Dr n. med.

Jerzy Jaroszewski

Chirurg, Proktolog, Chirurg dziecięcy

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • K

  Daję 5 gwiazdek bo Pan Jaroszewski okazał się być tym lekarzem, na jakiego liczyłem. Szybko, konkretnie, bez zbędnego gadania. Badanie bardzo delikatne i szybka diagnoza. Od razu zrobił mi drobny zabieg i opatrunek. Wytłumaczył co i jak. Myślę, że warto zaufać tej osobie.

 • Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  2.5

  Ogólna ocena
  15 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • K

   Pierwsze spotkanie nie było sympatyczne. Doktor był zirytowany, nieprzyjemny, arogancki. Następne w porządku. Znamię wycięte w całości.

   Ocena zmieniona przez moderatora na "neutralny".

  • A

   Wizyta u tego lekarza nic nie daje. Nie odpowiada na pytania, nie słucha pacjenta, nie informuje. Zachowuje się jakby robił łaskę. Dziwie się że nadal pracuje w prywatnej placówce.

   Ocena zmieniona przez moderatora na "słaby".

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • R

   Potrzebowałem pilnej konsultacji lekarza i w/w doktor był wówczas jedynym z wolnym terminem. Niemiły, z wielką łaską mnie zbadał, udziela niejasnych i zdawkowych informacji z wielkim bólem, nie biorąc zupełnie pod uwagę faktu, że nie przychodzi do niego lekarz, a pacjent - laik w kwestii medycznej, oczekujący pomocy. Zdecydowanie odradzam, przykre, że mamy takich lekarzy, a tym bardziej, że w placówce prywatnej, gdzie ludzie słono mogą zapłacić za wizytę.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • K

   Byłam u dr Jaroszewskiego dwukrotnie, z różnymi schorzeniami i za każdym razem był bardzo profesjonalny - dokładne i delikatne badanie, pełna informacja na temat schorzenia, potencjalnych przyczyn, ew. sposobów leczenia i opcji na przyszłość. Rzeczowy, nawiązuje fajny kontakt z pacjentem, miałam poczucie 100% doinformowania, co bardzo rzadko się zdarza.

  • G

   Okropny! niemiły, nawet nie raczy spojrzeć na pacjenta, ani odpowiedzieć na jakiekolwiek pytanie, brak zainteresowania pacjentem, nic nie wiem po wizycie(która trwała 2 min.), oprócz tego, że mam zrobić jakieś badania (jakie, po co - też nie poinformował, dał tylko skierowanie). Odradzam wizytę u tego lekarza, chyba, że komuś nie przeszkadza brak informacji, kontaktu z lekrzaem i niemiłe traktowanie pacjenta.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz