Umów wizytę 300 odwiedzin w ciągu 30 dni

Jestem psychologiem i psychoterapeutą pracującym w nurcie poznawczo-behawioralnym. Cierpliwość, ciekawość ludzi oraz wrażliwość, połączona z umiejętnościami analitycznego myślenia… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem psychologiem i psychoterapeutą pracującym w nurcie poznawczo-behawioralnym.
  Cierpliwość, ciekawość ludzi oraz wrażliwość, połączona z umiejętnościami analitycznego myślenia ułatwiają mi patrzenie na zachowania ludzi z różnych perspektyw, a w razie potrzeby weryfikowanie wcześniejszych spostrzeżeń.
  Empatia oraz umiejętność słuchania pomagają mi zagłębiać się w problemy innych ludzi, rozumieć to, co się z nimi dzieje oraz przyjąć ich perspektywę.

  Psychologia i psychoterapia to nie tylko praca ale też pasja. To powoduje, że na bieżąco poszerzam swoją wiedzę w tym zakresie oraz uczestniczę w wielu kursach i szkoleniach. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB). Wcześniej przez wiele lat pracowałam w biznesie, w dużej międzynarodowej organizacji.

  Odbywałam staże kliniczne w:

  – Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia (Szpital Tworkowski) na Oddziale Dziennym,
  – Specjalistycznym Szpitalu Wojewódzkim w Ciechanowie na Oddziale Psychiatrycznym,
  – Na Oddziale Dziennym Psychiatryczny dla Dzieci w Warszawa przy ul. Barskiej,
  – II Klinice Psychiatrycznej WUM w Warszawie,
  – Akademickim Centrum Psychoterapii SWPS w programie: „Ułatwiamy życie z nadpobudliwością”.

  Mam doświadczenie w pracy z osobami cierpiącymi na depresję oraz zaburzenia: osobowości, lękowe, odżywiania i urojeniowe.

  "TAŃSZA WIZYTA"

  Jesteś w kryzysie? Prywatne stawki za wizyty są dla ciebie poza zasięgiem? Potrzebujesz wsparcia a na wizytę z NFZ długo musisz czekać?
  Ponieważ psycholog to nie tylko zawód ale i misja nasz gabinet oferuje pulę tańszych wizyt dla tych, którzy są w potrzebie i nie mogą sobie pozwolić na pełną odpłatność. Zapisz się w Piątek między godziną 10:00 a 12:00 na konsultację „Tańsza wizyta” – Ty zdecydujesz ile możesz zapłacić.
  Ważne! Z tej oferty możesz skorzystać 3 razy w ciągu 6 miesięcy.

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Psychologia kliniczna

Ukończone szkoły

 • Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej Uniwersytet SWPS
 • Szkoła Terapii Poznawczo-Behawioralnej Uniwersytet SWPS
 • Szkoła Główna Handlowa

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Szpital Tworkowski, Oddział Dzienny
 • Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie, Oddział Psychiatryczny 2014
 • Oddział Dzienny Psychiatryczny dla Dzieci Warszawa, ul. Barska 2013

Choroby

 • zaburzenia lękowe
 • borderline
 • zaburzenia odżywiania
 • fobie
 • depresja
 • schizofrenia
 • zaburzenia osobowości
 • kryzys emocjonalny
 • choroba afektywna dwubiegunowa
 • fobia społeczna
 • DDD - dorosłe dzieci dysfunkcji
 • anoreksja
 • bulimia
 • CHAD
 • zaburzenia urojeniowe
więcej

Zdjęcia

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
19 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Miękka SofaUsługa: Sesje Indywidualne 50 min.

