Umów wizytę 364 odwiedziny w ciągu 30 dni

Prosimy o umawianie wizyt z 48 godzinnym wyprzedzeniem! Prawnik, psycholog, psychoterapeutka i trenerka z kilkuletnim doświadczeniem zawodowym. Wykształcenie psychologiczne zdobyła… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Prosimy o umawianie wizyt z 48 godzinnym wyprzedzeniem!
  Prawnik, psycholog, psychoterapeutka i trenerka z kilkuletnim doświadczeniem zawodowym. Wykształcenie psychologiczne zdobyła w Wyższej Szkole Psychologii Społecznej w Warszawie.
  Doświadczenie i umiejętności w zawodzie psychoterapeuty rozwinęła w Instytucie Terapii Gestalt w Krakowie, podczas czteroletniego szkolenia, w trakcie którego odbyła staż w szpitalu psychiatrycznym im. Babińskiego w Łodzi oraz staż w Zakładzie Terapii Rodzin Katedry Psychiarii Collegium Medicum przy Uniwersytecie Jagielońskim.
  Ponad rok pracowała w Wielkiej Brytanii w ośrodku psychiatrycznym, a przez ostatnie lata w Polsce w Hospicjum dla Dzieci oraz w Ośrodkach Interwencji Kryzysowej. Jako trener, przez pięć lat, współpracowała przy realizacji projektów EFS, prowadząc warsztaty umiejętności społecznych dla osób zagrożonych wykluczeniem społecznym, warsztaty przeciwko homofobii oraz treningi rozwoju osobistego ( między innymi dla Łódzkiej Politechniki oraz MOPS-u).
  Pracę swoją poddaje systematycznej superwizji przez certyfikowanych EAGT superwizorów.
  Posiada certyfikat Nr 162.

  UWAGA!
  Proszę o zapisywanie się na wizyty z wyprzedzeniem co najmniej dwóch dni.

Specjalizacje

 • Zdrowie Publiczne

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Łódzki – wydział Prawa
 • Wyższa Szkoła Psychologii Społecznej w Warszawie
 • Instytut Psychoterapii Gestalt

Publikacje

Znajomość języków

 • angielski
 • francuski

Staże

 • Szpital im. Babińskiego w Łodzi
 • Zakład Terapii Rodzin Katedry Psychiarii Collegium Medicum przy Uniwersytecie Jagielońskim
 • Instytut Terapii Gestalt w Krakowie
 • Projekty EFS
 • Hospicjum dla Dzieci
 • Ośrodki Interwencji Kryzysowej
więcej

Certyfikaty

 • Joanna Kalecka, psycholog w mieście Łódź - Certyfikaty
 • Joanna Kalecka, psycholog - Certyfikaty

Zdjęcia

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
33 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Lokalizacja: Psychoterapia i Mediacje

  Na terapię do pani Asi trafiłam w bardzo trudnym momencie mojego życia. Miałam myśli samobójcze, bardzo ciężką depresję, piłam. Dzięki pani Asi wychodzę dziś na prostą. Odzyskałam radość życia, chęć do działania. Poznałam to co gryzło mnie od środka. Pani Asia jest bardzo ciepła, sympatyczna, taktowna, wyrozumiała. Fajny człowiek. Gorąco polecam :)

 • O
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Psychoterapia i Mediacje

  Pani Asia, oprócz tego że jest osobą w pełni profesjonalną, to jest również życzliwa i empatyczna. Pomaga to bardzo w terapii i rozmowach na trudne tematy. Z panią Asia nawiązuje sie więź, dzięki której chce się wracać na kolejne spotkania. Oczywiście na początku było dużo strachu i łez, ale w końcu przyszedł czas na dużo uśmiechu i energii. Dzięki tym spotkaniom zrozumiałam, że czas pomyśleć o swoich potrzebach i marzeniach. Każdej osobie, która zmaga się z trudnymi problemami życiowymi, traumami z dzieciństwa, z pełnym przekonaniem i z całego serca polecam panią Asie!

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wszystkim, którzy mają złe dni, a także tym którym uważają, że znaleźli się w patowej sytuacji, ale przede wszystkim tym, którzy od dłuższego czasu nie mogą zrozumieć dlaczego wciąż przydarza im się to co się przydarza gorąco i z pełną odpowiedzialnością polecam Panią Joannę Kalecką. To osoba pełna ciepła, optymizmu, wewnętrznego spokoju, potrafiąca słuchać, podnieść na duchu, pokazać światełko w tunelu.

  JJ

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Do Pani Joanny Kaleckiej trafiłam przez portal znanylekarz. Była to moja pierwsza wizyta "na próbę". Pani Joanna sprawiła, że czułam się komfortowo i spokojnie. Przez zadawanie pytań i rozmowę nakierowała moje myśli na inny tor i pomogła spojrzeć na pewne sprawy z innej strony. Emanuje niezwykłym ciepłem, nie narzuca zdania, nie ocenia. Z przyjemnością wrócę do Pani Joanny na kolejną wizytę.

 • L
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Korzystałem z pomocy Pani Joanny po trudnym doświadczeniu. Pani Joanna wykazała się dużym wyczuciem, potrafiła trafnie ocenić sytuację i pomogła mi znaleźć najbardziej optymalne rozwiązanie. Gorąco polecam

 • K

  Trafiłam do Pani Joanny w trudnym momencie mojego życia - skłoniły mnie do tego opinie na tym portalu. Z dużą niepewnością poszłam na Nasze pierwsze spotkanie, zupełnie nie wiedząc czego oczekiwać. Okazało się, że niepotrzebnie obawiałam się terapii. Cotygodniowe spotkania uświadomiły mi, że muszę więcej uwagi poświęcać własnym potrzebom, oddzielić oczekiwania innych (również najbliższych) od własnych. Jest w moim życiu kilka rzeczy, na które dzięki Pani Joannie spojrzałam z innej perspektywy, odnajdując pewnego rodzaju spokój i stabilizację. Dziękuję, Kasia

 • E

  Do pani Joanny zwróciłam się z powodu trudnych relacji z rodzicami, siostrą i partnerem. W ciągu kilku miesięcy z panią psycholog nauczyłam się oddzielać własne życie i problemy od życia najbliższej rodziny, zaczęłam zauważać, które zachowania są w porządku,a na co nie powinnam się zgadzać. Nauczyłam się rozmawiać, odmawiać i żyć własnym życiem. Pani Joanna należy do osób empatycznych, jest godna polecenia. Gdyby nie zmiana zamieszkania na pewno nie zrezygnowałabym z jej pomocy. Dziękuję za wspólną pracę!
  Polecam jeszcze raz,
  Eliza

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Do zwrocenia się o pomoc do pani Joanny skłoniły mnie bardzo dobre opinie w sieci. Niestety jestem bardzo rozczarowana.Byc moze pani Joanna jest swietna w przypadku depresji, jednak przy zaburzeniach osobowsci nie zdaje egzaminu. Pani Joanna nie pomogla mi w najmniejszym stopniu po okolo polrocznych spotkaniach co 2 tygodnie. Obiecala, ze znajdzie dla mnie grupe- nie znalazla, pol roku to chyba wystarczajaco duzo czasu.Do tego wizyty zaczynające się około 10 minut po czasie bardzo mnie denerwowaly. Co więcej, jest jeszcze gorzej. Popadlam w jeszcze większą rozpacz, ze nie jestem w stanie się zmienic

  Joanna Kalecka2016-07-06

  Witam Panią,
  W odpowiedzi na Pani opinię, proszę o kontakt telefoniczny, ponieważ nie przypominam sobie, że prowadziłam terapię osoby z zaburzeniem osobowości w trybie wizyt - co dwa tygodnie. Warunkiem terapii u mnie są bowiem wizyty raz w tygodniu.
  Ponad to, pragnę nadmienić, że przy leczeniu zaburzeń osobowości bardzo ważne jest rownież wsparcie farmakologiczne - o czym wielokrotnie informuję moich pacjentów i wspieram ich do sięgnięcia również po ten rodzaj pomocy, gdy widzę, że jest to zasadne.
  Niestety osoby, z którymi współpracuje nie zawsze decydują się na ten sposób leczenia, co w pełni szanuję. Fakt ten, nie pozostaje bez wpływu na proces terapeutyczny. W niektórych sytuacjach przy leczeniu zaburzeń, niezbędna jest także hospitalizacja.
  Zapraszam Panią na bezpłatną konsultację, bowiem pozostawanie w uczuciach rozpaczy i bezsilności jest bardzo trudne...
  Z wyrazami szacunku,
  Joanna Kalecka

 • Brak profesjonalizmu, znudzenie swoją pracą, niedostateczny wywiad. Na pierwsze spotkanie pani nie przyszła pomimo potwierdzenia i w serwisie odznaczyla, że to ja się nie stawilam, na druga musiałam czekać, ale to rozumiem, na trzecią spoznilam się 8 min pani była już na klatce spotkałam ją jak wychodZiła, gdy weszlysmy do gabinetu zastrzegła że te 10 minut przepadło i nie odliczy mi ich ani nie przedłuży wizyty. Pani nie wyczuwala kluczowym problemów i skupiała się na wszystkim dookoła, poszłam niedawno do psychiatry stwierdzono u mnie ciężką depresje i naprawdę dopiero tamten lekarz pokazał mi co znaczy profesjonalizm i chęć wyleczenia i pomocy pacjentowi, szczerze nie polecam

  Joanna Kalecka2016-07-06

  Witam Panią, bardzo proszę o bezpośredni kontakt telefoniczny, ponieważ nie przypominam sobie w ogóle takiej wizyty i tego, że taka sytuacja miała miejsce. Nigdy nie zdażyło mi się skrócić wizyty z powodu mojego spóźnienia...

 • J

  Pani Joanna to niezwykła osoba. Jest bardzo otwarta i zainteresowana każdą osobą, starając się jej pomóc jak najlepiej potrafi. Jest naprawdę konkretna i stanowcza co pozwala każdemu się zmienić dzięki jej fachowej pomocy. Myślę ,że każdy człowiek w swoim życiu ma różne okresy i potrzebuje pomocy i dobrego wsparcia. Dzięki Pani Joannie nabrałam motywacji do działania i stałam się pewniejsza. Polecam