Adres

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych pediatrów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

3.5

Ogólna ocena
5 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
N
Użytkownik zweryfikowany

Poszłam do Pani dr.Stępień po skierowanie do specjlality w sprawie mojego dziecka .Musialam opowiadać coś czego nie chciałam mówić bo to delikatna sprawa ,powiedziałam ogólnikowo o co chodzi.I gdy w końcu wydusiłąm o co biega to uslyszałam od niej że ,,to Pani powinnam się leczyć a nie dziecko,,Tylko dlatego ze wizytę u p.doktor miała pewna mama z dzieckiem ,a ono nie umiało się uspokoić trwało to może z 15 min może dłużej i kiedy była moja kolej było widać że ma dość .Tak czy siak poczułam się na te słowa jakbym dostała cios w policzek.Rozważam zmianę innego pediatry.


C
Użytkownik zweryfikowany

pani doktor może i chwilami nie jest super miła i uśmiechnięta, ale rzeczowo podchodzi do problemu, jako jedyna uwierzyła że skoro moje nowo narodzona córka płacze całymi dniami to nie jest to normalne, zrobiła badania i okazało się że wypuszczono nas ze szpitala z zakażaniem bakteria e.coli, gdyż wody płodowe były zielone. Szybko zapomnieliśmy o problemie po leczeniu


Użytkownik zweryfikowany

Super rzeczowy z właściwym podejściem lekarz rodzinny.Cierpliwy wobec pacjenta. Bardzo wnikliwy i dociekliwy w diagnozowaniu.


A
Użytkownik zweryfikowany

Może i jest sympatyczna ale leczyć to na pewno nie potrafi. Przepisała maleńkiemu dziecku takie zastrzyki ze nikt ich nie chciał podać a z jej diagnoza 3 innych lekarzy kategorycznie się nie zgadzało. Złą diagnozą zrobiła nasze dziecko niepełnosprawne (teoretycznie).


K
Użytkownik zweryfikowany

Superkontakt z dzieckiem - po raz pierwszy nie płakało u lekarza. Zabawki , lizaki , naklejki dla dziecka i miła oraz kompetentna wizyta u neurologa dziecięcego. Pełna info co dalej robić i bezpłatne skierowania na badania. Powala brak kolejek jak u innych specjalistów. Polecam.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

5 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Witam.
  Moja dwuletnia córka ma wysoką gorączkę średnio raz w miesiącu z dziwną regularnością. Nie występują przy tym żadne inne objawy. Były robione badania moczu i morfologia i nic nie wykazały. Nie wiem co robić... Dostaliśmy skierowanie do immunologa, ale dostępny termin to kwiecień 2017. Badanie mamy zaplanowane ok. dwa tygodnie przed wizytą i mam dylemat. Czy zrobić teraz badania i sprawdzić czy wyjdą złe czy dobre wyniki? Przecież jeśli będziemy czekać do kwietnia z badaniami a okaże się, że nie tu jest problem?

  Witam.Faktycznie trudna sytuacja
  Czy było robione CRP i proteinogram oraz posiew moczu?.Szczególnie w chwili gorączki?

  lek. Joanna Hanna Stępień

 • Witam, nasza córka ma 7 miesięcy i problemy z wypróżnieniem się. Stosujemy w diecie dużo owoców: jabłka, śliwki, babcine metody jak woda przygotowana i nic to w zasadzie nie daje. Jak jest sytuacja kryzysowa jesteśmy zmuszeni dać czopki na poślizg, ale mamy obawę, że dziecko może się do nich za bardzo przyzwyczaić i wtedy dopiero będziemy mieli kłopot. Co możemy zrobić by sobie poradzić z tym problemem i jakimi metodami się posłużyć ? Słyszeliśmy również o xennie dla dzieci, ale boimy się zastosować by nie odwodnić dziecka.

  Witam.Jakiego rodzaju są to problemy? Twardy zbity stolec ?czy może stolce oddawane raz na kilka dni? Czym karmione jest dziecko? Naturalnie czy sztucznie,?Jeśli sztucznie to jaka mieszanka?

  lek. Joanna Hanna Stępień

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie