Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 36 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Tytuł magistra fizjoterapii zdobyłam na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Mam za sobą krajowe oraz zagraniczne praktyki, m.in. w: Klinice Fizjoterapii i Osteopatii Axis ... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Wizyty refundowane

  Dzień dobry, chciałam zapytać czy jest możliwość zapisania się na wizyty z funduszu NFZ? Mając skierowanie od lekarza? Głupia sprawa, ale nie byłoby mnie stać na comiesięczne wizyty za ponad 100 zł.. Pozdrawiam

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Joanna Jawny

  Witam! Nie mam podpisanej umowy z NFZ, więc nie świadczę usług fizjoterapeutycznych na kasę chorych. Przykro mi. Pozdrawiam - Joanna Jawny

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Tytuł magistra fizjoterapii zdobyłam na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Mam za sobą krajowe oraz zagraniczne praktyki, m.in. w: Klinice Fizjoterapii i Osteopatii Axis w Walencji, renomowanym hiszpańskim klubie sportowym Levante, w Monachium jako prywatny fizjoterapeuta oraz we Wrocławskim Centrum Terapii Kręgosłupa. Prowadzę zajęcia Szkoły Pleców SALK (System Aktywnego Leczenie Kręgosłupa) oraz SALS (System Aktywnego Leczenie Skolioz). Ukończyłam liczne dodatkowe kursy oraz szkolenia (pierwszy kurs zakończony tytułem zawodowym zdobyłam w 2007 r.).
  Jestem specjalistką w dziedzinie terapii manualnej i wad postawy.
  W gabinecie oferuję szeroki wachlarz zabiegów z dziedziny fizjoterapii, terapii manualnej, igłoterapii, elektroakupunktury, kinesiotapingu, masażu leczniczego i innych metod niekonwencjonalnych.
  Moim głównym celem jest przywracanie pacjentom radości z życia poprzez usuwanie przyczyn dolegliwości bólowych, a nie tylko zaleczeniu skutków. Poprzez połączenie porad z dziedziny medycyny, fizjoterapii, dietetyki, radzenia sobie ze stresem oraz utrzymania odpowiedniej pozycji kręgosłupa, jestem w stanie pomóc w wielu przypadkach.
  W sposób otwarty i przystępny pokazuję jak dbać o kręgosłup na co dzień, a ćwiczenia dobieram zawsze w sposób indywidualny.

Ukończone szkoły

 • Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu
 • Universidad CEU Cardenal Herrera (Valencia, Hiszpania)

Ocena pacjentów:

28 opinii

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Miałam okazję trafić w ręce P. Joanny Jawny z powodu skręconego kolana. Jest świetnym fizjoterapeutą, To specjalista, któremu zależy na komforcie i świadomości pacjenta, dlatego tłumaczy co i dlaczego będzie robić. Jestem bardzo zadowolona z tej wizyty, pełnego profesjonalizmu i mojego samopoczucia po terapii ;)
  Gorąco polecam!

 • Polecam Panią Joanne, pracuje profesjonalnie, udziela wartościowych porad co do dalszego prawidłowego dbania o kręgosłup. Pomaga, ból ustępuję. Dziękuję!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Gorąco polecam! Pani Joanna to mega profesjonalistka. Do gabinetu Pani Joanny trafiłem z silnymi przykurczami i ograniczoną ruchomością szyji. Już po pierwszej wizycie ból jest o wiele lżejszy, a ruchomość szyji bardzo sie poprawiła.

 • Pełny profesjonalizm. Fizjoterapeuta z powołaniem. Najbardziej zależy jej, aby pacjent wyszedł sprawny i zdrowy, a do tego uśmiechnięta i uprzejma.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Joanna poprostu wie co robi. Konkretnie na temat bez zbednego gadania. Poprawa natychmiastowa. Polecam rowniez masazyste Pana Pawla. Polaczenie tych 2 Panstwa czyni cuda w krotkim czasie.

 • Fachowa,kompetentna osoba. O rzeczach trudnych mówi prosto i zrozumiale. Wszystko objaśnia. Oglądnęłyśmy razem wynik rezonansu. wytłumaczyła mi na czym polega mój problem i jak polepszyć jakość życia. Na maila dostałam zestaw ćwiczeń. Każda wizyta to oprócz terapii igłowej duża dawka pozytywnej energii!Polecam Panią Joasię!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Do Pani Joanny chodzę już od dłuższego czasu i każda kolejna wizyta utwierdza mnie w przekonaniu , że jest to świetny fachowiec pośiadający bardzo dużą wiedzę medyczną.Po każdej wizycie czułem dużą poprawę stanu zdrowia a dolegliwośći albo ustawały zupełnie albo były mniej dokuczliwe. Pani Joanna zawsze tryska humorem, jest miła i wyrozumiała. Polecam bardzo gorąco. Andrzej K.

 • Każda wizyta to ileś lat mniej na plecach....miło, fachowo, przyjemnie, skutecznie...bardzo polecam !!!!

 • Profesjonalne podejscie do pacjenta. Problem szybko zdiagnozowany i wyleczony. Brak uwag. Polecam wszustkim

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo miła i sympatyczna pani Joanna Jawny. Ma świetny kontakt z pacjentem.Pomogła mi i wytłumaczyła w sposób dostępny dla normalnego pacjenta, na czym polega mój problem, jakie ćwiczenia wykonywać, aby sobie pomóc.Serdecznie polecam wizytę u Pani Joanny.