mgr

Joanna Buraczek

verifiedCreated with Sketch.

Terapeuta

8 opinii +dodaj

Jestem terapeutą, socjoterapeutą oraz pedagogiem z wieloletnim doświadczeniem. Mam za sobą specjalizacyjne szkolenia, zakończone certyfikatami: z Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniu… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
8 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Chciałabym powiedzieć, że bardzo cenię sobie szczerość i otwartość na potrzeby drugiego człowieka. Bardzo polecam Panią Joannę jako specjalistkę jak również jako osobę. Doceniam jej zaangażowanie i szczerość. Widać, że podejmuje dalsze kroki kierując się dobrem jednostki. Wspiera w całym procesie i dodaje otuchy. Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie

  Joanna Buraczek2018-06-22

  Pani Anno, bardzo dziękuję za tak ciepłe słowa. Tak jak Pani napisała - dobrego Człowieka, szczerość, otwartość - są bardzo ważne. Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego dobrego dla Państwa! :)

 • W
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet SterUsługa: zaburzenia odżywiania

  Namiar na Panią Joannę dostałam od koleżanki. Przyszłam z problemem, który dotyczył zaburzeń odżywiania. Pani Joanna była bardzo zaangażowana w rozmowę, słuchała, zadawała trafne pytania, zbudowała atmosferę oraz poczucie bezpieczeństwa. Moje pierwsze spotkanie minęło bardzo szybko, wyszłam zbudowana, pełna nadziei. Wiem że przede mną jeszcze dużo pracy, niemniej jednak wiem że chce tych zmian i że z Panią Joanną będzie mi łatwiej. Bardzo dziękuję!

  Joanna Buraczek2018-05-19

  Pani Magdaleno, bardzo dziękuję za Pani opinię! Pierwsze kroki są niezwykle ważne - bardzo się cieszę, że Pani je zrobiła! Pozdrawiam i do zobaczenia :)

 • Lokalizacja: Gabinet SterUsługa: zaburzenia odżywiania

  Pani Asia to bardzo pozytywna i empatyczna osoba. Córka uczestniczy w warsztatach dla osób z zaburzeniami odżywiania prowadzonymi przez Panią Asię, spotkanie te miały olbrzymi wpływ na poprawę stanu mojej córki. To wielkie szczęście mieć wsparcie u takiej osoby.

  Joanna Buraczek2018-04-26

  Panie Tomaszu, bardzo dziękuję! Serdecznie Państwa pozdrawiam :))

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Ster

  Pani Asia ma w sobie to cos, co ułatwia człowiekowi to, żeby się otworzyć, nie wiem jak to nazwać, umiejetność słuchania? Wrażliwość? Prawdziwe zaciekawienie? Pamiętanie o szczegółach opowieści? A może to taka otwartość i nienarzucanie swojego zdania sprawia, ze człowiek sam, w jakiś sposób, znajduje odpowiedzi na nurtujące go pytania. Można poczuć się tez zaakceptowanym ze wszystkimi swoimi uczuciami, tez tymi trudnymi, bez chęci ukrywania ich, udawania- byc może dlatego, ze Pani Asia sama zdaje się być autentyczna. Spotkanie dodające energii i rozbudzające motywacje do dalszej pracy nad sobą, za co bardzo dziękuje.

  Joanna Buraczek2018-04-26

  Pani Anno, bardzo dziękuję za tak ciepłe słowa! Dodam, że motywację i energię to ma Pani - proszę zawsze o tym pamiętać. Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia :)

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Ster

  Pani Asia jest bardzo ciepłą osobą. Moja córka która chodzi na terapię z powodu zaburzeń odżywiania od razu Panią Asię polubiła a zaskarbić sobie jej zaufanie nie jest łatwo. Podczas wizyty u Pani Asi pacjent czuje że ona go naprawdę słucha i zależy jej na każdej chorej osobie. Cieszy się razem z pacjnetem z drobnych sukcesów i przeżywa razem z nimi porażki. Szczerze polecam.

