Adres

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Przyjmuję: dorosłych
Gotówka
Pl. Wolności 28, Środa Śląska
Praktyka Lekarska (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach
Legnicka 51/53, Fabryczna , Wrocław
Centrum Medyczne LUX MED, Wrocław, ul. Swobodna 1 (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Usługi i ceny

Konsultacja internistyczna


Legnicka 51/53, Wrocław

od 140 zł

Centrum Medyczne LUX MED – Wrocław, ul. Legnicka 51/53


Konsultacja lekarza rodzinnego


Legnicka 51/53, Wrocław

od 142 zł

Centrum Medyczne LUX MED – Wrocław, ul. Legnicka 51/53

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
20 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Wrocław, ul. Legnicka 51/53 Choroba

Przyszłam do lekarza ze standardowymi objawami grypy (w nocy gorączka sięgała prawie 40 stopni, drgawki, ból mięśni i głowy, suchy kaszel). Lekarz stwierdził, że to zwykłe przeziębienie i mogę spokojnie iść do pracy... Mąż miał takie same objawy (tylko dzień później) i inny lekarz stwierdził grypę i zalecenie niekontaktowania się z innymi ludźmi przez tydzień z powodu możliwości zarażenia. Dodam, że jedynymi lekami, które zalecił Pan doktor były tabletki na ból głowy. Czuję, że zostałam całkowicie zignorowana. Jeśli ktoś ma podobne objawy i liczy na prawidłową diagnozę proponuję iść do innego lekarza. Stanowczo odradzam!!

Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Wrocław, ul. Legnicka 51/53 Ból w plecach

Bardzo rzeczowy, potrafi słuchać pacjenta. Nastawiony na człowieka. Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Dostałem skierowanie na USG oraz receptę na odpowiednie leki.


M
Użytkownik zweryfikowany

Najlepszy internista u jakiego byłam. Polecam. Przez ostatni rok chodzę tylko do tego lekarza. Bardzo sympatyczny, wnikliwy, szczegółowy. Odpowiada wyczerpująco na pytania pacjenta. Na pierwszej wizycie (LUXMED) byłam zszokowana - Pan dr wiedział o moich chorobach chyba wszystko (przeczytał przed zaproszeniem mnie do gabinetu historię moich chorób u różnych specjalistów) co pozwoliło szerzej spojrzeć na moje kłopoty zdrowotne. Pacjent czuje, że jest w dobrych rękach. Wspaniały lekarz.


T
Użytkownik zweryfikowany

Miły, starszy dziadzio. Jednak poszedłem do niego z przeziębieniem, na szybko mnie obsłuchał, elektronicznie zmierzył temperature, poczym wystawił recepte na krople do nosa, syrop na kaszel suchy, tabletki na kaszel mokry, specyfik przeciwbolowy, mimo iż nic mnie nie bolało - stosowany przy bolach glownie miesiączkowych (30zł) oraz cos antyalergicznego nie wiem po co, bo alergikiem nie jestem. Raczej odradzam, chyba ze ktos sie chce leczyc sam i idzie jedynie po L4

Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


A
Użytkownik zweryfikowany

Wymarzony lekarz. Odkąd trafiłam do Pana Doktora, nie wyobrażam sobie innego internisty. Wnikliwy, zaleca dużo badań i dokładnie je analizuje, i wszystko dokładnie tłumaczy. A przy tym niezwykle sympatyczny! Zdecydowanie polecam :)


M
Użytkownik zweryfikowany

najlepszy internista u jakiego kiedykolwiek bylem. Tak jak juz ktos napisal - "prawdziwy humanista". Przede wszystkim slucha pacjeta, wrazliwosc laczy sie niego z profesjonalizmem.


P
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry lekarz, wnikliwie bada pacjenta i pyta o bardzo wiele. bardzo szybko postawił diagnozę. polecę każdemu tego specjalistę.


K
Użytkownik zweryfikowany

Pan doktor nie tylko wysłuchał mnie i zlecił badania, o które prosiłam ale także zalecił inne badania, które okazały się przydatne. Przy okazji jednej dolegliwości porozumieliśmy się także w innej i pan doktor polecił mi innego lekarza,który mi pomoże. Bardzo miły człowiek i bardzo pomocny. Nie "obsługuje" na ilość ale na jakość. I to mi się bardzo podoba.


K
Użytkownik zweryfikowany

Nie pamiętam kiedy ostatnio miałam do czynienia z tak dobrym lekarzem. Wiedza rozległa i imponująca, szybka diagnoza, leki ze zniżką (!) i, co ważne dla kobiet, Pan doktor nie zapomina o lekach osłonowych przy antybiotyku. Wszystkie kobiety wiedzą, czym się kończy gapiostwo w tej kwestii. Lekarz, który dokładnie krok po kroku spokojnie tłumaczy co robi i dlaczego, co należy robić, czego się wystrzegać. Od tego lekarza po prostu bije ciepło. Mam nadzieję trafić na niego przy kolejnych problemach zdrowotnych. Pozdrawiam.


W
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry lekarz,pomógł mi kiedy byłam w depresji,skierował do odpowiedniego specjalisty.Miałam wysokie ciśnienie,do pasował leki wręcz idealnie.Bardzo dobry lekarz,polecam.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Jesteś tym lekarzem?

Edytuj lub przejmij profil