotu choroby, każdy objaw choroby , stan, przebieg jest inny , każdy chory człowiek w inny sposób reaguje na chorobę psychiatryczną choć jest to jedna choroba, tym bardziej powinniśmy szanować lekarzy którzy chcą nam pomóc jako rodzinie i chorym w przejściu przez życie z tą jedną z najgorszych chorób jaka może spotkać człowieka. Jak wspomniałem moja małżonka już długo leczy się u Pani Dr Kożlak , sam też miałem okazję poznać Panią Dr i nic złego nie mogę powiedzieć na jej temat jak tylko szczerze polecić ją osobom cierpiącym na zaburzenia psychiatryczne szukające ciągle pomocy i wsparcia. W końcu idziemy do lekarza z prośbą o pomoc, o ukojenie w bólu i cierpienia , o wsparcie a nie oceniać jak jest ubrany lub jaki ma humor w danym dniu.