Adres

Bzowa 25/2, Wrocław
Gabinet


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka
71 773..... Pokaż numer


Moje doświadczenie

O mnie

Terapeuta conseullor Gestalt, coach, mediator. Założyciel Fundacji Radość Codzienności, współpracownik projektu „Partnerzy w mediacjach”. oraz Centr...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Stres
 • Kryzys w związku
 • Depresja
Pokaż wszystkie leczone choroby

Zdjęcia


Znajomość języków

Polski

Usługi i ceny

Psychoterapia indywidualna


Bzowa 25/2, Wrocław

120 zł

Gabinet

czas trwania sesji: 55 min


Psychoterapia rodzinna


Bzowa 25/2, Wrocław

120 zł

Gabinet

czas trwania sesji: 55 min

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
19 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet psychoterapia indywidualna

Bardzo miły człowiek. Empatyczny. Terapię Gestalt porównuję z psychodynamiczna i wypada na korzyść. Wyszedłem pełen nadziei po spotkaniu.


W
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet psychoterapia indywidualna

Moja pierwsza wizyta ..byłam pełna obaw i niepokoju...ale ...wystarczyło kilka minut i poczułam ,że trafiłam do odpowiedniej osoby...spokój, umiejętność wsłuchania się w moje problemy ...moje skrępowanie zniknęło ...wiem,że długa droga przede mną, ale z takim psychoterapeutą na pewno się uda...

P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet psychoterapia indywidualna

Skuteczny terapeuta. Warto było z nim pracować. Technika Gestalt z początku trochę irytująca pozwoliła zmierzyć się i przełamać własne ograniczenia i poprawić zadowolenie z życia.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet psychoterapia indywidualna

Jerzy Smakosz to moim zdaniem bardzo konkretny i bezpośredni, a przy tym przyjazny i dowcipny terapeuta. Z każdego spotkania wychodzę z poczuciem, że coś razem przepracowaliśmy. Trafiłem do niego z polecenia i sam go polecam!


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet psychoterapia indywidualna

Bardzo ludzkie i pełne ciepła podejście. Chodziłem do Pana Jurka prawie 1,5 roku z przerwami. Dostałem dużo obecności, empatii i przede wszystkim człowieczeństwa. Poczucie że wszystko co we mnie, mrok i światło, jest ludzkie, tak jak u Pana Jurka, co sprawiło, że i mi łatwiej było być człowiekiem. Te spotkania pomogły mi stanąć na własnych nogach po bardzo trudnym okresie w moim życiu i jednym z największych kryzysów. Dostałem dużo wsparcia, humoru, życzliwości i spotkanie człowieka z człowiekiem. I dużo prostego, empatycznego, ludzkiego (piszę to po raz któryś, ale mam potrzebę podkreślania tego ludzkiego podejścia!) zaangażowania. Polecam!


H
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet psychoterapia indywidualna

Terapię podejmowałam już kilka razy w życiu, ale zwykle bez przekonania. Na wizytę u pana Jerzego zdecydowałam się bardziej intuicyjnie. I ta intuicja nie zawiodła mnie, gdyż po raz pierwszy czuję, że terapia ma sens. Z każdą wizytą czuję jakby dokonywał się mały przełom i niewątpliwą zasługą jest tutaj dialog jaki prowadzimy razem z p. Jerzym. Ten dialog toczy się w otwartej, wolnej od osądów atmosferze, w duchu empatii, szczerości, troski. Uważam, że pan Jerzy jest bardzo empatycznym człowiekiem. Na pewno dobrym specjalistą, który wykonuje swoją pracę z zaangażowaniem i kieruje się autentyczną wolą pomocy. A to wszystko sprawia, że łatwiej się otworzyć i stawić czoła problemom. Dlatego polecam pana Jurka z największym przekonaniem.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Do Pana Jerzego dostałam się w Sektorze 3, zostałam przyjęta w małym pokoiku, pod pokoikiem czekały moje dzieciaki, trafiłam bowiem w fazie kompletnego rozpadu naszej rodziny. Pan Jerzy pomógł mi się pozbierać, wyartykułować cele: nie - szukanie "swojego szczęścia" jak to modnie w dzisiejszych czasach, ale przejście z totalnej paniki do racjonalizacji postępowania i dołożenia sił do ratowania rodziny, pomógł zrozumieć męża, bo okazało się że męskie myślenie jest jednak inne od kobiecego ;) Niektóre myśli Pana Jerzego są ze mną do dziś i nawet teraz (po dwóch latach) pomagają mi. Szczerze polecam, ciepło i mądrość Pan Jurka były dla mnie nieocenioną pomocą.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet nerwica / depresja

Jerzy był moim trzecim terapeutą, szczerze powiem że najbardziej kompetentym i skierowanym na działanie.
Jasno przedstawia problem, a pozniej pomaga wskazac plan dzialania.
Polecam! Ciesze sie że na Pana trafilem!


