Adresy (2)

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Karta płatnicza
58 770.....

Brak informacji o usługach i ich cenach

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Karta płatnicza
ul. Wajdeloty 23, Gdańsk
Pro-Vita

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Usługi i ceny

Konsultacja ginekologiczna


aleja Zwycięstwa 49, Gdańsk

od 166 zł

Centrum Medyczne LUX MED – Gdańsk, al. Zwycięstwa 49

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
9 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu odebranie porodu

Doktor ma bogate doświadczenie, co widać w jego działaniu. Gdyby nie jego szybka decyzja o cięciu cesarskim moje dziecko mogłoby przyjść na świat w złym stanie zdrowia. Jestem niezwykle wdzięczna doktorowi. Dodam jeszcze, że doktor ma specyficzne poczucie humoru co widać w podejściu do pacjenta. Nie każdemu musi ono się podobać, jednak nie można odebrać doktorowi jego doświadczenia i tego jak trafnie ocenia sytuację.


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Patologia ciąży

Doktor okazał się bardzo kompetentny! Do 39 tyg ciąży moja córeczka się nie przekręciła i szukałam pomocy u Doktora. Zdecydował , że jest mało wód i przyjmie mnie na oddział. Doktor przeprowadził u mnie cesarskie cięcie. Przez 4h wywoływał poród i otrzymałam oksytocynę. Jak już córeczka była gotowa na przyjście na świat pojechaliśmy na salę. Nastąpiły komplikacje bo miałam zrosty i był problem z wydostaniem naszej córeczki. Doktor zachował zimną krew i wszystko poszło dobrze. Miał utrudnione zadanie bo nie przyjmuje krwi. Jestem bardzo wdzięczna za szybką podjętą decyzję ,pomoc w trakcie i po porodzie. Cieszę się, że na Doktora trafiłam.


K
Użytkownik zweryfikowany

Miałam przyjemność (a raczej nieprzyjemność) spotkać się z tym Panem na oddziale położniczym szpitala na Klinicznej i muszę szczerze przyznać, że żaden lekarz mnie nigdy tak nie zlekceważył i poniżył. Miałam problemy ze szwami po porodzie (naturalnym) o czym poinformowałam doktora na obchodzie, Pan Smutek zerknął, powiedział, że wszystko ok i dodał, że histeryzuję, powiedziałam, że nie jestem w stanie siedzieć i kręci mi się w głowie kiedy wstaję, wtedy doktor (na oczach 10 studentów) powiedział, że mam wstać, a kiedy w końcu się udało, odwracając się do wszystkich powiedział: "proszę bardzo, nic jej nie jest, tylko histeryzuje". Dodam, że inny lekarz, który badał mnie tego samego dnia zdjął szwy, zrobił usg i stwierdził infekcję. Nie neguję tego, że kobieta po porodzie jest w słabej kondycji psychicznej, nie wspominając o fizycznej, sądze jednak, że tym bardziej wymaga więcej empatii niż pacjent np. po usunięciu zęba:) Sądząc po wieku, wnoszę, że doktor od dawna prowadzi praktykę, ma więc ciągłą styczność z ciężarnymi i kobietami po porodzie, wydawać by się mogło, że wie jak bardzo szaleją hormony po porodzie, i że ostatnią rzeczą jakiej potrzebuje świeża mama jest wyśmiewanie się z niej na forum . Być może w prywatnym gabinecie zachowuje się inaczej, jednak w szpitalu w miarę możliwości polecam omijać szerokim łukiem.

Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


P
Użytkownik zweryfikowany

Nie potwierdzam ww. opinii. Rejestrując się na badanie myślałam że zostanę potraktowana poważnie. Jednym słowem naciągacz. Na pierwszym spotkaniu zostałam oświecona wykładem który kosztował mnie 350 zł. Po kolejnych badaniach które miały mnie przygotować do zabiegu dr poinformował mnie o potrzebie rehabilitacji (ok. 3000 zł.). Zasięgnęłam opinii innego specjalisty i okazało się dr Smutek ma opinie "naciągacza", a badanie przeprowadzone w klinice Pro-Vita przyjęte zostało z uśmiechem na twarzy innego specjalisty.


B
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo miły człowiek, super specjalista. Myśli o człowieku a nie o "przypadku". Polecam serdecznie.


J
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo kompetentny z doświadczeniem, praktyk. Lekarz uprzejmy jednym słowem przyjaciel pacjenta. Wykonuje wszelkie badania w gabinecie. Oby więcej takich wspaniałych lekarzy jak Dr Jerzy


M
Użytkownik zweryfikowany

Świetny lekarz z duzym doświadczeniem i bardzo dobrym podejściem do pacjenta, bardzo delikatny wszystko dokładnie tłumaczy podczas badania. Polecam


G

Prowadził 6 moich ciąż (w tym 2 poronienia). Bez niego nie dałabym rady. Wysyłam tam wszystkie koleżanki z komplikacjami i zawsze ma trafną diagnozę. Może po główce nie głaszcze, ale ma wiedzę i doświadczenie.


W
Użytkownik zweryfikowany

Świetny lekarz,super podejscie szczególnie do ciężarnych,profesjonalna opieka w trakcie trwania ciązy.Dzięki Doktorowi moje dziecko urodziło się całe i zdrowe.
Jestem mu wdzięczna i polecam innym paniom.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Jesteś tym lekarzem?

Edytuj lub przejmij profil