Umów wizytę Zapytaj lekarza 171 odwiedzin w ciągu 30 dni

Mgr fizjoterapii, doktorantka Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie (Zakład Biomechaniki), właściciel i terapeuta w gabinecie fizjoterapeutycznym VIVO Rehabilitacja. WYKSZTAŁCENIE:… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Pytania pacjentów (20)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Mgr fizjoterapii, doktorantka Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie (Zakład Biomechaniki), właściciel i terapeuta w gabinecie fizjoterapeutycznym VIVO Rehabilitacja.

  WYKSZTAŁCENIE: ukończone 9 lat studiów na kierunku fizjoterapia (kolejno: licencjat, studia magisterskie, studia doktoranckie). Trzy ostatnie lata uczestniczyłam w badaniach przy projekcie związanym z biomechaniką chodu. Mam za sobą liczne wystąpienia na konferencjach naukowych, co ułatwia mi bycie na bieżąco ze wszystkimi najnowszymi doniesieniami z dziedziny fizjoterapii.
  Miałam przyjemność prowadzić zajęcia na krakowskim Uniwersytecie Pedagogicznym (Instytut Pedagogiki Specjalnej, dwa kierunki) oraz na Akademii Wychowania Fizycznego (w Zakładzie Biomechaniki).

  DOŚWIADCZENIE: od 6-ciu lat pracuję zawodowo, prowadząc z Pacjentami terapię indywidualną (w tym: przez ostatnie dwa lata prowadzę prywatną praktykę w gabinecie rehabilitacyjnym przy ul. Kordylewskiego 14 w Krakowie).

  Fizjoterapia to moja pasja- a przy okazji praca.

  Bóle (zarówno te bardzo ostre, jak i trwające od wielu miesięcy) pleców, bóle szyi, dysbalanse mięśniowe (przykurcze, bolesne zwiększone napięcia), bliskie i odległe skutki wszelkiego rodzaju urazów (złamania, skręcenia, zwichnięcia…)- to są właśnie problemy, z którymi przychodzą do mnie pacjenci najczęściej.

  Swoich pacjentów staram się nie tylko leczyć z bólu i wszystkich zaburzeń funkcjonalnych, jakie ich dręczą, ale również odpowiednio ich edukować- by problem w przyszłości już nie powrócił!
  Wiedzy nigdy dość… Zwłaszcza, jeśli chodzi o zawody medyczne. W celu jak najlepszego prowadzenia kompletnej terapii ukończyłam wiele specjalistycznych kursów, głównie bazujących na pracy na tkankach miękkich (mięśnie i ścięgna, więzadła, powięź).

  „Zdrowie jest tym czynnikiem, który daje poczucie, iż właśnie jesteśmy w najlepszym okresie naszego życia” (Franklin Adams). Czemu więc go sobie nie podarować?

  Bardzo serdecznie zapraszam wszystkich na terapię oraz konsultacje!

  E-mail: vivo.rehab@gmail.com

Specjalizacje

 • Rehabilitacja medyczna

Ukończone szkoły

 • Akademia Wychowania Fizycznego w Krakowie

Publikacje

 • DYNAMIC STABILITY OF THE EXPECTANT MOTHERS - systematic review and meta-analysis (co-author, Gait & Posture, 2017)
 • Postępowanie rehabilitacyjne u pacjentów przewlekle dializowanych otrzewnowo z powodu przewlekłej choroby nerek (współautor, Atlas Rehabilitacji Ruchowej, 2013; tom 2)
 • Ocena fizjoterapeutyczna i propozycja rehabilitacji ruchowej pacjenta długotrwale dializowanego otrzewnowo (współautor, Forum Nefrologiczne, 2012)

Wyróżnienia ZnanyLekarz.pl

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
28 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • H
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wzorowy terapeuta.
  Rewelacyjny masaż poprzedzony szczegółowym wywiadem i odpowiednie zaadresowanie zabiegu.
  Bardzo ciepła i energiczna aparycja.
  Zdecydowanie polecam

  mgr Joanna Bielatowicz2017-09-15

  Bardzo, bardzo dziękuję za tak pozytywną opinię! Pozdrawiam i zapraszam :)

