Lek.

Jerzy Derkacz verifiedCreated with Sketch.

Laryngolog

Adresy i kontakt

 • Specjalistyczny Gabinet Laryngologiczny Jerzy Derkacz

  Poprzeczna 17/72, 22-400 Zamość, lubelskie

  Sposoby płatności: Gotówka

  Pod tym adresem przyjmuję
  dorosłych, dzieci w każdym wieku

Ostatnia opinia

 • P
  Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Laryngologiczny Jerzy DerkaczUsługa: zapalenie ucha środkowego

  Bradzo dobry lekarz.Godny polecenia.Widać ze zna się na rzeczy .Pan doktor bardzo miły, fachowa wizyta, najlepszy laryngolog u jakiego byłam. Profesjonalne podejście, człowiek anioł. Polecam wszystkim

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Lekarz specjalista laryngolog. Pracownik Szpitala Wojewódzkiego im. Jana Pawła II w Zamościu. Przez wiele lat zastępca ordynatora Oddziału Laryngologii Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Zamościu, następnie zastępca ordynatora Oddziału Laryngologicznego im. Jana Pawła II w Zamościu. Absolwent Akademii Medycznej w Lublinie. Wieloletni pracownik Oddziału Laryngologii oraz Poradni Laryngologicznej. Posiada bogate doświadczenie w zakresie diagnostyki i leczenia laryngologicznego dorosłych i dzieci. Członek Polskiego Towarzystwa Otolaryngologicznego. Współorganizator "Białych Niedziel" - bezpłatnych badań i konsultacji lekarskich organizowanych dla pacjentów regionu.

  Specjalizacje

  • Otorynolaryngologia

  Usługi

  Specjalistyczny Gabinet Laryngologiczny Jerzy Derkacz

  Poprzeczna 17/72, 22-400 Zamość, lubelskie

  Porady i leczenie dorosłych i dzieci

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  50 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • P
   Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Laryngologiczny Jerzy DerkaczUsługa: zapalenie ucha środkowego

   Bradzo dobry lekarz.Godny polecenia.Widać ze zna się na rzeczy .Pan doktor bardzo miły, fachowa wizyta, najlepszy laryngolog u jakiego byłam. Profesjonalne podejście, człowiek anioł. Polecam wszystkim

  • J
   Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Laryngologiczny Jerzy DerkaczUsługa: chore dziecko

   Bardzo dobry laryngolog.Moje dziecko traciło słuch i nikt nie postawił diagnozy.On postawił prawidłowa diagnozę polecam innym zna sie na fachu.

  • Opinia z dnia 14.11.2016 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

   Dowiedz się więcej

  • K

   Bardzo dobry lekarz. Przyjezdzam do niego z moim synem i za kazdym razem wychodze zadowolona z wizyty. Konkretny, mily a przede wszystkim zna sie na tym co robi. z czystym sumieniem bede polecac tego lekarza.

  • K

   Lekarz po prostu jakich mało! U mojego 2-letniego syna Jaśka wystarczyło dwie wizyty a był naprawdę poważny broblem. Co więcej jako jedyny specjalista ma dobre metody leczenia,unikające antybiotyków. Niezywkle miły i sympatyczny lekarz, ma bardzo dobre podejście do dzieci. Nie daje leków w ciemno, na przypuszczenie a może ta choroba, a może inna.. wykonał wymazy, gdzie jednoznacznie nadawały się te leki. Jeden z najlepszych specjalistów u jakich byłam. Szczerze polecam.

  • H

   byłam na wizycie u dr.derkacza prywatnie i niestety nie polecam, doktor zbagatelizował mój problem, szukał innych chorób, a to z czym przyszłam odsunął na bok, brak jakiej kolwiek diagnozy, recepta na odczepnego, lekarz przypisał mi wapno i niby miało pomóc na zapalenie ucha, dolegliwosci wogule nie przeszły,

  • X

   Witam! Leczę się u Pana dr derkacza już kilka lat i mogę z ręka na sercu polecić go innym! Kompetentny, profesjonalny, sympatyczny, bardzo pomocny i nigdy nie pozostawia pacjenta samemu sobie! Korzystam z usług laryngologa od 23 lat ( z przerwami), ale na dr Derkacza trafiłam tak z 5 lat temu. Prze ten okres leczenia dr Derkacz pomógł mi więcej niż inni specjaliści z jego dziedziny! Godny polecenia!!!!!jeżeli laryngolog to tylko dr Derkacz!!!!!!!!!

  • B

   Świetny doktor. Chodzę z córką do niego od 2lat. bardzo nam pomógł. Jest zaangażowany i profesjonalny, człowiek czuje że zajmuje się osobą a nie tylko danym przypadkiem.

  • E

   Świetny lekarz! Leczę się u niego od dobrych 5 lat. Po długiej wędrówce od lekarza do lekarza znalazłam człowieka który potrafi ocenić problem (nie tylko z punktu widzenia swojej specjalności) i skutecznie wyleczyć a nie odesłać z receptą. Bardzo dobry specjalista i serdeczny człowiek. Polecam.

  • J

   Pan Doktor jest jest nie tylko super specjalista -posiada technike 22 wieku -ale jest rowniez czlowiekiem ,bardzo przejmuje sie losem innych ludzi,posiada wspaniala wiedze,potrafi zdiagnozowac rozne choroby i dolegliwosci,koszt wizyty jest bardzo niski ,widac ze jest to lekarz z powolania,LUDZISKA IDZCIE TO PANA DOKTORA NAWET JAK WAM NIC NIE DOLEGA NAPRAWDE WARTO