Adres

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Karta płatnicza
22 417.....

Budynek BTD, Al. Niepodległości 18, Mokotów , Warszawa
Europejskie Centrum Zdrowia Mokotów (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach
Al. Jana Pawła II 35 /44, Wola , Warszawa
NZOZ Dr Brankowska (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

O mnie

Pan prof. był Kierownikiem Klinki Położnictwa i Ginekologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, Zastępcą Kierownika Kliniki Położnictwa i Ginekol...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

Pokaż wszystkie leczone choroby

Zdjęcia


Znajomość języków

Polski

Usługi i ceny

Profesorskie konsultacje ginekologiczne


Przy Bażantarni 8B, Warszawa

300 zł

Centrum Medyczne Damiana Przy Bażantarni 8B

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
20 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
H
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: NZOZ Dr Brankowska problem z donoszeniem ciąży

Mogę tylko potwierdzić to wszystko co opisują inne pacjentki. Wspaniały człowiek i lekarz. Prowadził moje obie ciąże, które były zagrożone. Dzięki niemu został założony szew podtrzymujący. Musiałam leżeć cały czas. Ale czego się nie robi dla maleństwa, które nosi się pod sercem. Wcześniejsze ciąże niestety nie były donoszone ponieważ lekarze z Radomia i Kozienic nie potrafili podać odpowiednich leków i założyć szwu w odpowiednim momencie. Wczesne porody w 24 tyg. bez mozliwosci uratowania dzieci. Brak inkubatorow w tamtejszych szpitalach. Gdy trafiłam do Pana Profesora powowdzial, że nie jest w stanie mi nic zagwarantować, ale zrobi co w jego mocy, zeby mi pomóc. I tak właśnie było. Profesor posiada ogromny dar od Boga, który pozwala mu na pomoc nam kobietom. Delikatny, kompetentny, miły, wyrozumiały, pomocny. Święty człowiek. Pozdrawiam Pana Profesora


Użytkownik zweryfikowany

Pan profesor to lekarz bardzo rzetelny, wszystko analizujący, dociekliwy. Wizyty u Pana profesora to najwyższa jakość, czy te prywatne czy też w ramach NFZ na Madalińskiego. Profesor Leibschang to przede wszystkim lekarz z powołania i z ogromną klasą. Nie wyobrażam sobie by ktoś inny mógł prowadzić moją kolejną ciążę. Polecam wszystkim pacjentkom. Ogromny szacunek dla Pana profesora.


K
Użytkownik zweryfikowany

Niesamowity lekarz,polecam z całego serca.Wybitny specjalista a do tego niezwykle ludzki,z sercem podchodzi do pacjentek,wizyty u niego to przyjemność.


J
Użytkownik zweryfikowany

Super Specjalista , Super czlowiek. Znam od 26 lat . Bylam pacjentka, rodzilam pozno bo majac 38 lat. Tego Profesora wowczas jeszcze dr. byly pacjentkami moja corka, synowa i wiele innych znajomych. Calkowita ocena za wiedze, metody i sposoby przyjmowania, opieka, badania i pozniejszy kontakt jako pacjentka oceniam na SUPER. Jesli mnie pamieta to pozdrawiam?:)

Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry".


G

Delikatny wrazliwy bardzo mądry lekarz. Prowadził moją ciążę i wykonał cesarskie cięcie. Zawsze pełen optymizmu ale jednocześnie rozważny. Nigdy nie pozwala pacjentce sie denerwowac.


P
Użytkownik zweryfikowany

Również jestem pacjentką pana profesora. Zgadzam się z opiniami moich przedmówczyń. To kompetentny i oddany pacjentce lekarz. Niezwykle cierpliwy i wyrozumiały. Nie zostawia pytań bez odpowiedzi. Bada bardzo delikatnie. Godny zaufania.


I
Użytkownik zweryfikowany

Trafiłam do niego przypadkiem, na Madalińskiego. Nie tylko zgodził się mnie przyjąć, ale również był - co się rzadko zdarza - wyjątkowo miły, delikatny, spokojny, niespieszący się, taki oldskulowo elegancki, jednym słowem - dżentelmen w każdym calu. Jako jedyny lekarz nie robił problemu na moją uzasadnioną prośbę (badania, rozpoznanie) o cc. Inni lekarze nawet wiedząc, że powinnam mieć cc, proponowali mi...próżniociąg. Nie przejmowali się tym, że mogę stracić wzrok. Pana Profesora nie musiałam przekonywać. Zobaczył badania, otworzył zeszyt i po prostu wpisał mnie na listę planowanych cc.


G

PROFESOR LEIBSCHANG TO NIE CZŁOWIEK, TO UOSOBIENIE BOSKOSCI, ANIOL. DZIS BYLAM NA WIZYCIE U PROFESORA W PRZYCHODNI PRZYSZPITALNEJ PRZY UL.MADALINSKIEGO. ZADEN INNY LEKARZ NIE POTRAKTOWAL MNIE Z TAKA STARANNOSCIA I RZETELNOSCIA.
PELNA KOMPETENCJA, PROFESJONALIZM ORAZ POWOLANIE W WYKONYWANIU ZAWODU LEKARZA.
TAKIM LUDZIOM POWINNO WYSTAWIAC SIE POMNIKI ZA ZYCIA.


G

chodziłam do doktora z moją pierwszą ciążą. Wizyty bardzo przyjemne, zawsze komplet informacji i badań. ja osobiście nie wyobrażam sobie żeby inny lekarz mógł prowadzić moją ciążę.


G

Wspaniały, cudowny lekarz, pozdrawiam panie profesorze, mam nadzieję, że mnie wyleczy, że pomoże mi pan profesor zostać mamą.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Pan prof. był Kierownikiem Klinki Położnictwa i Ginekologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, Zastępcą Kierownika Kliniki Położnictwa i Ginekol...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

Pokaż wszystkie leczone choroby

Staże

  • Kierownik Kliniki Położnictwa i Ginekologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego
  • Zastępcą Kierownika Kliniki Położnictwa i Ginekologii Instytutu Matki i Dziecka
  • Zastępcą Dyrektora do Spraw Medycznych w Szpitalu Świętej Rodziny w Warszawie
Zobacz więcej

Zdjęcia


Znajomość języków

Polski