R
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet

Do Pana Jerzego trafiłem w zasadzie przypadkiem gdy szukałem terapeuty w nurcie Gestalt.
Ten przypadek okazał się być bardzo szczesliwy. Szybko zauważyłem, ze Pan Jerzy jest świetnym specjalistą, profesjonalistą o ciepłym usposobieniu i otwartości na drugiego człowieka.
Dodatkowo, a dla mnie było to bardzo ważne, jest dojrzałym mężczyzną i również dzięki temu pomógł mi rozprawić się (mimo, że tego tak nie nazwaliśmy) z moim syndromem „Mr. Nice Guy” i lepiej poznać i poczuc siebie.
Dziękuje Panie Jurku za wie wspólnych rozmów!


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu problemy z partnerem

Pan Jerzy jest bardzo dobrym psychoterapeutą. Moje relacje z partnerem były złe, że się prawie rozstaliśmy i to głównie z mojego powodu. Przyjaciółka poleciła mi kurację u psychoterapeuty i trafiłam do Pana Jerzego. Sesje z Panem Jerzym pozwoliły mi zrozumieć moje błędy, spojrzeć na nasze konflikty z innej strony, zrozumieć postępowanie partnera i w efekcie nasze relacje znacznie się poprawiły. Ponadto Pan Jerzy jest cierpliwy, serdeczny i dowcipny. Kontynuuję terapię nadal, ponieważ uważam, że jest jeszcze wiele co mogę w moim i naszym życiu zmienić i nie chcę wpaść znowu w pułapkę moich wad.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

24 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Od pewnego czasu nie radzę sobie z niczym, mam 21 lat i często mam stany lękowe, nie chce wychodzić z pokoju a nawet z łóżka, od pewnego czasu leżę w nim tylko i pomimo że nic nie robię czuję się zmęczony i mam bóle mięśni, jestem dość smutnym człowiekiem potrafię także czasem bez powodu wybuchać złością. Nie wychodzę bo nie czuję się pewnie w otoczeniu ludzi, odpycham od siebie osoby dla których jestem ważny, mam problemy ze snem w ciągu doby śpię po max 4h i przeważnie dopiero nad ranem zasypiam, często płaczę bez powodu. Ostatnio mam wrażenie jak by jakieś głosy demonistyczne mówiły że to moja wina że jestem do niczego, również pojawiają się myśli że nic nie potrafię, boję się odrzucenia przez co często słyszę ze ranie ludzi odpychajac ich, mogę powiedzieć że boję się wyjść na zewnątrz czuję się pewniej siedząc w pokoju przy zasłoniętych roletach i zgaszonym świetle.. Chciał bym wiedzieć czego to może być przyczyną i jak to zmienić.

  Z opisu wynika, że sytuacja w której Pan się znajduje coraz bardziej Panu dolega oraz że nie godzi się Pan na takie przeżywanie życia.
  To dobry moment, aby spotkać się z psychoterapeutą i spróbować nazwać to, co Panu najbadziej dolega. Bedzie można wspólnie zastanowić się nad trudnymi relacjami z otoczeniem, poszukać źródeł Pańskiej złości, a także popracować nad pozytywną zmianą.

  Jerzy Smakosz

 • Mój maż codziennie mnie obraza wyzywa, wiecznie słyszę ze mam wracać do byłego męża czyli ojca moich dzieci,ze mnie nienawidzi ze się brzydzi mną, obraza w różny sposób wymyśla ze go kłamie ze mam romanse ze on to niania do moich dzieci, ale to ja na ta chwile pracuje utrzymuje mieszkanie itp. za to on popada w nałóg i spożywa po kilka piwek dziennie i mówi ze to prze zemnie pije, ze prze zemnie nie może odwiedzić swoich dzieci, gdzie ja mu niczego nie bronie, wyzywamy się szarpiemy podają przekleństwa w moim kierunku.nie mam siły już do tego żeby się tłumaczyć jak nie mam z czego, zależy mi na nim ale nie wiem co robić?, z byłym mężem mnie nic nie łaczy procz tego ze co 2tyg zabiera dzieci do siebie.Pomocy co robic

  Sytuacje o której Pani pisze okreslić można mianem przemocy domowej - fizycznej i psychicznej.. Być może jej tłem jest uzaleznienie męża od alkoholu. Jak rozumiem ta sytuacja Panią bardzo męczy
  Powinna Pani zadbać o siebie i poszukać wsparcia. Korzystnym byłoby udanie się do psychoterapeuty lub poszukanie grupy terapeutycznej dla osob, których współmałżonkowie maja problem alkoholowy. Pozwoli to Pani spojrzeć racjonalnie na cała sytuację i poszukiwanie możliwości zmian.

  Jerzy Smakosz

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Terapeuta conseullor Gestalt, coach, mediator. Założyciel Fundacji Radość Codzienności, współpracownik projektu „Partnerzy w mediacjach”. oraz Centr...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Stres
 • Kryzys w związku
 • Depresja
Pokaż wszystkie leczone choroby

Certyfikaty


Zdjęcia


Znajomość języków

Polski

Profile społecznościowe


Powiązane wyszukiwania