Adresy i cenniki usług

 • Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
43 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • D
  Lokalizacja: CenterMed Szpital i Przychodnia

  Pan Doktor jest Profesjonalistą, podejścia do dzieci raczej nie ma, może i z rodzicami też ciężko mu się dogadać jeżeli ktoś za bardzo nie rozumie co mówi... ale jeżeli chodzi o diagnostykę to uważam że jest kompetentny. Byłam z synem dwa razy, za pierwszym razem na konsultacji płaskostopia, a w drugim przypadku na konsultacje podejrzenia złamania ręki gdzie na sorze założyli dziecku gips tak na wszelki wypadek. Z obu wizyt byłam zadowolona, aczkolwiek uważam że Pan doktor przyjmuje za dużo pacjentów i goni go czas, wizyty są szybkie i trochę stresujące...

 • Mój synek miał wrodzony staw rzekomy obojczyka. Zdecydowaliśmy się na zabieg w wieku 4 lat. Aktualnie ma 10, robiliśmy prześwietlenie w ubiegłym tygodniu - obojczyki wyglądają praktycznie identycznie. Bardzo się cieszę, że zdecydowałam się na zabieg. Synka aktywność przez min rok była troszkę ograniczona, pilnowałam każdy ruch aby nie nadwyrężał obojczyka i troszkę przecierpiał, ale warto było :)) Jest bardzo aktywny ruchowo. Myślę, że bardzo przeszkadzała by wystająca kość, która mogłaby go zawstydzać i jest niebezpieczna dla zdrowia. Piszę z uwagi na innych rodziców, którzy mają podobny problem. Lekarz spisał się na celujący i bardzo się cieszę że miałam szczęście, że to on operował synka.

 • R

  Polecam Bardzo dobry rzeczowy, konkretny lekarz ,wyleczył moja córkę która miała bardzo ciężki przypadek stopy końsko szpotawej ,faktycznie najpierw miała gipsy które nie przyniosły wystarczającego efektu ale po operacji ma piękną prostą nogę.Właśnie dzięki Dr Sułko .Konsultowana był wczesniej w Poznaniu .

 • M

  Odradzam wszystkim rodzicom których dziecko ma stopy końsko szpotawe. Pan doktor dwukrotnie zakładał dziecku gipsy bez żadnego efektu. Lekarz z Poznania jednym gipsem wyprostował stópki. Doc Sułko stosuje metodę Ponsetiego bez masowania i ustawiania stópki przed założeniem gipsu, czyli nie tak jak zaleca Ponseti. Ponadto lekarz był bardzo niemiły - zwraca się do swoich studentów a nie rodziców.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Mojemu dziecku nie pomógł, choć osobiście postawił diagnozę i wykonał operację. Sympatyczny w obyciu z pacjentem, ale dla nas nieskuteczny

 • Liczba pozytywnych opinii świadczy, że to świetny lekarz. Swój zawód traktuje jak pasję i powołanie. Polecam zdecydowanie.

 • W pełni popieram pozytywne opinie na temat tego lekarza. Doskonale zna się na swojej pracy i wie co robi, trzeba mu zaufać a wyjdzie się na tym bardzo dobrze. Polecam

 • Fachowiec najwyższej klasy! Bardzo dociekliwy i skrupulatny. Świetnie radzi sobie z pacjentami, umie z nimi rozmawiać, bardzo ich wspierając w trudnych chwilach. Polecam

 • Jak miałem 2 latka złamałem noge w udzie i kiedy rodzice zawieźli mnie do szpitala, bodajże do Radomska zdiagnozowano u mnie chorobe zwaną Dysplasia Fibrosa, czyli Dysplazja włóknista kości.Lekarz w Radomsku polecił nam Dr.Sułko, gdyż zna się on na leczeniu tego typu chorób. Dziś mam 13 lat i leczy mnie on już ponad 10 lat ! Jestem bardzo zadowolony z leczenia ;). 23 Lipca jadę do Prokocimia na leczenie Bisfosfonianami :)!!!
  POLECAM Z CAŁEGO SERCA I DUSZY TEGO LEKARZA!!!

 • Profesjonalista! Miałam mały wypadek w którym zerwałam ścięgno Achillesa, na szczęście trafiłam na dr Sułko. Jest też fajnym człowiekiem z którym miło porozmawiać. Polecam w pełni!

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online

Jesteś tym lekarzem?

486

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

1600

Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

To Twój profil?
Przejmij go
Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.