Joanna Bachanek

verifiedCreated with Sketch.

Psycholog, Terapeuta

37 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
316 odwiedzin w ciągu 30 dni

Terapia indywidualna: 50 min. Terapia Diad / Par: 75 min. Pomimo życiowych zmagań wszyscy ludzie posiadają mocne strony, które można wykorzystać, by poprawić jakość swojego życia.… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
37 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Lokalizacja: Gabinet Terapii Krótkoterminowej

  Pani Joanna uratowała mi życie :) Inteligentna, zaangażowana psycholog ze świetną intuicją. W bardzo krótkim czasie pomogła mi przezwyciężyć lęki i traumy, pokazała jak silną osobą jestem mimo trudnych doświadczeń. Wzmocniła poczucie własnej wartości i pomogła w pełni polubić i zaakceptować siebie. Spowodowała, że jestem szczęśliwym człowiekiem!!! Dziękuję.

 • H
  Lokalizacja: Gabinet Terapii Krótkoterminowej

  Bardzo cieszę się, że trafiłam do gabinetu p. Joanny. Choć momentami wątpiłam w skuteczność terapii, po przebyciu całej terapii czuję się o wiele lepiej, jestem w stanie jasno myśleć i podążać swoja ścieżką.

 • A
  Lokalizacja: Gabinet Terapii Krótkoterminowej

  Jestem po pierwszej wizycie, przede mna jeszcze kilka. Jednak juz teraz moge powiedziec, ze Pani Joanna jest wspanialym czlowiekiem i psychologiem, poniewaz zrozumiala moje problemy i od razu po jednym spotkaniu czuje, ze jest mi duzo lepiej i ze moge zaczac dzialac. Mam nadzieje, ze dalsza wspolpraca bedzie przynosila tylko takie dobre mysli. :)

 • T
  Lokalizacja: Gabinet Terapii Krótkoterminowej

  Cieszę się, ze trafiłam na Joasię, która jest bardzo inteligentną, ciepłą i empatyczną osobą. Zadaje pytania w punkt, dzięki którym można uświadomić sobie wiele spraw i samemu wpaść na odpowiedzi. Pomogła mi poukładać myśli, rozwiązać problemy bieżące i z przeszłości. Dzieki niej odzyskałam chęć do życia i działania oraz samą siebie. Polecam dosłownie każdemu.

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Długo zwlekałam z wizytą u psychologa. Panią Joannę znalazłam w idealnym momencie swojego życia- z głębokiego (w moim mniemaniu) dołka wyciągnęła mnie w zadziwiająco szybkim tempie. Jest to bardzo empatyczna, nastawiona na drugą osobę, LUDZKA i normalna psycholog, aż chciałoby się mieć taką kumpelkę u boku! Kiedyś myślałam, że terapia polega na tym, że klient wylewa "gorzkie żale", a terapeuta tylko słucha, a tu proszę! Przede wszystkim jest rozmowa i zaangażowanie dwóch stron. Jestem wdzięczna za to co ze mną zrobiła, teraz dopiero chce mi się żyć i działać! Wszystkim polecam z całego serca.

 • T

  Świetna psycholog, pomogła Mi podnieść się z trudnego okresu w moim życiu oraz zacząć doceniać własną wartość. Gorąco polecam.

 • B
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Z całego serca polecam terapię u Pani Asi. Jej terapia jest skuteczna, prowadzi prosto do rozwiązania problemu. Pani Asia pomogła mi zarówno w rozwiązaniu konkretnych problemów, jak i w ogólnym uporządkowaniu sobie w głowie i w życiu :) moim zdaniem Pani Asia ma cechy terapeuty doskonałego - uważnie słucha, zadaje pytania "w punkt", jest zaangażowana, a do tego jest bardzo sympatyczną osobą i zawsze potrafi coś dobrego znaleźć w człowieku, by pochwalić i pokrzepić na duchu :) Efekty terapii przerosły moje oczekiwania.

 • I

  Do Pani Joanny trafiłam chyba w ostatnim momencie. Na wizytę szłam sceptycznie nastawiona, z myślą, że nie do końca jest mi potrzebny psycholog (poszłam za namową męża). Już po pierwszej wizycie wiedziałam, że byłam w błędzie i że muszę coś zrobić aby w moim życiu na nowo zagościł spokój i radość. Trafiłam na przesympatyczną osobę, pełną empatii. Pani Joanna zadając mi pytania powodowała, że uświadamiałam sobie w jakiej jestem sytuacji. Dzięki Pani Asi już po pierwszej wizycie widziałam, że w większości jeszcze nieświadomie ale zaczynam pracę nad sobą, To nie samowite jak te kilka miesięcy wpłynęło na moje życie i życie moich najbliższych. Jestem uśmiechniętą osobą, pełną optymizmu i co najważniejsze potrafię się w siebie wsłuchać i wiem co dla mnie dobre, Pani Asiu jeżeli Pani to czyta to chciałabym napisać, że bardzo ale to bardzo Pani dziękuje za te wszystkie spotkania, za pomoc, za uśmiech i za te wszystkie pytania kierowane do mnie. Odmieniła Pani moje życie :) Dziękuję! I oczywiście polecam Panią Joannę - to psycholog z powołania :)

 • P

  Z Panią Asią załapałam kontakt od razu, po raz pierwszy poczułam, że moje życie jeszcze się nie skończyło. Jest przemiła i dba o pacjenta. Polecam gorąco!

 • A

  Wspaniała terapeutka.Pani Asia to bardzo ciepła,wrażliwa i wyrozumiała osoba.Bardzo się cieszę ,że to własnie do niej trafiłam,bo potrafiła odkryć we mnie rzeczy ,które gdzieś dawno utraciłam.
  Nauczyła mnie jak radzić sobie ze stresem i dbać o siebie każdego dnia.
  Dzięki niej otworzyłam sie bardziej na świat i ludzi, a przede wszystkim pokochałam siebie.
  Dziękuję Pani Asiu :) Gorąco polecam
  Anna Ż

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Terapia indywidualna: 50 min.
  Terapia Diad / Par: 75 min.

  Pomimo życiowych zmagań wszyscy ludzie posiadają mocne strony, które można wykorzystać, by poprawić jakość swojego życia. W moim gabinecie określa się, czego potrzebuje osoba i wspólnie układa się plan, jak tę wymarzona przyszłość osiągnąć w możliwie najszybszym czasie.

  Joanna Bachanek, psycholog,terapeuta nurtu Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (TSR) -Solution Focused Brief Therapy (szkolenie I i II stopnia). Doświadczenie w pracy zdobywała w Gdańskim Centrum Zdrowia oraz Sopockim Ośrodku Specjalistycznym Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Prowadziła grupy socjoterapeutyczne dla dzieci i młodzieży z rodzin dysfunkcyjnych w Gdańskim Centrum Zdrowia na oddziale dla dzieci i młodzieży, NZOZ w Poradni Zdrowia Psychicznego. Była organizatorem II Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej "Niemowlę i jego środowisko" przy Stowarzyszeniu Pro – mama i Instytucie Psychologii Uniwersytetu Gdańskiego. Koordynowała i uczestniczyła w procesie wdrażania kampanii społecznej na rzecz matek dotkniętych depresją okołoporodową „Odzyskaj Moc” z ramienia Stowarzyszenia „Pro – mama”. Członek- założyciel badawczo – klinicznego Stowarzyszenia na rzecz wspierania wczesnej relacji z dzieckiem „Pro – mama” przy Instytucie Psychologii na Uniwersytecie Gdańskim. Członek Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Uczestnik i organizator wielu konferencji o zasięgu krajowym i międzynarodowym. Pracuje w nurcie TSR z klientem indywidualnym lub z grupą. Terapię prowadzi również w języku angielskim. Prowadzi sesje rozwojowe dla młodzieży i dorosłych. Swoją pracę poddaje superwizji. Szkoliła się przez platformę w USA, Milwaukee.

  *Jeśli nie odbieram, prawdopodobnie jestem w trakcie spotkania terapeutycznego, napisz mi wiadomość SMS. Jeśli w kalendarzu nie ma godziny która Ci odpowiada, napisz SMS, może uda mi się dostosować.
  Spotkać możemy się też na Skype wideorozmowie.

Specjalizacje

 • Psychoterapia