dr n. med.

Jerzy Sałówka

verifiedCreated with Sketch.

Proktolog, Chirurg

107 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
1 101 odwiedzin w ciągu 30 dni

Szkolenie w zakresie chirurgii ogólnej oraz koloproktologii rozpocząłem w III Klinice Chirurgii UJCM w Krakowie kierowanej przez Pana Profesora Romana Hermana. Skutkiem pierwszego etapu… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
107 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • D
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pan Doktor podchodzi do tematu bardzo profesjonalnie i indywiadualnie do kazdego pacjenta, co okazuje faktem i iz pamieta moje poprzednie wizyty i zmiany jakie wystepowaly. Leczenie w moim przypadku bylo bardzo skuteczne i znacznie podnioslo moj codzienny komfort fizyczny i psychiczny. Szczerze polecam.

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Lekarz godny polecenia, kulturalne i rzeczowe podejście do pacjenta. Na bieżąco udziela odpowiedzi na pytania, w trakcie badania na bieżąco informuje o wykonywanych czynnościach. Rzeczowo informuje na temat diagnozy oraz możliwości i sposobów dalszego leczenia.

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  W placówce zostałem przyjęty ciepło i serdecznie, natomiast pan doktor był bardzo wyrozumiały i pomocny. Z pewnością polecam!

 • M
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: rak złośliwy jelita stomia

  Właściwie uratował 7 lat temu mego ojca 72lata po operacji jelita grubego w Narutowiczu. Inny lekarz mówił tacie, że ma boleć bo musi.Pan dr. znalazł ropnia po operacji, bo pękła zszywka na jelicie, antybiotyki, opóźniona chemia itp.Pewnie gdyby nie dr Sałowka Tato by już wąchał kwiatki od spodu.

 • S
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gastromedica Specjalistyczne Centrum MedyczneUsługa: zabieg

  Polecam Pana Doktora. Wizyta przebiegła bardzo szybko, lekarz zdiagnozował problem, zaproponował krótki i prosty zabieg który nastąpił natychmiast i problem został usunięty. Na chwilę obecną bez komplikacji. Polecam specjalistę.

 • D
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gastromedica Specjalistyczne Centrum MedyczneUsługa: badanie proktologiczne

  Bardzo dobry lekarz,wszystko dokładnie wyjaśnił,pouczył o dalszym postępowaniu.Z chęcią odpowiada na każde zadane pytanie.Nie zbywa pacjenta,polecam !

 • E
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gastromedica Specjalistyczne Centrum MedyczneUsługa: badanie proktologiczne

  Jestem bardzo zadowolona z przebiegu leczenia. Szybka diagnoza. Zabieg usunięcia przerostu fałdów skórnych (anodermy) w okolicach odbytu w trzech miejscach naraz przeprowadzona w ciągu 7 dni od pierwszej wizyty. Przebieg leczenia dokładnie wytłumaczony. Żadnych powikłań. Osobiście z czystym sumieniem polecam.

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Lekarz rzeczowy,badanie przeprowadził delikatnie,uspokoił,że nic złego się nie dzieje,nie ma potrzeby interwencji chirurgicznej,przepisał maść i poinformował jakie badania profilaktycznie można zrobić.

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Lekarz jest bardzo konkretny, bada bardzo dokładnie, wyjaśnia wszystko w zrozumiały sposób, przedstawia możliwy plan leczenia, nie odczuwa się skrępowania, jest bardzo uprzejmy. Polecam

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Lekarz bardzo uprzejmy i kulturalny, pytania zadawane przez lekarza bardzo dokładne i zwięzłe. Na moje pytania sam odpowiadał bardzo dokładnie. Badanie szybkie. Nie czułem się u tego lekarza "jak głupek". Posiada bardzo dobrze podejście do pacjenta.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Szkolenie w zakresie chirurgii ogólnej oraz koloproktologii rozpocząłem w III Klinice Chirurgii UJCM w Krakowie kierowanej przez Pana Profesora Romana Hermana. Skutkiem pierwszego etapu pracy zawodowej jest specjalizacja z chirurgii ogólnej.
  Uzupełnieniem szkolenia specjalizacyjnego była praca naukowa pod okiem Pana Profesora Romana Hermana zakończona publikacją pracy z zakresu neurofizjologii i patologii miednicy mniejszej po resekcjach odbytnicy u chorych z rakiem odbytnicy, oraz nadaniem stopnia naukowego. Uzupełnieniem szkolenia z zakresu właściwej opieki nad chorym operowanym jest praca w oddziale chirurgii ogólnej i onkologicznej Szpitala Specjalistycznego im. Stanleya Dudricka w Skawinie. W tym miejscu kontynuuję praktykę w zakresie minimalnie inwazyjnych metod leczenia chirurgicznego (TEO/TEM), minimalizacji urazu okołooperacyjnego – laparoskopowe operacje jelita grubego w tym odbytnicy (LAP-LAR, LAP-APR), nowoczesnej opieki okołooperacyjnej – ERAS, FAST-TRACK – skutkujących redukcją powikłań okołooperacyjnych.
  Zajmuję się leczeniem szpitalnym oraz ambulatoryjnym, chirurgicznym oraz farmakologicznym Pacjentów z chorobami, których lista wymieniona jest w profilu.
  W mojej codziennej praktyce kieruję się zasadą – diagnostyka właściwa szybka, leczenie minimalnie inwazyjne – kompleksowe, wyleczyć.
  W przypadku pytań, wątpliwości zapraszam również do kontaktu e-mailem (jsalowka@gmail.com) oraz telefonicznego (tel )

Specjalizacje

 • Chirurgia ogólna

Znajomość języków

 • angielski

Choroby

więcej

Zdjęcia