dr n. med.

Jerzy Grzywocz

Ortopeda

41 opinii +dodaj

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane
 • Specjalizacja

  Lekarz Jerzy Grzywocz to jeden z 36 lekarzy o specjalizacji ortopeda w miejscowości Piekary Śląskie na ZnanyLekarz.pl

 • Dostępność

  Lekarz Jerzy Grzywocz przyjmuje w 3 gabinetach

 • Popularność

  Ortopeda to 7. najczęściej wyszukiwana specjalizacja lekarska w Polsce

 • Kontakt

  Ten ortopeda nie uruchomił zapisów online ani usługi telerejestracji na Znanylekarz.pl.

Adresy i cenniki

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Dziękuję serdecznie Doktorowi Grzywoczowi operował mnie 10.12.1014 jestem zadowolona z opracji 4 śruby stabilizatory ale mogę normalnie funkcjonować Wielki szacunek dla człowieka za to co robi wielkie Bóg Zapłać :-)

 • bardzo dobry

  Rowniez polecam dr Grzywocza, operowal mnie i jestem bardzo zadowolona z efektow jest naprawde fachowcem w swojej dziedzinie godnym polecenia.

 • bardzo dobry

  Wspaniała opieka medyczna rzadko się zdarza w dzisiejszych czasach żeby personel oddziału był taki miły. Lekarze troskliwi i dbający o pacjenta. Po zabiegu doskonała opieka pielęgniarek, które mimo ciężkiej swojej pracy stać na uśmiech i życzliwość.Wszystkim którzy potrzebują pomocy w schorzeniach kręgosłupa polecam ten oddział. Opieka medyczna na najwyższym poziomie Dziękuję !!!!!!!!!!!

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry-to mało powiedziane. Zacznę od tego,że z ogromnym bólem kręgosłupa walczyłam bardzo długie miesiące,bez rezultatu na dłużej .Na moje szczęście w Warszawie gdzie mieszkam nie uzyskałam odpowiedniej pomocy.Jakimś cudem trafiłam do Pana Doktora Jerzego Grzywocz.Pan Doktor,to wspaniały specjalista,profesjonalista w każdym calu,ale przede wszystkim człowiek o dobrym sercu.Minęło pięć tygodni od pierwszej operacji i trzy dni od drugiej(przy czym druga to dalszy etap pierwszej). Czuję się naprawdę wspaniale. Jestem pod wrażeniem opieki w szpitalu w Piekarach Śląskich,wdzięczna jestem całemu Zespołowi za okazaną pomoc i opiekę, a Panu Doktorowi Jerzemu Grzywocz będę wdzięczna do końca życia. Panie Doktorze bardzo dziękuję. Ewa

 • bardzo słaby

  W maju 2013 miałem przeprowadzoną przez doktora endoskopową operację przepukliny kręgosłupa L4/L5. Przed operacją lekarz kazał mi wykonać rezonans magnetyczny i bo jego obejrzeniu powiedział, że jest w stanie przeprowadzić u mnie operację metodą endoskopową. Po operacji bóle promieniujące do kończyn dolnych nie zniknęły. Udałem się zatem do innego lekarza, który polecił mi powtórne wykonanie rezonansu. Kiedy oglądał wyniki badania po operacji skomentował "to wygląda tak jakby nic tu nie zostało usunięte". Operacja była przeprowadzona w Urazówce w Piekarach.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  Pan dr Grzywocz operował mnie 13 lat temu.Wspaniały człowiek. Początkowo leczył mnie lecz zawsze stawiał sprawę jasno, że nie uniknę operacji. Zgodziłam si e na nią pod warunkiem , że to Pan doktor będzie mnie operował i tak się stało. Operował mnie w szpitalu W Piekarach Śl. efekt operacji wspaniały jestem w pełni sprawna . Nic mnie nie boli, normalnie funkcjonuję, a przed operacją nie mogłam wejść na schody ani do wyższego pojazdu typu tramwaj czy autobus. Bardzo ciepły człowiek, oby takich więcej. Panie Doktorze jeszcze raz dziękuję po 13 latach. Barbara P.

 • bardzo dobry

  DOKTOR GRZYWOCZ jest wspaniałym człowiekiem, doskonałym fachowcem o wielkim sercu. To prawda, że nie zbywa pacjenta zdaje sobie sprawę że możemy nie wiedzieć co nam tak naprawdę dolega. Wytłumaczy umiejętnie pacjentowi jego chorobę i związane z tym dolegliwości. Na wizycie poprosiłam Pana Doktora że chciałabym żeby on mnie osobiście operował i dotrzymał słowa po mimo przeszkód które stawały na drodze. Od momentu operacji w grudniu 2011 do dnia dzisiejszego nie sięgnęłam po 1 tabletkę przeciwbólową. Czuję się rewelacyjnie, ale przestrzegam wszystkich wskazówek udzielonych mi na oddziale przez Pana Doktora wraz z codzienną gimnastyką którą nas uczono na oddziale. Życzę Panu dużo zdrowia i dalszych sukcesów zawodowych. Pozdrawiam Marzena -fotograf

 • bardzo dobry

  Rok czasu błądziłam po rożnych lekarzach (z ujemnym skutkiem) zanim trafiłam do doktora Marka Grzywocza.Konkretnie i profesjonalnie wytłumaczył mi stan mojego schorzenie. Dzis jestem już 7 tygodni po operacji,którą przeprowadził pan doktor. Czuje się bardzo dobrze.Wspaniały lekarz i wspaniały człowiek.

 • bardzo dobry

  Z doktorem Grzywaczem miałam przyjemnosć pierwszy raz spotkać się w Med-korn w Świętochłowicach. Jestem pod opieką pana doktora i widzę, ze jest coraz lepiej! Doskonaly lekarz, pełen wsparcia, z duża wiedza, a do tego bardzo sympatyczny człowiek. Polecam lekarza, klinike tez, bo przynajmniej kolejek jeszcze tam nie zastałam ;)

 • bardzo dobry

  Po raz kolejny znalazłam się pod opieką doktora w szpitalu w Piekarach i nie zmienię bardzo dobrej opinii na jego temat.Wspaniały fachowiec, dobry i mądry człowiek, któremu ufam.Polecam.