Jesteś tym lekarzem?

293

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

To Twój profil?
Przejmij go

Adresy i cenniki

 • Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • Lekarz, CZŁOWIEK SKARB ! Wybitny specjalista, zna się na rzeczy, a jeśli na czymś się nie zna - to wie gdzie odesłać. Nie mam słów by opisać jak wspaniałą jest osobą - powtórzę więc - to ktoś taki kto widzi człowieka całościowo, a nie tylko jednostkę chorobową. Takich lekarzy szukać ze świecą! Jestem Mu niezmiernie wdzięczna za wszystko co dla mnie zrobił i za każdą minutę jaką mi poświęcił. Wspaniały człowiek, wspaniały specjalista.

 • Bardzo fajny lekarz, jestem mu bardzo wdzięczna za ustawienie mnie bo było już ze mną bardzo kiepsko! Mam do niego duże zaufanie! Polecam, dobry lekarz!

 • Wspaniały lekarz i przede wszystkim człowiek . Miły , kulturalny i zawsze uśmiechnięty . Stawia trafne diagnozy .Jest bardzo kulturalny , zawsze zainteresowany stanem zdrowia pacjenta któremu z całego serca stara się pomóc :) Dziękuję Panu !!
  Pacjent i jego problemy zdrowotne są dla niego najważniejsze.

 • B A R D Z O DOBRY LEKARZ. Świetny kontakt z pacjentem, trafinie stawiane diagnozy, dobrze dobrane leczenie poparte częstymi badaniami kontrolnymi. Najważniejszy jest pacjent i jego problem a nie kasa.
  Ma jedną wadę: ciężko się do niego dostać na wizyte ale to jest wada wszystkich dobrych lekarzy.

 • Wspaniały lekarz i przede wszystkim człowiek . Miły , kulturalny oraz dowcipny i zawsze uśmiechnięty . Stawia trafne diagnozy . Po nie całych dwóch latach wyleczył Mnie z niedoczynności tarczycy . Jest bardzo kulturalny , zawsze zainteresowany stanem zdrowia pacjenta któremu z całego serca stara się pomóc :) Dziękuję Panu !!

 • Wspaniały lekarz.Leczę się u pana doktora już kilka lat.Jak dla mnie dr Jerzy Kuczma to bardzo dobry fachowiec swojej dziedziny! Niezmiernie miły, życzliwy, pomocny w każdej sytuacji! TO JEST LEKARZ Z POWOŁANIA!!

 • Po pierwszej wizycie jestem zachwycona panem doktorem. Spokojny i trafny w diagnozie. Polecam!!!!!!!!!

 • super człowiek, ale przede wszystkim wspaniały lekarz, stawia trafne diagnozy i skutecznie leczy. Nie zdziera kasy tak jak to robi większość lekarzy. Pacjent i jego problemy zdrowotne są dla niego najważniejsze.

 • U pana doktora Kuczmy leczy się cala moja rodzina. Diagnozy co prawda nie zawsze były trafne, jednak w przeważającej liczbie pan doktor pomógł. A jeżeli nie był w stanie pomóc, uczciwie się przyznawał i odsyłał do konkretnego specjalisty. Uważam, że jest zdecydowanie wart polecenia. Co do kontaktu to podany wyżej numer tel (134391050) jest aktualny. W tym tylko szkopuł, że rejestrować można się tylko w pon i śr od godz. 14. A i wtedy nie zawsze się da dodzwonić. Próbować! Polecam.

 • Czy mogłabym prosić o kontakt telefoniczny do doktora. Niestety nie mogę dodzwonić się pod ten nr podany nieco niżej. Może trzeba dzwonić o określonej godzinie? bardzo proszę o pomoc.