Adresy i cenniki usług

 • Gabinet prywatny

  3 Maja 14
  42-300 Myszków, śląskie

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
4.5

Ogólna ocena
41 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P

  Bardzo serdecznie dziękujemy wspaniałemu Panu Ordynatorowi oraz całemu personelowi Oddziału Intensywnej Terapii Noworodków w Zabrzu za profesjonalną, rzetelną i niezwykle troskliwą opiekę nad naszym synkiem Witusiem. Świadomość fantastycznej opieki nad naszym maleństwem pozwoliła nam przetrwać ten ciężki okres rozłąki. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy:-)

 • Niestety opinia negatywna, nie polecam.
  Byliśmy z naszym najmniejszym skarbem, u Pana Sobczyka prywatnie,
  Pan Sobczyk obchodził się z naszym dzieckiem jak z workiem kartofli, pierwszy raz podczas wizyty u pana Sobczyka zaniosło nam się dziecko.
  Nastraszył nas poważnymi chorobami skóry.
  Na szczęście po konsultacji z naszym pediatrą diagnoza Pana Sobczyka okazała się całkowicie błędna
  Nie polecam

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Dr.Sobczyk jest znanym lekarzem. Ja jeździłam do niego z pierwszym dzieckiem, które po uczęszczaniu do żłobka było wiecznie chore, po lekach które doktor mi przepisał mój syn przestał tak chorować jak wcześniej a choroby nie nawracały się tak jak po lekach innych lekarzy pediatrów, a poza tym to on nie daje antybiotyków, większość leków to leki homeopatyczne. Teraz mam drugie dziecko i też chodzi do żłobka zaczynają się też choroby ale oczywiście zaraz wybieram się do dr. Sobczyka. Polecam.

 • T

  Dziękujemy z całego serca doktorowi Sobczykowi oraz całemu personelowi z oddziału intensywnej terapii noworodków w Zabrzu za tak profesjonalną opiekę nad córeczką lena i uratowani życia ur 5.10.2012 z waga1800 z Atrezja dwunastnicy urodzona jako wczesniak w 8 mc ciarzy dzieekujemy za szybkie dzialanie przeprowadzona operacje

 • Jestem mamą małego Michałka, wcześniaczka, który urodził się 12 maja w 35 tygodniu ciąży z wagą 3110g. Zaraz po urodzeniu okazało się, że ma poważne problemy z oddychaniem i infekcję. Został przewieziony na Oddział Intensywnej Terapii Noworodka w Zabrzu do dr Sobczyka i dopiero tam zajęli się nim specjaliści. Został przyjęty z rozpoznaniem RDS (Zespół Zaburzeń Oddychania), podejżeniem nie zamknięcia przewodu Botalla i infekcji oraz stanem zapalnym wskazującym na zapalenie płuc. Byliśmy zdruzgotani. Dzięki lekarzom - pasjonatom z niezwykłą wiedzą i odpowiednim podejściem, z dnia na dzień stan naszego synka się poprawiał. Zaczął się stabilizować, stan zapalny się cofnął a antybiotyki zwalczyły infekcję. Dziś oddycha samodzielnie bez tlenu i nosków, dużo śpi i jest bardzo spokojny.
  Dziś przenosimy się na Patologię Noworodka, gdzie Michaś nauczy się jeść i przystosuję do normalnego funkcjonowania.
  Z tego miejsca chcę bardzo podziękować całemu personelowi oddziału, lekarzom, pięlęgniarkom i przede wszystkim doktorowi Sobczykowi za fachową opiekę, pomoc, empatię i dobre słowo w krytycznych momentach. Z całego serca mogę polecić ten oddział, nikomu nie życzę przeżycia tego co my, ale w razie potrzeby nie wahajcie się i wybierzcie Zabrze.

 • Dziękujemy Panu doktorowi Sobczykowi oraz pani dr Janinie Kohut z Oddziału Intensywnej Terapii Noworodka w Zabrzu za opiekę nad naszą maleńką Zosią, która trafiła do Zabrza zaraz po porodzie z infekcją. Dziękujemy także całemu personelowi. To był dla nas trudny czas, ale zaufaliśmy Państwu w 100 %. Widząc Państwa olbrzymie zaangażowanie i czułość byliśmy pewni, że Zosia trafiła na najlepszych specjalistów. Tak, człowiek nigdy nie przewiduje takich scenariuszy, ale jeśli takowe już się przytrafią, to oby zawsze trafiać na takich ludzi...Przez te niespełna 2 tygodnie kiedy maleńka leżała u Państwa - czas nam się zatrzymał. Wszystko się zmieniło...Może czasem warto przystopować i docenić to, co się ma. Takie miejsca uczą pokory. Po prostu...Dziękujemy! Agnieszka, Przemek i Zosia