  Joanna Buraczek2018-04-24

  Bardzo dziękuję za tak miłe słowa w moją stronę! Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia! :)

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet SterUsługa: samoocena

  Pani Asia została mi polecona jako bardzo ciepła osoba, która uważnie słucha i poświęca Ci swój czas! Przed pierwszą wizytą byłam bardzo podenerwowana, ale pod wpływem miłej atmosfery szybko to minęło.
  Jestem bardzo szczęśliwa, że poznałam p. Asię. Spotkanie z nią pozwoliło mi spojrzeć na wiele spraw inaczej. Zwracam większą uwagę na swoje potrzeby, ale też czuję, że mam większy wgląd w siebie :)
  Mogę śmiało powiedzieć, że to spotkanie odmieniło moje życie

  Joanna Buraczek2018-04-11

  Pani Agato, bardzo dziękuję za tak miłe słowa. Proszę pamiętać, że przede wszystkim to Pani chęć pracy przyniosła takie owoce. Pozdrawiam serdecznie i do następnego zobaczenia!

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet SterUsługa: stres

  Trafilam do Pani Joanny z powodu notorycznych problemów ze snem. Okazało się, że są spowodowane stresem związanym z pracą. Dzięki pomocy Pani Joanny zaczym czuć, że jestem na dobrej drodze do pozbycia się problemu.

  Joanna Buraczek2018-04-06

  Bardzo dziękuję! Pozdrawiam i do zobaczenia :)

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: porada terapeutyczna

  Trafiłam do p.Asi z polecenia znajomego. Borykam się z różnymi problemami i za namową bliskiej mi osoby, zaczęłam szukać terapeuty.
  Trochę bałam się tej wizyty, myślałam, że nie otworzę się przed obcą osobą. Jednak od samego poczatku p.Asia ujęła mnie swoim ciepłem i spokojem.
  Bardzo dobrze nam się rozmawiało. To dopiero mój początek,ale myślę że dobrze wybrałam.

  Joanna Buraczek2018-03-30

  Bardzo dziękuję za tak miłe słowa! Pozdrawiam!

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem terapeutą, socjoterapeutą oraz pedagogiem z wieloletnim doświadczeniem.
  Mam za sobą specjalizacyjne szkolenia, zakończone certyfikatami: z Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniu - Brief Solution Focused Therapy - w Centrum Terapii Krótkoterminowej w Łodzi, rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Psychoterapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniu; Socjoterapii z Pomocą Psychologiczną, z Dialogu Motywującego. Jestem pasjonatką metody Porozumienia Bez Przemocy NVC.
  Ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie Gdańskim oraz studia na Akademii Marynarki Wojennej.

  Swoje doświadczenie zawodowe zdobyłam m.in.: w Towarzystwie Pomocy Im. Św. Brata Alberta, Towarzystwie Wspierania Potrzebujących „PRZYSTAŃ” - gdzie pracowałam z Osobami w kryzysie, uzależnionymi od alkoholu oraz innych substancji psychoaktywnych; Fundacji Społecznie Bezpieczni - z którą współpracuje obecnie; z Fundacją anoNIE - do której trafiają Osoby z zaburzeniami odżywiania. Od września 2017 roku współpracuje także z Centrum Profilaktyki i Terapii Zaburzeń Odżywiania "Wyjdziesz z Tego", gdzie prowadzę między innymi grupę wzmacniającą dla osób z zaburzeniami odżywiania, a także konsultacje i terapię indywidualną.

  Prowadzę zajęcia dla dziewcząt oraz kobiet (grupy warsztatowe, motywacyjne, wspierające) nt. akceptacji siebie i swojego ciała, radzenia sobie z własnymi emocjami, podwyższenia swojej samooceny oraz poczucia własnej wartości, a także na temat zaburzeń odżywiania.

  Od prawie dwóch lat prowadzę zajęcia z dziećmi i młodzieżą na terenie całego Trójmiasta, nt. wykluczenia społecznego a także na temat samooceny oraz przełamywania stereotypów, co pozwala mi na łączenie mojej pracy z pasją. Jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji, bądź umówić się na spotkanie - zapraszam do kontaktu 606_160_718.

  Prywatnie – miłośniczka podróży, książek oraz psychologii.

Specjalizacje

 • Terapia uzależnień
 • Psychoterapia
 • Socjoterapia

Znajomość języków

 • angielski

Najbliższe terminy:

kolejne dni