Adres

ul. Juranda 1, Szczecin
Psychiatryczno-Psychologiczny Gabinet Lekarski.

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychiatrów w pobliżu

Usługi i ceny

Badania krwi


ul. Juranda 1, Szczecin

Brak informacji o cenie

Psychiatryczno-Psychologiczny Gabinet Lekarski.


Badania neurorozwojowe


ul. Juranda 1, Szczecin

Brak informacji o cenie

Psychiatryczno-Psychologiczny Gabinet Lekarski.


Badania ogólne


ul. Juranda 1, Szczecin

Brak informacji o cenie

Psychiatryczno-Psychologiczny Gabinet Lekarski.


Badania profilaktyczne


ul. Juranda 1, Szczecin

Brak informacji o cenie

Psychiatryczno-Psychologiczny Gabinet Lekarski.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
24 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu właściwa diagnoza

Pan Doktor ma ogromną cierpliwość do pacjentów i duży dystans do rzeczywistości. Jest pomocnym specjalistą i działa niezależnie od odległości, wykorzystując np. Internet. Poza tym jest pogodnym człowiekiem. Zrozumie sytuację pacjenta i pomoże rozwiązać jego problemy. To bardzo dobry człowiek. Polecam.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Psychiatryczno-Psychologiczny Gabinet Lekarski. sprawa karna

Pan Doktor Pobocha to wspaniały człowiek , który naprawde ma na celu dobro pacjenta , miałem sprawe karną w której byłem oskarżony o rzeczy , których nie zrobiłem , Pan doktor musiał to wyczuć ponieważ wystawił mi prywatną opinie sądowo psychiatryczną i nie chciał ode mnie za to ani grosza , wszystko odbyło się w cenbie wizyty , jestem naprawde pod ogromnym wrażeniem i uznaniem dla Pana doktora , życze wszystkiego najlepszego


I
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Psychiatryczno-Psychologiczny Gabinet Lekarski.

Pan doktor jest wspaniałym czlowiekiem i wielkim autorytetem. Posiada gromna wiedze i ma fachowe podejscie do pacjenta.Bylam u kilku specjalistów, ale tylko Pan doktor potrafil mnie wyprowadzic z negatywnego myslenia. Pan Doktor potrafi wprowadzic atmosfere zaufania, co jest dla mnie bardzo istotne. Cierpliwie mnie wysluchal i rzeczowo doradzil. Polecil pomocna literature.
Juz zawsze bede chodzic na konsultacje do dr Pobochy. Polecam kazdemu z czystym sumieniem.


A
Użytkownik zweryfikowany

Dorota
Każdemu, kto ma dziecko autystyczne lub dorosłą osobę autystyczną i potrzebuje pomocy POLECAM wizytę u doktora Jerzego Pobochy, na pewno pomoże. Moja córka (23 lata) jest autystyczna. Trafiłyśmy do doktora kilka lat temu, gdy była w bardzo złym stanie (agresja, autoagresja, zaburzenia snu, nadpobudliwość). Przedtem byłam z nią u wielu lekarzy psychiatrów, którzy zapisywali różne leki mające pomóc, ale tylko pogarszały istniejący stan. A doktor Pobocha już na pierwszej wizycie dobrał takie leki, które POMOGŁY. Poleciłam doktora moim znajomym, którzy też mieli dzieci autystyczne w ciężkim stanie i tam też doktor pomógł.


