Lek.

Jerzy Stodolny verifiedCreated with Sketch.

Lekarz rehabilitacji medycznej, Ortopeda

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • Doktor Stodolny to meeeeega kompetentny lekarz!!! po jednej wizycie fachowo określił charakter mojego schorzenia, dostrzegł rzeczy, o których żaden inny lekarz nie miał nawet pojęcia!! dzięki jego terapii złożonej z różnego rodzaju masaży, ćwiczen pod czujnym okiem terapeutów i kąpieli siarkowych przywrócił mi z powrotem komfort życia!! Zdecydowanie poilecam!!!!!

 • Szukasz lek. rehabilitacji medycznej? Pacjenci polecają:

  Krzysztof Tomaszewski
  Krzysztof Tomaszewski
  Ortopeda, Lekarz rehabilitacji medycznej, Lekarz sportowy
  Kopernika 13, Proszowice
  Wysoka wiedza, kompetencja, kultura i bardzo życzliwy stosunek do pacjenta. Wyjątkowo pozytywne wrażenie. więcej

  Jacek Śmiałek
  Jacek Śmiałek
  Pediatra, Lekarz rehabilitacji medycznej
  Mikołaja Kopernika 34, Proszowice
  Bardzo ciepły i mądry lekarz :) uspokoił nas i dokładnie zbadał córeczkę - zebrał dokładny wywiad. polecam! więcej

  Liliana Kańska- Stawowczyk
  Liliana Kańska- Stawowczyk
  Neurolog, Lekarz rehabilitacji medycznej
  ul. Centralna 51, Kraków
  Profesjonalne podejście do pacjenta, wizyta o umówionej porze, bez kolejek i czekania. Pani Doktor sympatyczna,… więcej

  Robert Suszko
  Robert Suszko
  Neurolog, Lekarz rehabilitacji medycznej
  Świętokrzyska 10/2-3, Kraków
  Konkretny bardzo przystępny lekarz potrafiący w sposób jasny i szczegółowy przekazać diagnozę i pokierować dalej… więcej

  Maria Gołda
  Maria Gołda
  Lekarz sportowy, Lekarz rehabilitacji medycznej
  Zygmunta Miłkowskiego 11A, Kraków
  Trafiłam do Pani Doktor w ósmym miesiącu trzeciej ciąży z podobno klasyczną dolegliwością młodych mam, czyli bólem… więcej

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  3

  Ogólna ocena
  8 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • Doktor Stodolny to meeeeega kompetentny lekarz!!! po jednej wizycie fachowo określił charakter mojego schorzenia, dostrzegł rzeczy, o których żaden inny lekarz nie miał nawet pojęcia!! dzięki jego terapii złożonej z różnego rodzaju masaży, ćwiczen pod czujnym okiem terapeutów i kąpieli siarkowych przywrócił mi z powrotem komfort życia!! Zdecydowanie poilecam!!!!!

  • U

   Brak mi słów wdzięczności za trafną diagnozę i opiekę nad moim dzieckiem. Gdyby nie pan doktor moja córka musiałaby poddać się operacji kręgosłupa, która okazała się zupełnie niepotrzebna. Udało się uratować dziecko od cierpienia i długiej rehabilitacji. Dzięki zaskakująco prostym ćwiczeniom zaleconym przez pana doktora Stodolnego córka cieszy się zdrowiem i normalnym życiem nastolatki. Córka stwierdziła, że był to najmilszy pan doktor u którego byłyśmy z jej problemem i ja też się pod tym podpisuję. Szczerze POLECAM

  • O

   Witam..
   Byłam u tego lekarza stosunkowo niedawno. Otóż weszłam "prawie" od razu (wiadomo spóźnienia się zdarzają). Popieram wypowiedź Michała. Również zapłaciłam bardzoo dużo, ale już nie o pieniądze tutaj chodzi. Powyciągał mnie trochę i obejrzał. Zaistniała identyczna sytuacja, co u pacjenta poniżej. Ubrałam się, i wyszłam. Nic się nie dowiedziałam. Przykro mi, bo myślałam że lekarz mi pomoże, coś doradzi a tymczasem nie powiedział mi nic. Gdy go o coś zapytałam-nie odpowiedział. (tak jakby nie słyszał) Powtórzyłam pytanie, ale był chyba za bardzo zajęty oglądaniem moich nóg żeby mi odpowiedzieć.
   Osobiście stanowczo odradzam.

  • E

   Chodzimy już ponad pół roku na spotkania z ta Panem. Za każdym razem mówię sobie, że dla dobra dziecka, gdyż ćwiczenia, masowanie pomaga. Wiele osób go poleca… Jednak odradzam spotkania każdemu. Sami chcemy zrezygnować. Pan jest chaotyczny, raz mamy robić jakieś ćwiczenia, potem mamy ich nie robić, na następnej wizycie dowiadujemy się, że jednak mieliśmy. Raz usłyszeliśmy że czegoś nam nie zaleciła, bo „już sobie to odpuścił”. Dziecko może krzyczeć i płakać 40 minut – nie robi to na nim wrażenia. Ma się przewracać, siadać, leżeć jak w tabelce. Wszystko musi być idealnie symetrycznie. Nawet źle się śmieje, bo za bardzo rusza nogami i rękoma. Jesteśmy psychicznie dobijani na każdym kroku. Z naszym dzieckiem nie jest źle, ciągle jednak słyszymy wyjęte z kapelusza komentarze: „współczuje państwu takiego dziecka”, „będzie miało krótszą nogę”, „co państwo robią z tym dzieckiem, że tak wygląda” itd. Gdy córka miała niecałe 4 miesiące słyszeliśmy już, że nie będzie umiała pisać na normalnym stole. Choć inni lekarze nie widzą dużych problemów, u niej czujemy się, jakby dziecko było poważnie chore.. Na początku usłyszeliśmy, że najlepiej jakby spało cały czas w foteliku samochodowym z unieruchomioną główką, bo to najzdrowiej. Kolejnym idealnym pomysłem jest zszycie spodni, by nie rozkładało nóg na boki za bardzo. Długo by wymieniać. Może i specjalistą jest dobrym i ma wiedzę, jednak podejście do dzieci i rodziców jest godne pożałowania. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM!

  • M

   Byłem u niego niedawno. Pooglądał mnie. Powiedział, że mam krzywy kręgosłup oraz że jestem bardzo giętkim człowiekiem. Potem pozwolił mi się ubrać. Gdy już się ubrałem, lekarz zaczął wypisywać kartkę. Okazało się, że było to skierowanie na dodatkowo płatne ćwiczenia. Za samą wizytę u lekarza zapłaciłem już wystarczająco dużo - dwie stówy. Tyle się dowiedziałem. TYLKO tyle. :(

  • E

   Okropny..! Nikomu nie polecam do niego chodzić.. Na początku byłam umówiona na 13:00. Weszłam po 14..
   A jak weszłam to mnie tylko obejrzał .. I TYLE..! tak i tyle.. ubrałam się a on wypisywał mi kartkę, na której napisał TYLKO, że mam skrzywienie kręgosłupa ( Przecież z tym do niego przyszłam).! Okazało się, że za głupią karteczkę i za to, o czym już wiedziałam musiałam zapłacić 250 ZŁ.. Ździerstwo ..! :(((

  • K

   Pan Doktor uratował mnie przed operacją!!! Minęło już do dziś 8 lat a ja do dziś jestem mu wdzięczna. Byłam skierowana na operację \"wypadniętego dysku\" czyli przepukliny krążka międzykręgowego - oczywiście konsultowałam to z kilkoma neurochirurgami i neurologami. Aż wreszcie trafiłam w Kielcach do Dr Stodolnego, który stwierdził, że owszem zdjęcia rentgenowskie i rezonans nadają sie do operacji, ale ja nie mam objawów dysku, bo nie mam paraliżu nogi. Zbadał mnie dokładniej niż ci wszyscy lekarze razem wzięci i powiedział, że mam napięty mięsień gruszkowaty, który drażni nerwy w nodze. Zalecił mi odpowiednie ćwiczenia (troszke bolesne), nastawił kręgosłup i po kilku dniach po mojej rwie kulszowej nie było śladu!!!
   Dr jest człowiekiem o ogromnej wiedzy, wspaniałym podejściu do pacjenta- wszystko bardzo dokładnie tłumaczy. Jedyny minus to kolejka w poczekalni, ale to też przemawia na korzyść doktora :)))
   A wkrótce wybieram się do Buska do sanatorium, które Pan Doktor z małżonką prowadzą.

  • A

   Wyjątkowo dobry lekarz. Po zastosowaniu się do jego wszystkich zaleceń, mój syn po półrocznych ćwiczeniach (bardzo prostych, wykonywanych w domu) ze zgarbionego nastolatka, zmienił się w smukłego młodzieńca. Praca przy ćwiczeniach zaleconych przez doktora wymagała poświęcenia czasu i systematyczności, ale warto było. Lekarz i wyśmienity, i pracujący dla pacjenta. Bardzo polecam.

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG