mgr

Joanna Arciszewska

verifiedCreated with Sketch.

Dietetyk, Specjalista medycyny naturalnej, Diagnostyk

68 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza Zapytaj lekarza
29 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Specjalizuję się w dietoterapii chorób autoimmunologicznych (m.in. Hashimoto, RZS, łuszczyca), układu pokarmowego (m.in. SIBO, refluks, IBS, wrzodziejące zapalenie jelita grubego, nietolerancje… więcej

Pacjenci cenią mnie za

Przyjazną atmosferę w gabinecie
Doświadczenie zawodowe
Leczenie nietolerancji pokarmowych

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
68 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Lokalizacja: Świat DietetykiUsługa: konsultacje dietetyczne

  Konkretnie, kompetentnie, wszystko przekazane rzeczowo, wyjaśnione wątpliwości, uwzględnione preferencje.

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Świat DietetykiUsługa: poradnictwo żywieniowe

  Pani Joanna jest niezwykle życzliwa i wyrozumiała. Widać że traktuje pacjentów po ludzku, stara się zrozumieć problem i przede wszystkim pomóc danej osobie. Nie było mowy o załamywaniu rąk i niewiedzy, potrafiła mnie nakierować na dalsze badania. Na moje pytania i wątpliwości potrafiła udzielić fachowych odpowiedzi. Polecam

  Joanna Arciszewska2018-09-10

  Serdecznie dziękuję za opinię i pozdrawiam.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Świat DietetykiUsługa: konsultacje dietetyczne

  Fachowe podejście do pacjenta, analiza składu ciała wykonana na miejscu, dopasowanie diety do indywidualnych wymagań, miła i rzeczowa konsultacja

  Joanna Arciszewska2018-09-10

  Bardzo dziękuję za opinię.

 • Y
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: DCO Dolnośląskie Centrum OrtopedyczneUsługa: konsultacje dietetyczne pierwsza

  Nie wiem czy Pani Joanna jest lepszym diagnostykiem czy dietetykiem ale z pewnością polecam. Naprawiła u mnie to co inni lekarze psuli przez lata. Świetne podejście do pacjenta.

  Joanna Arciszewska2018-08-16

  Bardzo się cieszę, pozdrawiam.

 • I
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: DCO Dolnośląskie Centrum OrtopedyczneUsługa: Wizyta kontrolna

  Pani Joasia jest bardzo kompetentną o ogromnej wiedzy i wrażliwości na pacjenta osobą. Dokładnie nas z synem wysłuchała, zaleciła odpowiednie dawkowanie przepisanych ziół oraz udzieliła rad z zakresu dietetyki. Zostaliśmy szczegółowo poinstruowani o postępowaniu. W razie pytań można się skonsultować telefonicznie lub smsowo. Pani Joasia zawsze odpisze i wyjaśni. Polecam bardzo!

  Joanna Arciszewska2018-07-27

  Dziękuję bardzo za opinię Pani Iwono, pozdrawiam.

 • A
  Lokalizacja: Świat DietetykiUsługa: Plan żywieniowy przy chorobie hasimoto

  Polecam. Wizyta w miłej atmosferze. Pani Joanna bez pospieszania odpowiada na każde pytanie. Ustalony jadłospis bardzo smaczny ,łatwy w przygotowaniu a zarazem skuteczny. Zamierzony spadek wagi bez drastycznych wyrzeczeń nawet przy chorobie hasimoto.

  Joanna Arciszewska2018-07-27

  Bardzo dziękuję Pani Alicjo, pozdrawiam serdecznie.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Świat DietetykiUsługa: konsultacje dietetyczne

  To dopiero poczatek mojej dietetyczne drogi do zdrowia i chociaż wcześniej miałam już mgliste pojęcie co może mi dolegać, potrzebowałam kogoś, kto krok po kroku poprowadzi mnie przez wszystkie zdrowotne zawiłości. Pani dietetyk bardzo holistycznie podeszła do problemu, co jest wielkim plusem, już na pierwszej wizycie postawiła wiele hipotez, które teraz wspólnie sprawdzamy, dostałam również wiele zaleceń, które powoli wdrażam w życie. Jak najbardziej polecam

  Joanna Arciszewska2018-06-27

  Serdecznie dziękuję za opinię.

 • M
  Lokalizacja: Świat Dietetyki

  Polecam bardzo serdecznie. Dla Pani Joanny specjalnie przyjechałem z Łodzi i nie żałuję swojej decyzji. Na wizycie specjalnie dla mnie, bo przyjechałem z daleka zostało wykonane badanie od ręki bez umówienia się na nie. Dieta jest bardzo smaczna i z chęcią się zasiada do stołu mimo braku apetytu. Po wizycie jest bardzo dobry kontakt elektroniczny. O wszystko można się zapytać i szybko dowiedzieć. Jestem dobrej myśli, że terapia przyniesie efekty.

  Joanna Arciszewska2018-06-19

  Panie Marcinie, bardzo dziękuję.

 • Z
  Lokalizacja: DCO Dolnośląskie Centrum OrtopedyczneUsługa: program żywieniowy

  Pani Joanna jest sympatyczną i miłą osobą, a przy tym profesjonalistką. Na pierwszym spotkaniu przeprowadziła bardzo szczegółowy wywiad dotyczący moich nawyków żywieniowych i upodobań kulinarnych. Następnie odbyła się analiza składu ciała za pomocą specjalnej wagi, po czym omówienie wyników i ustalenie celów diety. Na jadłospis czekałem około tygodnia czasu, który z pewnymi zmianami zacząłem stosować. Wiadomo, aby przejść na nowy system żywienia trzeba dokupić także inne produkty, a starym zwyczajem coś zawsze jest w lodówce albo w zamrażarce , tego się nie wyrzuci. Trzeba zużyć, ale dopasowując racjonalnie do ułożonego jadłospisu, zamieniając produkty. Jadłospis podoba mi się – jest elastyczny. Tu wychodzi profesjonalizm Pani Joanny – odpowiedni dobór produktów i dan w tym jadłospisie. Jestem aktualnie po drugiej wizycie i efekt jak na razie 3,5kg w dół i lepsze samopoczucie (człowiek jest mniej ociężały).
  Reasumując, jak na ten moment bardzo polecam Panią Joannę Arciszewską. Mam nadzieję, że jej porady pomogą mi osiągnąć cele, które sobie postawiłem idąc do dietetyka.

  Joanna Arciszewska2018-05-28

  Panie Zenonie , bardzo dziękuję za tak serdeczną opinię. Pozdrawiam, do zobaczenia.

 • E
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Świat Dietetyki

  Jestem po pierwszej wizycie, pani dietetyk bardzo miła, kompetentna, wyczerpujaco odpowiada na każde pytanie. Widać, że posiada sporo wiedzę, na początek zlecila kilka badań aby dowiedzieć się co jest przyczyną moich dolegliwości. Jestem bardzo zadowolona z wizyty i z czystym sumieniem mogę polecić Panią Joannę.

  Joanna Arciszewska2018-05-28

  Serdecznie dziękuję Pani Ewelino, pozdrawiam.

Pytania pacjentów (79)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalizuję się w dietoterapii chorób autoimmunologicznych (m.in. Hashimoto, RZS, łuszczyca), układu pokarmowego (m.in. SIBO, refluks, IBS, wrzodziejące zapalenie jelita grubego, nietolerancje pokarmowe), insulinooporności i cukrzycy, wsparciu dietetycznym przewlekłych infekcji takich jak borelioza, nawracające chlamydia, candida i wiele innych.

  Prowadzę również diagnostykę i terapię alergii i nietolerancji pokarmowych, infekcji pasożytniczych, bakteryjnych i wirusowych, kandydozy, grzybic, celiakii.

  Zapraszam do rejestracji

  Joanna Arciszewska

Specjalizacje

 • Dietetyk kliniczny
 • Dietetyk dziecięcy
 • Alergologia
 • Diabetologia
 • Endokrynologia
 • Gastroenterologia
więcej

Edukacja

 • Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu
 • Akademia Dietetyki
 • Instytut Medycyny Klasztornej w Katowicach

badge-likeCreated with Sketch. Certyfikaty ZnanyLekarz.pl

Znajomość języków

 • polski
 • rosyjski
 • niemiecki

Certyfikaty

Choroby

więcej

Zdjęcia