K
Użytkownik zweryfikowany

Jestem pacjentką Pana doktora 3 lata. Byłam trudnym przypadkiem do postawienia od razu trafnej diagnozy. W styczniu tego roku czułam się dobrze i stwierdziłam, że przerwę leczenie i spróbuję żyć bez leków - co okazało się najgorszym pomysłem w moim życiu. Na początku czułam się wręcz euforycznie, zdrowa jak ryba jednak ten stan ogromnej radości ( przesadnej) zamienił się w lipcu w stan ciężkiej depresji, która skończyła się pobytem w szpitalu. Jednak po dwóch tygodniach pobytu w szpitalu zdecydowałam, że wychodzę, bo czułam się już na tyle na siłach, żeby spróbować leczyć się będąc w domu. Pan Pobocha uratował mnie, dzięki niemu w krótkim czasie po szpitalu stanęłam już w pełni na własnych nogach, samodzielnie i z uśmiechem rozpoczęłam nowe życie dosłownie. Ceniąc każdy nowy dzień i małymi kroczkami zdobywać coraz to większe cele. Mam w końcu dobrze dobrane leki - okazało się, że w szpitalu był epizod ciężkiej depresji, a to była tylko część choroby ( choroba afektywna dwubiegunowa). Już nigdy nie opuszczę wizyt i leczenia Pana Pobochy! Jest mi bliski jak rodzina. WSPANIAŁY CZŁOWIEK ! Kinga


P
Użytkownik zweryfikowany

Nie mam pojęcia, skąd taki rozdźwięk między opiniami tutaj a moim doświadczeniem... Stanowczo odradzam wizytę u tego pana. Na umówione spotkanie przyszedł godzinę spóźniony, bez żadnego słowa wyjaśnień, oświadczył że bardzo się spieszy, rozmowa trwała niecałe pół godziny, z czego większość on opowiadał jakieś anegdoty niby związane z tematem, nie wysłuchawszy nawet dokładnie z czym przychodzę. Jego "leczenie" to zalecenie witaminy B6 i więcej optymizmu... Śmieszne, potraktował mnie jak gówniarza, który wymyślił sobie depresję... Dzięki niemu mój stan się jeszcze pogorszył, nie jestem w stanie funkcjonować normalnie i nie mam już ochoty szukać pomocy u żadnego lekarza... bardzo dziękuję...


A
Użytkownik zweryfikowany

Wspaniały lekarz! Przyszłam do niego ze stanem depresyjno-lękowym, fobiami społecznymi, naprawde nie byłam wtedy w zbyt dobrej kondycji a przez niemal całą wizytę sie śmiałam - Pan doktor ma poczucie humoru i duży dystans i pomógł mi spojrzeć inaczej na moje problemy ale jednocześnie ich nie zbagatelizował. Właśnie czegoś takiego wtedy potrzebowałam. Dziękuję!


A
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry psychiatra uczciwy i kompetentny.Dziwią mnie negatywne opinie na forum może odpowiadają Wam lekarze którym mówicie ,że macie depresje ,lęki a oni to łykają jak ciepłe bułeczki i wystawiają diagnozę na podstawie Waszego bzdurnego oświadczenia.Stres,lęk należy w pierwszej kolejności samemu zwalczać a dopiero potem poprosić o leki lub psychoterapię.Jak macie coś napisać głupiego najpierw zastanówcie się a następnie piszcie.


M
Użytkownik zweryfikowany

Jeszcze się nie spotkałam z takim profesjonalizmem wśród lekarzy jaki posiada Pan doktor, a niestety ostatnio spotkałam ich wielu. Całe osiem lat biegałam od specjalisty do specjalisty aż w końcu trafiłam do Pana doktora i moje życie znów nabrało sensu i zrozumiałam że rzeczywistość nie zawsze jest taka jak nam się wydaje. Panie doktorze dziękuję Panu za profesjonalizm, za to że potraktował Pan mój problem poważnie, za to że jest Pan ciepłym człowiekiem i ma Pan serdeczne podejście do pacjentów.


K
Użytkownik zweryfikowany

Szanowni Państwo nie znam w kraju lepszego specjalisty od doktora Jerzego Pobochy. Zawdzieczam temu człowikowu naprawdę wiele...i serdecznie mu dziękuje za wsparcie, cierpliwość i profesionalizm.

Brakuje w Polsce takich lekarzy, cieszę się, Panie doktorze, że mogłem Pana poznać i chociaż tą drobną opinią Panu serdecznie podziękować.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz