lek.

Jerzy Sułko

Ortopeda

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane
 • Kontakt

  Ten ortopeda nie uruchomił zapisów online ani usługi telerejestracji na Znanylekarz.pl.

 • Popularność

  Miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twojej miejscowości poszukuje 1600 osób

 • Specjalizacja

  Lekarz Jerzy Sułko to jeden z 243 lekarzy o specjalizacji ortopeda w miejscowości Kraków na ZnanyLekarz.pl

 • Dostępność

  Lekarz Jerzy Sułko przyjmuje w jednym gabinecie

Adresy i cenniki

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów:

43 opinie

 • Mój synek miał wrodzony staw rzekomy obojczyka. Zdecydowaliśmy się na zabieg w wieku 4 lat. Aktualnie ma 10, robiliśmy prześwietlenie w ubiegłym tygodniu - obojczyki wyglądają praktycznie identycznie. Bardzo się cieszę, że zdecydowałam się na zabieg. Synka aktywność przez min rok była troszkę ograniczona, pilnowałam każdy ruch aby nie nadwyrężał obojczyka i troszkę przecierpiał, ale warto było :)) Jest bardzo aktywny ruchowo. Myślę, że bardzo przeszkadzała by wystająca kość, która mogłaby go zawstydzać i jest niebezpieczna dla zdrowia. Piszę z uwagi na innych rodziców, którzy mają podobny problem. Lekarz spisał się na celujący i bardzo się cieszę że miałam szczęście, że to on operował synka.

 • Polecam Bardzo dobry rzeczowy, konkretny lekarz ,wyleczył moja córkę która miała bardzo ciężki przypadek stopy końsko szpotawej ,faktycznie najpierw miała gipsy które nie przyniosły wystarczającego efektu ale po operacji ma piękną prostą nogę.Właśnie dzięki Dr Sułko .Konsultowana był wczesniej w Poznaniu .

 • Odradzam wszystkim rodzicom których dziecko ma stopy końsko szpotawe. Pan doktor dwukrotnie zakładał dziecku gipsy bez żadnego efektu. Lekarz z Poznania jednym gipsem wyprostował stópki. Doc Sułko stosuje metodę Ponsetiego bez masowania i ustawiania stópki przed założeniem gipsu, czyli nie tak jak zaleca Ponseti. Ponadto lekarz był bardzo niemiły - zwraca się do swoich studentów a nie rodziców.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Mojemu dziecku nie pomógł, choć osobiście postawił diagnozę i wykonał operację. Sympatyczny w obyciu z pacjentem, ale dla nas nieskuteczny

 • Liczba pozytywnych opinii świadczy, że to świetny lekarz. Swój zawód traktuje jak pasję i powołanie. Polecam zdecydowanie.

 • W pełni popieram pozytywne opinie na temat tego lekarza. Doskonale zna się na swojej pracy i wie co robi, trzeba mu zaufać a wyjdzie się na tym bardzo dobrze. Polecam

 • Fachowiec najwyższej klasy! Bardzo dociekliwy i skrupulatny. Świetnie radzi sobie z pacjentami, umie z nimi rozmawiać, bardzo ich wspierając w trudnych chwilach. Polecam

 • Jak miałem 2 latka złamałem noge w udzie i kiedy rodzice zawieźli mnie do szpitala, bodajże do Radomska zdiagnozowano u mnie chorobe zwaną Dysplasia Fibrosa, czyli Dysplazja włóknista kości.Lekarz w Radomsku polecił nam Dr.Sułko, gdyż zna się on na leczeniu tego typu chorób. Dziś mam 13 lat i leczy mnie on już ponad 10 lat ! Jestem bardzo zadowolony z leczenia ;). 23 Lipca jadę do Prokocimia na leczenie Bisfosfonianami :)!!!
  POLECAM Z CAŁEGO SERCA I DUSZY TEGO LEKARZA!!!

 • Profesjonalista! Miałam mały wypadek w którym zerwałam ścięgno Achillesa, na szczęście trafiłam na dr Sułko. Jest też fajnym człowiekiem z którym miło porozmawiać. Polecam w pełni!

 • UWAŻAJCIE NA TEGO LEKARZA! Może od prostych przypadków jest dobry ale od bardziej skomplikowanych na pewno nie jest.Jest fatalnym lekarzem gdy tylko trzeba trochę głową ruszyć i pomyśleć. Zamiast przyznać się,że nie jest w stanie poradzić sobie z diagnozą,on twierdzi,że problem nie istnieje.Jak czegoś nie wie twierdzi,że pacjent jest zdrowy(pomimo tak widocznych dolegliwości). NIE NA TYM POLEGA PRACA LEKARZA! Na potwierdzenie inni lekarze ortopedzi w końcu powiedzieli jaka to jest choroba.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online