 • N
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: VIVO RehabilitacjaUsługa: konsultacje fizjoterapeutyczne

  Bardzo polecam konsultację u Joanny. Zgłosiłam się z problemem kolana, już na pierwszej wizycie okazało się, że problem leży w innym miejscu i od tego momentu uczę się od nowa chodzić. Po dzisiejszej wizycie nie mogę się doczekać, żeby w końcu pobiegać bez bólu w kolanach i piszczelach. Świetna atmosfera podczas rehabilitacji, bardzo motywująca do pracy nad poprawną formą podczas wykonywania ćwiczeń. Sama Asia jest niesamowicie miłą i sympatyczną osobą z dużym zaangażowaniem i pasją do zawodu. Dziękuję i polecam rehabilitację w VIVO!

  mgr Joanna Bielatowicz2017-09-15

  Bardzo Ci dziękuję za miły komenatarz. W razie jakuchkolwiek pytań zawsze śmiało pisz. Pozdrawiam ciepło!

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: VIVO RehabilitacjaUsługa: konsultacje fizjoterapeutyczne

  Miła, sympatyczna. Konkretnie wypytuje o stan zdrowia przebyte kontuzje i urazy. Konsultacje jak i wiedza Pani Joanny na mega plus. Z czystym sumieniem mogę polecić.

  mgr Joanna Bielatowicz2017-05-02

  Dziękuję bardzo, niesamowicie miło mi to czytać. Pozdrawiam i do zobaczenia!

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: VIVO RehabilitacjaUsługa: konsultacje fizjoterapeutyczne

  Bardzo polecam rehabilitację z Asią! W ciągu kilku wizyt dowiedziałam się, jakie są przyczyny moich problemów z kolanami i co mogę zrobić, żeby było im lżej :) Dzięki jej ogromnej wiedzy, zaangażowaniu i świetnej atmosferze podczas spotkań zauważyłam naprawdę dużą poprawę.

  mgr Joanna Bielatowicz2017-04-02

  Wspaniale, bardzo dziękuję za poświęcony mi czas (zarówno wykorzystany na zajęcia, jak i później ten przeznaczony na napisanie tak miłej opinii :) ). Pozdrawiam!

 • D
  Lokalizacja: VIVO RehabilitacjaUsługa: Terapia indywidualna - kontynuacja

  Zdecydowanie polecam współpracę z panią Asią - wie co robi i robi to w taki sposób, że pacjent jest o tym przekonany. Pani Asia poświęca dużo czasu na rozpoznanie problemu i precyzyjne określenie celów i kolejnych etapów terapii. Ma bardzo dużą wiedzę z zakresu fizjoterapii i chętnie wyjaśnia różne zależności pomiędzy możliwymi przyczynami a konsekwencjami urazu, bólu itp.. Potrafi zmotywować pacjenta do wysiłku i indywidualnej pracy, co podnosi skuteczność terapii. Świetnie się z nią rozmawia, a wiadomo - im więcej terapeuta wie o aktywności i nawykach pacjenta, tym lepiej może mu doradzić. W lutym uszkodziłem sobie więzadło boczne w kolanie. Jeszcze na początku marca miałem problem ze schodzeniem ze schodów czy wysiadaniem z tramwaju. Wczoraj, po miesiącu terapii i ćwiczeń, przebiegłem półmaraton. Kolano nie bolało i nie boli. Czego chcieć więcej. Polecam!

  mgr Joanna Bielatowicz2017-05-02

  Dzień dobry, bardzo Panu dziękuję za pozostawione miłe słowa. Mam nadzieję, że dalej wszystko jest w porządku i kolano się nie odzywa podczas treningów :) Samych bezbólowych startów życzę, pozdrawiam!!

 • M
  Lokalizacja: VIVO RehabilitacjaUsługa: konsultacje fizjoterapeutyczne

  Bardzo polecam wizytę u Joasi - cechuje się bardzo dużą wiedzą i szybko znalazła rozwiązanie mojego problemu z bólami pleców. Posiada szeroki wachlarz ćwiczeń, bardzo dobrze objaśnia sposób wykonania i cel kolejnych zadań, co upewnia pacjenta, że wybrał odpowiedniego terapeutę :) A do tego wszystkiego, jest bardzo pozytywną, uśmiechniętą osobą - na zajęciach panuje miła i przyjazna atmosfera, dzięki której jeszcze bardziej chce się ćwiczyć :) Jeszcze raz, szczerze i mocno polecam :)

  mgr Joanna Bielatowicz2017-04-02

  Bardzo dziękuję :)! Cieszę się, że tak sprawnie nam się poukładała cała terapia. To była sama przyjemność! Pozdrawiam :)

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: VIVO RehabilitacjaUsługa: konsultacje fizjoterapeutyczne

  Zdecydowanie polecam wizytę u Asi! Jest bardzo miłą i pogodną osobą, a przede wszystkim naprawdę zna się na swoim fachu. Wszystko bardzo dokładnie tłumaczy, ma szeroką wiedzę, odpowiada na wszystkie pytania, jest też bardzo cierpliwa podczas ćwiczeń. I najważniejsze, że jej zalecenia pomagają :)

  mgr Joanna Bielatowicz2017-03-05

  Dziękuję Ci bardzo - za miłe słowa oraz za poświęcony na wystawienie opinii czas! Zawsze staram się dać z siebie na terapii 100% :) pozdrawiam! I do zobaczenia

 • Lokalizacja: VIVO RehabilitacjaUsługa: Wizyta - metody specjalne terapii (też: fizykoterapia i/lub taping medyczny)

  W wypadku motocyklowym doznałem urazu barku, ból oraz ograniczona do 40% ruchomość uniemożliwiała mi wiele rzeczy m.in jazdę na motocyklu, moją pasję. Już po kilkunastu spotkaniach byłem w stanie jeździć i normalnie w miarę funkcjonować w życiu codziennym. Obecnie jestem po 50 zabiegach, odzyskałem prawie pełną ruchomość i praktycznie nie mam bólu. Zawdzięczam to olbrzymiej wiedzy i doświadczeniu Pani Joanny, jej dedykacji do pacjenta, indywidualnego i kompleksowego podejścia oraz metod leczenia i mobilizacji nawet takiego "lenia" jak ja. Nauczyłem się przy okazji także wiele na temat własnego ciała, funkcji mięśni i stawów oraz nawet zdrowego odżywiania. Poza tym Pani Joanna jest szalenie uprzejmą, miłą i pełną szacunku wobec innych i siebie człowiekiem. Jestem bardzo wdzięczny, że trafiłem do Vivo. -Rafael.

  mgr Joanna Bielatowicz2017-03-05

  Bardzo dziękuję za pozostawioną opinię! I za wszystkie aż tak przemiłe słowa. Bardzo miło wspominam naszą współpracę. Pozdrawiam ciepło!

 • T

  Polecam wizyty u Joanny, jest świetnym specjalistą. Profesjonalni zajęła się moją skręconą kostką. W niedługim czasie postawiła mnie na nogi i w pewnym sensie nauczyła od nowa chodzić :) Wizyty przebiegały w miłej i przyjaznej atmosferze. Posiada bardzo dużą wiedzę, dzięki czemu dowiedziałem się wiele na temat funkcjonowania całego organizmu, a wizyty nie były nudne i nie ograniczały się tylko do ćwiczeń. Dziękuję i pozdrawiam :)

  mgr Joanna Bielatowicz2016-11-25

  Bardzo dziękuję Tomaszu, niesamowicie miło jest usłyszeć tyle komplementów odnośnie swojej pracy :) pozdrawiam Cię ciepło!

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Joanna is a wonderful specialist. I do not speak polish and she ran the whole consultation in english. She explains very well and is indeed very patient. Thank you very much Joanna. I wholeheartedly recommend !

  mgr Joanna Bielatowicz2016-11-25

  Thank you so much for being so kind to leave me the opinion! I hope that everything is now ok with your back. Best wishes for you and your fiance!