Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
28 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J
  Lokalizacja: W innym miejscu

  cudowny lekarz
  od roku leczę się u pana Kuczmy, trafna szybka diagnoza, świetny kontakt (i w znaczeniu odpowiedniego traktowania, wyjaśniania wątpliwości, kultury a także w razie problemów- 100% dostępność)
  do tego lekarza zgłosiłam, kiedy planując ciążę badania wykazały problemy z tarczycą. Po ustabilizowaniu mojej tarczycy bez problemu zaszłam w ciążę, a pod baaaardzo profesjonalną i troskliwą opieką - urodziłam cudowne, zdrowe dziecko; dzięki wnikliwiej i systematycznej kontroli poziomu hormonów nie mogło dojść do żadnych powikłań. Oczywiście kontynuuję leczenie, bo choroba jest przewlekła, ale pod kontrolą tego lekarza jestem spokojna o swoje zdrowie.
  Dziękuję z całego serca.

  Minus jest tylko jeden: bardzo trudno się do doktora dostać na pierwszą wizytę

 • Lekarz, CZŁOWIEK SKARB ! Wybitny specjalista, zna się na rzeczy, a jeśli na czymś się nie zna - to wie gdzie odesłać. Nie mam słów by opisać jak wspaniałą jest osobą - powtórzę więc - to ktoś taki kto widzi człowieka całościowo, a nie tylko jednostkę chorobową. Takich lekarzy szukać ze świecą! Jestem Mu niezmiernie wdzięczna za wszystko co dla mnie zrobił i za każdą minutę jaką mi poświęcił. Wspaniały człowiek, wspaniały specjalista.

 • Bardzo fajny lekarz, jestem mu bardzo wdzięczna za ustawienie mnie bo było już ze mną bardzo kiepsko! Mam do niego duże zaufanie! Polecam, dobry lekarz!

 • E

  Wspaniały lekarz i przede wszystkim człowiek . Miły , kulturalny i zawsze uśmiechnięty . Stawia trafne diagnozy .Jest bardzo kulturalny , zawsze zainteresowany stanem zdrowia pacjenta któremu z całego serca stara się pomóc :) Dziękuję Panu !!
  Pacjent i jego problemy zdrowotne są dla niego najważniejsze.

 • B A R D Z O DOBRY LEKARZ. Świetny kontakt z pacjentem, trafinie stawiane diagnozy, dobrze dobrane leczenie poparte częstymi badaniami kontrolnymi. Najważniejszy jest pacjent i jego problem a nie kasa.
  Ma jedną wadę: ciężko się do niego dostać na wizyte ale to jest wada wszystkich dobrych lekarzy.

 • Wspaniały lekarz i przede wszystkim człowiek . Miły , kulturalny oraz dowcipny i zawsze uśmiechnięty . Stawia trafne diagnozy . Po nie całych dwóch latach wyleczył Mnie z niedoczynności tarczycy . Jest bardzo kulturalny , zawsze zainteresowany stanem zdrowia pacjenta któremu z całego serca stara się pomóc :) Dziękuję Panu !!

 • Wspaniały lekarz.Leczę się u pana doktora już kilka lat.Jak dla mnie dr Jerzy Kuczma to bardzo dobry fachowiec swojej dziedziny! Niezmiernie miły, życzliwy, pomocny w każdej sytuacji! TO JEST LEKARZ Z POWOŁANIA!!

 • Po pierwszej wizycie jestem zachwycona panem doktorem. Spokojny i trafny w diagnozie. Polecam!!!!!!!!!

 • super człowiek, ale przede wszystkim wspaniały lekarz, stawia trafne diagnozy i skutecznie leczy. Nie zdziera kasy tak jak to robi większość lekarzy. Pacjent i jego problemy zdrowotne są dla niego najważniejsze.

 • U pana doktora Kuczmy leczy się cala moja rodzina. Diagnozy co prawda nie zawsze były trafne, jednak w przeważającej liczbie pan doktor pomógł. A jeżeli nie był w stanie pomóc, uczciwie się przyznawał i odsyłał do konkretnego specjalisty. Uważam, że jest zdecydowanie wart polecenia. Co do kontaktu to podany wyżej numer tel (134391050) jest aktualny. W tym tylko szkopuł, że rejestrować można się tylko w pon i śr od godz. 14. A i wtedy nie zawsze się da dodzwonić. Próbować! Polecam.

Jesteś tym lekarzem?

380

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

To Twój profil?
Przejmij go
Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.