 • Dziekujemy bardzo serdecznie wszystkim lekarzom z Oddziału Intensywnej Terapi Noworodka w Zabrzu w szczególności DR SOBCZYK I DR KOHUT za uratowanie życia naszemu synowi Kacperkowi.Kacperek urodził się w 28 tyg.ciąży z wagą 800 gram i dziękuję Bogu że trafił w ręce tak wspaniałych lekarzy i miał profesjonalna opiekę do końca swojego pobytu w szpitalu.Jesteśmy wdzięczni lekarzom,pielęgniarkom i wszystkim którzy dbali o naszego małego syna.DZIĘKUJEMY Z CAŁEGO SERCA:)

 • Chcialabym powiedziec 3 rzeczy. Po 1 zgadzam sie w 100% z opinia rodziców blizniaków Mileny I Kosmy. Jeśli to czytacie to spotkalismy sie na oddziale ( z Tata bliżniaków), nasz syn lezal tam wtedy tez, Maly Mateuszek, mial operacje Bottala w tym samym dniu co Wasze malenstwo. Gratulujemy Wam ze szczerego serca i życzymy wszystkiego dobreo dla Was i Waszych pociech. Po drugie z calego serca dziekuje calemu oddziałowi, lekarzom za wszystko czego moj synek doswiadczyl przez 11 dni swojego zycia, wiem ze mial najlepsza opieke z mozliwych. przepraszam ze dopiero dzis ale..... Po trzecie pragne zwrócic sie do kazdego rodzica, ktorego dziecko trafi w ręce Dr Sobczyka. Dobry lekarz ma na uwadze zycie a nie usmiech. Pamietajcie o tym. Nie ma lepszego lekarza. Moj synek nie przezyl, jednak nie ma w tym ani grama winy dr Sobczyka, czy tez kogolwiek z oddziału w Zabrzu.wiem, ze 11 dni ktore zył byl pod najlepsza opieka pod sloncem. pozdrawiam Pana doktora i dziekuje.

 • Opinia o doktorze Sobczyku może byc tylko jedna ! URATOWAŁ ŻYCIE NASZYM BLIŹNIAKOM, które urodziły się w 28 t.c. (970g i 1350g). Nasze dzieci i My rodzice zawdzięczamy Panu doktorowi i całemu Zespołowi Intensywnej Terapii tak wiele że nie znajduję słów by to opisac... Zdajemy sobie sprawę, że każda podjęta decyzja o kierunku leczenia ważyła na życiu dzieci ale wiedzieliśmy, że takiej wiedzy i doświadczenia nie znajdziemy nigdzie. Codzienny kontakt z lekarzem utwierdzał Nas w przekonaniu, że są w najlepszych rękach. Można tutaj przeczytac że Pan doktor nie ma podejścia do dzieci...że się nie uśmiecha itp... Jak nie ma podejścia skoro ratuje im ŻYCIE i traktuje dzieci jak własne...?? Zespół Intensywnej Terapii w Zabrzu na czele z Ordynatorem dr Jerzym Sobczykiem, Panią dr Janiną Kohut i całym personelem pielęgniarskim to ludzie którzy na prawdę ratują życie dzieciom bardzo chorym poświęcając im swój czas, zaangażowanie i wiedzę. Dzięki Nim Nasze dzieci żyją...rosną...uśmiechają się...i co najważniejsze są szczęściem dla Nas! :)
  Z całego serca DZIĘKUJEMY ! :)
  Pozdrawiamy serdecznie
  Rodzice Mileny i Kosmy

 • Doktor Sobczyk wraz z zespołem Intensywnej Terapii Noworodka w Zabrzu,uratowali życie naszej maleńkiej córeczce Darii(25 t.c 736g).Przez cztery miesiące walczyli o jej życie i poprawę zdrowia.Nasza maleńka miała ogromne "szczęście" że to właśnie dr Sobczyk wraz z zespołem podjęli się opieki nad nią.To wspaniały specjalista,doskonale wie co robi i naprawdę potrafi pomóc swoim małym pacjentom.Będąc na oddziale, przez dłuższy czas,byliśmy świadkami jak wiele dzieci uratował często w sytuacjach bardzo ciężkich i beznadziejnych..Widzieliśmy jego zaangażowanie i troskę o zdrowie dzieci.Ma dobry kontakt z rodzicami i zawsze zrozumiale opisuje przebieg leczenia.Jesteśmy wdzięczni Panu doktorowi z całego serca i do końca życia !!!Dla nas nasze dziecko narodziło się na nowo w Zabrzu!
  Panie doktorze Dziękujemy - rodzice grzybka :)

Jesteś tym lekarzem?

175

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

To Twój profil?
Przejmij go
Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.