lek.

Joanna Borzęcka-Klec

Ginekolog

61 opinii +dodaj

Umów wizytę 17 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

W 2008 roku uzyskałam tytuł lekarza w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, a w styczniu 2010 r. rozpoczęłam specjalizację w dziedzinie położnictwa i ginekologii.… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
61 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor była bardzo miła. Wszystko dokładnie wytłumaczyła, zrobiła potrzebne badania. Jestem zadowolona z wizyty. Byłam tylko rozczarowana tym, że wizyta odbyła się z 45-minutowym opóźnieniem.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Intima Clinic

  Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Pani doktor przeprowadziła w sposób wyczerpujący wywiad dotyczący samooceny stanu zdrowa pacjenta. Ponadto, przeprowadzono kompleksowe badanie ginekologiczne oraz odpowiedziano na zadawane pytania. Polecam!;)

 • K
  Lokalizacja: Intima Clinic

  Pani doktor była bardzo miła i przeprowadziła badanie USG delikatnie i bezboleśnie. Posiada rozległą wiedzę w zakresie ginekologii i nie tylko.

 • L
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Intima ClinicUsługa: USG ginekologiczne, konsultacja

  Pani doktor rzeczowo i w jasny sposób wszystko wytłumaczyła, a całej wizycie towarzyszyła miła atmosfera.
  Na sam koniec Pani doktor udzieliła cennych wskazówek.

 • Lokalizacja: Intima ClinicUsługa: USG ginekologiczne, konsultacja

  Badanie USG przeprowadzone delikatnie i wszelkie niejasności wyjaśnione.Konsultacja przeprowadzona dokładnie i w miłej atmosferze.

 • J

  Pani doktor starała się wprowadzić miłą atmosferę, żeby zredukować stres związany z badaniami. Lekarz ten jest bardzo delikatny i dokładnie tłumaczy pacjentowi wszystko co wiążę się z badaniami oraz ich wynikiem. Dokładnie tłumaczy jak stosować terapie. Jestem zadowolona z wizyty oraz będę umawiać się na kolejne spotkania.

 • J
  Lokalizacja: Intima Clinic

  Pani doktor jest profesjonalistką i do tego bardzo sympatyczną:)
  Zanim ją znalazłam, byłam u kilku innych lekarzy - Pani doktor jest od nich bezapelacyjnie o lata świetlne do przodu.
  Pozdrawiam:)

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor miła i konkretna. Zaczeła od badania a potem wszystko na spokojnie wyjaśniła. Przepisała leki i poinstruowała jak dalej postępować. Jesem bardzo zadowolona z wizyty i żałuję że nie trafiłam na panią doktor wcześniej.

 • M
  Lokalizacja: ALLMEDICA

  Pani Doktor prowadzi moja ciążę. Mam sporo problemów zdrowotnych,ale dzięki jej szybkim reakcjom udaje się nad wszystkim zapanować na tyle dobrze, że już niebawem przywitam na świecie, mam nadzieję, zdrową córeczkę. Polecam wszystkim,którzy szukają konkretnego fachowca od tzw. "trudnych ciąż". Do długiego oczekiwania przed gabinetem zdążyłam przywyknąć.

 • K
  Lokalizacja: Oddział Kliniczny Kliniki Ginekologii i Onkologii Szpitala UniwersyteckiegoUsługa: Torbiel endometrialna, stan po poronieniu

  Z Panią Joanną spotkałam się raz na Izbie Przyjęć w Szpitalu Uniwersyteckim. Przyszłam ze skierowaniem na laparoskopowe usunięcie torbieli endometrialnej (stan po poronieniu). Pani Joanna była od początku do końca konsultacji bardzo oschła, odpowiedziała na 1 z 4 moich pytań. W trakcie badania usg ultrasonograf wprowadziła w bardo bolesny i szybki sposób, przez 4 kolejne dni miałam plamienia. Dodam, że takie badanie miałam robione około 30 razy w życiu i nigdy poza tym jednym razem mnie to nie bolało. Pani Joanna w trakcie tego spotkania bardzo mnie zestresowała, zachowywała się władczo i oschle, wywracała oczami gdy ja w stresie pomyliłam datę ostatniej miesiączki. Generalnie jestem bardzo na nie. Jest to już mój trzeci zawód jeśli chodzi o ginekologów.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • W 2008 roku uzyskałam tytuł lekarza w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, a w styczniu 2010 r. rozpoczęłam specjalizację w dziedzinie położnictwa i ginekologii. W trosce o najlepszą opiekę nad Pacjentkami nieustannie podnoszę swoją wiedzę biorąc udział w licznych kursach, konferencjach i warsztatach. Prowadzę Pacjentki w zakresie diagnostyki i leczenia schorzeń ginekologicznych, endokrynologii ginekologicznej, ginekologii wieku rozwojowego, diagnostyki i leczenia niepłodności, ciąży fizjologicznej i powikłanej. Będąc lekarzem - kobietą mam świadomość jak intymnym przeżyciem jest wizyta u ginekologa, dlatego zwracam szczególną uwagę na taktowne i ciepłe traktowanie Pacjentki - tak jakbym sama chciała być traktowana będąc pacjentką. Do każdej Pacjentki podchodzę indywidualnie, starając się dopasować do jej indywidualnych potrzeb i oczekiwań w oparciu zarówno o tradycyjne jak również nowoczesne metody leczenia. Dokładam wszelkich starań aby pomóc każdej Pacjentce, szczególnie w trudnych przypadkach. Do moich szczególnych zainteresowań należą: schorzenia ginekologiczne u dzieci (sklejenie warg sromowych, infekcje pochwy i sromu, liszaj sromu, przedwczesne pokwitanie, zaburzenia miesiączkowania u dziewczynek), schorzenia szyjki macicy oraz ciąża powikłana (m.in. cukrzycą ciążową, niedoczynnością tarczycy, chorobami układu krążenia, po przebytej operacji bariatrycznej). Cieszę się wraz z Pacjentką z każdego sukcesu i nie zapominam, że ginekolog powinien być z Pacjentką na dobre i złe.
  Konsultuję ginekologicznie również dziewczynki i nastolatki. Dokładam szczególnych starań aby wizyta małej pacjentki była dla niej przyjemna. To szczególna pacjentka wymagająca zupełnie innego podejścia, a zdobycie jej zaufania jest wyzwaniem. Serdecznie zapraszam!

  Szanowne Panie!
  OTO ADRESY I STRONY WWW GABINETÓW:

  1) Intima Clinic: Kraków, ul. Grzegórzecka 67c/u11, http://intimaclinic.pl/
  2) Gabinety Lekarskie Babie Lato: Kraków ul. Miodowa 51A, http://www.gabinety-krakow.pl/
  3) Allmedica: Nowy Targ, ul. Kolejowa 31 http://www.allmedica.com.pl/

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ukończone szkoły

 • Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Oddział Kliniczny Kliniki Ginekologii i Onkologii Szpitala Uniwersyteckiego
 • Klinika Ginekologii i Położnictwa Centralnego Szpitala Klinicznego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach

Certyfikaty