  Wspaniała terapeutka, z ogromną wiedzą specjalistyczną i zaangażowaniem w problemy pacjenta. Osoba z ogromną empatią. I co najważniejsze - naprawdę leczy. Terapię zaczęłam bez specjalnego przekonania w jej skuteczność, ale to była dla mnie ostatnia deska ratunku. Zadziałało w 100%. Dziękuję z całego serca Pani Joannie i z pełnym przekonaniem polecam Ją wszystkim, którzy mają poważne problemy ze sobą i swoim życiem, na które sami nie potrafią znaleźć rozwiązania.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Psycholog okazała się bardzo wspaniała osoba. Wysłuchała doradzila i powiedziała co najlepiej robić żeby było dobrze.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Joasia jest świetnym terapeutą. Jest to osoba z dużą wiedzą ale też z właściwym i indywidualnym podejściem do pacjenta. Atmosfera, która panuje podczas sesji jest tak miła, że człowiek zapomina o tym, że jest na terapii. Bardziej czuje się jak u mądrej i bliskiej przyjaciółki, która nie osądza, nie narzuca rozwiązań, tylko pomaga zrozumieć samego siebie a człowiek sam dochodzi do właściwych wniosków. Dzięki zaufaniu i życzliwości jaką czuje się od pierwszej wizyty można szybko rozpocząć pracę nad sobą. Bardzo dziękuję Pani Joannie za to, że w tak szybkim czasie dokonała się we mnie zmiana i z większą ufnością i pewnością siebie mogę iść dalej. Pozdrawiam ciepło:)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Patryk
  Bardzo polecam Panią Joannę. Dzięki pracy z Panią Joanna mogłem odmienić swoje życie o 180 stopni. Udając się na terapie byłem zagubiony i straciłem nadzieję na to, że moje życie się poprawi jednak terapia uświadomiła mnie jak wiele ode mnie zależy. W trakcie trwania terapii udało mi się podjąć wiele odważnych życiowych decyzji, których nie byłbym w stanie podjąć bez pomocy Pani Joanny. Wszystko to czego się nauczyłem podczas terapii nieustannie pomaga mi w codziennym życiu. Pani Joanna jest bardzo profesjonalna w swoim podejściu ale też na każdej wizycie czułem, że chce mi pomóc i nie jest to tylko praca, a również jej pasja. Jeżeli ktokolwiek rozważa rozpoczęcie terapii z Panią Joanna to z całego serce polecam ją rozpocząć, bo jeśli o mnie chodzi była to jedna lepszych decyzji w moim życiu. Jest to szansa na odmienię swojego życia i nadanie mu kolorów jakie wcześniej mogły być dla nas niedostrzegalne dlatego naprawdę warto. Terapia czasami może tez nie być rzeczą łatwą ale należy pamiętać, że to tylko drobne przeszkody w porównaniu do efektu jaki można osiągnąć. Jeszcze raz gorąco polecam Panią Joannę! :)

 • Kinga W.
  Mimo krótkiej współpracy z Panią Joanną dała się ona poznać jako świetny specjalista. Uważam że dzięki jej profesjonalizmowi terapia trwała tak krótko, bo od razu wiedziała jak zająć się moim problemem a rozwiązania które mi podsunęła dały natychmiastowy efekt. Jest to osoba rzetelna i godna zaufania.

 • Podziwiam Pani Joasię za jej zaangażowanie w prace, to że mi pomogła, jest bardzo ciepłą, pełną empatii osobą, to dzięki niej zrozumiałam jakie błędy popełniałam, a ona nauczyła mnie myśleć w inny sposób, czuje się teraz silniejsza, zniknęły moje problemy... Pamiętam jak po każdym spotkaniu wychodziłam spokojniejsza, wdrążałam nowe nawyki, to nie było łatwe, ale udało się! Moje lęki które bardzo przeszkadzały mi w moim życiu - ustąpiły, nie są tak wielkie i wiem jak je opanować i również moje natrętne, czarne myśli.. Teraz umiem z nimi walczyć. Stałam się pozytywniejszą osobą, będę walczyć o to by się to nie zmieniło. Naprawdę to niezastąpiona osoba jak Pani Joanna bardzo mi pomogła i nie zapomnę tego nigdy. Polecam serdecznie każdemu Panią Joannę ! I dziękuje ! :-)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Joanna bardzo mi pomogła. Dzięki rozmowom z nią jestem spokojniejsza, odzyskałam poczucie własnej wartości i nie boję się wyjść do ludzi. Czuję, że jeszcze wiele dobrego spotka mnie w życiu. Jest kompetentnym terapeutą, jednocześnie przemiłą kobietą. Bardzo lubiłam wizyty w Jej gabinecie. Bardzo dziękuję Pani Joannie za optymizm, który mam w sobie dzięki terapii.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jestem bardzo zadowolona z sukcesu jaki odniosłam w czasie terapii z Panią Joanną. Nawet nie wiedziałam jak dużo pracy będzie mnie to kosztowało. Dzięki sesją na nowo nauczyłam się żyć i radzić sobie z otaczającymi mnie problemami. Nie zawsze było mi łatwo ale wiedząc jaką posiadam wiedzę, wiem że dam sobie radę.
  Pani Joanna jest wspaniałą, ciepłą osobą z wielką wiedzą, którą w piękny i lekki sposób mi przekazała. Ta wiedza pozwoliła mi w walce z „samym sobą”. Decyzja o terapii odmieniła moje życie, decyzja o wybraniu tego psychologa odmieniła mój świat…….
  Jestem dozgonnie wdzięczna Pani Joannie Głowackiej za wniesioną pracę, której nie da się wycenić!!!!

 • Napisze krotko bo myślę ze wiele już zostało napisane.Pani Joanna to właściwa osoba na właściwym miejscu i nie chodzi już nawet o to ze zna się na tym co robi {bo moim zdaniem to oczywiste} ale zaangażowanie i poświecenie w połączeniu z ogromna wiedza jaka Pani Joanna posiada sprawia ze chce się sobie pomagać a to daje pewność ze skutek jest pozytywny tak jak było i w moim przypadku dlatego warto zmieniać:) coś co nam utrudnia w codziennym życiu.Dziękuje i pozdrawiam. Artur

  Joanna Głowacka2016-07-15

  Panie Arturze, to, że chciał Pan sobie pomagać, pomimo kolejnych życiowych "niespodzianek" było naszym potężnym zasobem. Świetnie mi się z Panem pracowało. Życzę żeby ta umiejętność radzenia sobie w trudnych chwilach nie opuszczała Pana. Pozdrawiam :-)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Na terapię, udałam się pełna nadziei, że moje życie wreszcie wróci do normalności, że w końcu zacznie panować w nim spokój i będę mogła normalnie funkcjonować. Nie zawiodłam się. Już od pierwszych spotkań Pani Joanna zrobiła na mnie pozytywne wrażenie i sprawiła, że zaczęłam wierzyć, że dobrze trafiłam. Na początku nie było łatwo, bo zmiany nie pojawiały się z dnia na dzień. Trudno mi było na nowo zmierzyć się z moim traumatycznym przeżyciem, opowiadać o nim, brać udział w ekspozycji. Jednak po kilku tygodniach odkryłam, że moja trauma, z którą się zmagałam od wielu miesięcy, zamartwiania, i ogromny lęk, zaczynają stopniowo zmniejszać się. Praca nie była łatwa i wymagała ode mnie zaangażowania , bardzo często było mi ogromnie trudno przełamać swój lęk, ale było warto!. Pani Joanna okazała się być nie tylko wspaniałym psychoterapeutą ale i cudowną, ciepłą, a jednak przy tym wszystkim bardzo konkretną i wymagającą osobą. Nauczyłam się jak można mierzyć się z lękiem i walczyć każdego dnia o swoje dawne życie. Z tego miejsca jeszcze raz chciałabym podziękować tej wspaniałej psychoterapeutce, bo dzięki niej moje życie wraca na właściwe tory. Dziękuję Pani Joanno! Wioletta

  Joanna Głowacka2016-07-15

  Pani Wioletto, Pani miała wiele odwagi stawiać czoła trudnym wspomnieniom. Podziwiałam zaangażowanie na sesjach i między nimi. Świetna praca :-) Życzę wszystkiego co dobre :-)