Tytuł magistra fizjoterapii zdobyłam na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Mam za sobą krajowe oraz zagraniczne praktyki, m.in. w: Klinice Fizjoterapii i Osteopatii Axis w… więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Dzień dobry, chciałam zapytać czy jest możliwość zapisania się na wizyty z funduszu NFZ? Mając skierowanie od lekarza? Głupia sprawa, ale nie byłoby mnie stać na comiesięczne wizyty za ponad 100 zł.. Pozdrawiam

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Joanna Jawny

  Witam! Nie mam podpisanej umowy z NFZ, więc nie świadczę usług fizjoterapeutycznych na kasę chorych. Przykro mi. Pozdrawiam - Joanna Jawny

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Tytuł magistra fizjoterapii zdobyłam na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Mam za sobą krajowe oraz zagraniczne praktyki, m.in. w: Klinice Fizjoterapii i Osteopatii Axis w Walencji, renomowanym hiszpańskim klubie sportowym Levante, w Monachium jako prywatny fizjoterapeuta oraz we Wrocławskim Centrum Terapii Kręgosłupa. Prowadzę zajęcia Szkoły Pleców SALK (System Aktywnego Leczenie Kręgosłupa) oraz SALS (System Aktywnego Leczenie Skolioz). Ukończyłam liczne dodatkowe kursy oraz szkolenia (pierwszy kurs zakończony tytułem zawodowym zdobyłam w 2007 r.).
  Jestem specjalistką w dziedzinie terapii manualnej i wad postawy.
  W gabinecie oferuję szeroki wachlarz zabiegów z dziedziny fizjoterapii, terapii manualnej, igłoterapii, elektroakupunktury, kinesiotapingu, masażu leczniczego i innych metod niekonwencjonalnych.
  Moim głównym celem jest przywracanie pacjentom radości z życia poprzez usuwanie przyczyn dolegliwości bólowych, a nie tylko zaleczeniu skutków. Poprzez połączenie porad z dziedziny medycyny, fizjoterapii, dietetyki, radzenia sobie ze stresem oraz utrzymania odpowiedniej pozycji kręgosłupa, jestem w stanie pomóc w wielu przypadkach.
  W sposób otwarty i przystępny pokazuję jak dbać o kręgosłup na co dzień, a ćwiczenia dobieram zawsze w sposób indywidualny.

Ukończone szkoły

 • Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu
 • Universidad CEU Cardenal Herrera (Valencia, Hiszpania)

Znajomość języków

 • angielski
 • hiszpański

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
45 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Elf-Med Rodzinne Centrum MedyczneUsługa: pierwsza wizyta

  Bardzo owocna wizyta. Pani Joanna przede wszystkim wie co robi. Znakomite podejście do pacjenta, gorąco polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Elf-Med Rodzinne Centrum MedyczneUsługa: naciągnięcie mięśnia

  Fachowa fizjoterapeutka, konkretna i wie jak się zlokaliziwac Twój ból i co najważniejsze potrafi go wyleczyć ???? gorąco polecam ???? !!!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Joanna podczas wizyty najpierw przeprowadziła solidny wywiad związany z potencjalnymi przyczynami dolegliwości mojego kręgosłupa. Następnie "ponastawiała" i "porozluźniała" to co było do nastawienia i rozluźnienia. Na koniec zaproponowała zmiany w diecie oraz pokazała ćwiczenia, które powinny pomóc w uniknięciu bolesności w przyszłości. Nie naciągała na kolejne wizyty, mówiąc wprost, że raczej kolejna w moim przypadku nie będzie potrzebna. Po zabiegu nic mnie już nie boli.
  Polecam.
  "Tak powinno być w każdym banku".

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Elf-Med Rodzinne Centrum MedyczneUsługa: bóle kręgosłupa

  Super fizjoterapeuta tylko jej pozwalam się łamać i składać.Bardzo jej ufam.mam bliżej fizjoterapeutów ale jadę prawie 3 godziny do Wrocławia.Jezdze już 5 lat i pomaga mi
  Mam spokój z moim kręgosłupem na jakiś czas.Polecam.Dozobaczenia Pani Joasiu.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Elf-Med Rodzinne Centrum MedyczneUsługa: bóle kręgosłupa

  Bardzo kompetentna obsługa, prawie bezboleśnie i rewelacyjnie odprężająco polecam serdecznie bo warto spróbować.

 • I
  Lokalizacja: Elf-Med Rodzinne Centrum MedyczneUsługa: konsultacje fizjoterapeutyczne

  Do Pani Joanny poszedłem po konsultacje fizjoterapeutyczne po ściągnięciu usztywnienia po przebytym złamaniu kości skokowej.
  Dzięki igłoterapii i zastosowaniu taśmy tejpy od razu po wizycie zyskałem dodatkową mobilność w stawie skokowym, której brakowało, a dzięki pakietowi ćwiczeń wzmacniających i rozciągających odzyskuje dawną sprawność w nodze.
  Gorąco polecam!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Elf-Med Rodzinne Centrum MedyczneUsługa: problem z kręgosłupem

  Pierwsza wizyta i bardzo pozytywne wrażenie.Indywidualne podejście do pacjenta od teorii do praktyki .Plus wysłane na e- mail ćwiczenia, dieta, dawkowanie .Polecam

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Otrzymałem pomoc, na którą liczyłem. Na wszystkie zadane przeze mnie pytania uzyskałem odpowiedzi. Jestem zadowolony.

 • Lokalizacja: Elf-Med Rodzinne Centrum MedyczneUsługa: ból w okolicy pleców, stawu biodrowego, kości kulszowej

  Bardzo rzeczowy fizjoterapeuta. Szybkie zdiagnozowanie pochodzenia bólu i sprawne zadziałanie. Igły oraz jakiś prąd :) Dokładne opowiadanie co wykonuje. Pacjent jest świadomy co mu się robi. Dokładne zalecenia słowne oraz przesłane meilem. Polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Byłam pierwszy raz na masażu sportowym, troszkę bolesne ale warte przeżycia doświadczenie. Ból związany z przetrenowaniem na kończynach górnych minął mi od razu po wizycie. Plecy się regenerują, jeszcze je czuję. Otrzymałam kilka informacji nad czym powinnam popracować i jak (wysłano mi ćwiczenia na e-mail). Pewnie jeszcze powtórzę wizytę.