Lek.

Jerzy Celer

Seksuolog, Ginekolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • R

  Wysoka kultura osobista, uśmiech na twarzy i przede wszystkim troska o pacjenta.
  Myślę, że to wystarczające powody, aby przywrócić wiarę w ludzi.
  Serdecznie polecam.

 • Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  3

  Ogólna ocena
  20 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • K
   Lokalizacja: Gabinet LekarskiUsługa: długie nieregularne cykle miesiączkowe

   Hmmm cóż napisać o tym lekarzu. W moim przypadku nie polecam. Brak USG w gabinecie. Głupie zwroty pt.: Dziewczynka ma 23 lata i stara się o dziecko. Chyba to nie jego interes ile mam lat? Wg lekarza cykle 50-60 dniowe to to, że taka uroda. Po miesiącach brania leków II grupa w cytologii się utrzymywała. Spytał czy chcę brać długo te leki czy chcę wiedzieć co się dzieje. Więc wiadomo co wybrałam. Poszłam na badania. Zrobił mi je, oczywiście prywatnie za 300 zł po czym nawet nie założył mi karty ani nie otrzymałam żadnego kwitka że takie badanie było. Tylko stwierdził, że mam HPV i że widocznie mąż nie był taki wierny albo że ja odbyłam niebezpieczny stosunek. Nie muszę wspominać, że jesteśmy z mężem swoimi pierwszymi partnerami seksualnymi. Gdy robił mi USG oczywiście prywatnie twierdził, że mam liczne torbiele na jajnikach i trzeba je usunąć bo inaczej szansy na dzieci nie ma. Po roku moje życie to był płacz, załamanie i nerwy. Na szczęście trafiłam do innego lekarza. Po badaniach okazało się że moje jajniki nie są inne, tylko są prawidłowe. Lekarz Celer nie wiem dlaczego ale nie potrafił rozpoznać prawidłowo wyglądających jajników. HPV też nie mam. Po miesięcznej ocenie owulacji jestem w ciąży. Nie polecam tego lekarza. W moim przypadku nie potrafił zdiagnozować problemu.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • J
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Zażenowanie i stres- tylko tak mogę ocenić wizyty u tego lekarza. Dotkliwe komentarze na temat moich tatuaży, pracy, życia intymnego. Na wszystkie pytania dostawałam wymijające odpowiedzi. Tabletki przepisywane na krótki okres czasu mimo dobrych wyników badań, które robić należy jedynie raz do roku. Nie dowiedziałam się niczego konkretnego na temat mojej nadżerki. Jestem silnie zawiedziona, obawiam się pójścia do jakiegokolwiek ginekologa- kosztuje mnie to zbyt dużo nerwów.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • G

   byłam na nfz również potwierdzić ciąże niestety brak usg w gabinecie!jedynie mogłam się umówić na jego wykonanie badanie zrobione byle jak stwierdzenie wygląda mi to na 6tyg bez usg było śmieszne a zwracanie się dziewczynko do ponad 30 letniej kobiety chore nie polecam tego lekarza nikomu

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • A

   Poszłam do niego aby potwierdzić ciążę łudząc się, że na NFZ uda się to zrobić. Ten lekarz nie ma USG, nawet nie wspomina podczas wizyty o tym czy takie badanie jest potrzebne. Sadził teksty typu "no, bo z pani taka duża dziewczynka jest" (bo jestem wysoka) i cały czas zwracał się do mnie per "dziewczynka". Sypał żenującymi żarcikami z których sam jeden tylko chichotał. Byłam u niego na przełomie 6 i 7 tygodnia ciąży, a on o karcie ciąży nie wspomniał nawet. (Cóż, niby nie trzeba jej zakładać od razu, ale... żeby starać się o becikowe karta musi być założona przed 10. tygodniem ciąży. W perspektywie tego, że miałam się zgłosić następnym razem za 4 tygodnie to... z becikowym mogłabym się pożegnać ze względu na widzimisię czy niedbalstwo lekarza). Nie skierował mnie na żadne badania krwi, nawet na betaHCG, nie wspominając już o innych. Za to z wielką pompą (i niemalże fanfarami) wręczył mi swoją wizytówkę. Przez całą wizytę byłam spięta i momentami zażenowana. Wychodząc z wizyty wiedziałam dokładnie tyle samo na temat mojej ciąży ile przed nią. Nigdy więcej z własnej woli nie pójdę do tego lekarza.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • M

   Jako specjalista sexuolog w niczym nam nie pomógł. Chodziło o problem z brakiem orgazmu żony.
   Wizyta trwała 30 min- wmówił nam że orgazmy są tylko żona o nich niewie. Nie było konkretnego wywiadu na temat problemu, lekarz nie ma dobrego kontaktu z pacjętem i 30 min skasował 150zł. Przyszliśmy z trudnym problemem a wynieśliśmy niesmak i lżejszy portfel.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • R

   Wysoka kultura osobista, uśmiech na twarzy i przede wszystkim troska o pacjenta.
   Myślę, że to wystarczające powody, aby przywrócić wiarę w ludzi.
   Serdecznie polecam.

  • E

   Serdecznie polecam. Według mnie bardzo kompetentny lekarz. Sympatyczny, uprzejmy i cierpliwy.

  • A

   Lekarz prowadził moją ciąże, poza tym jestem jego pacjentką od kilku lat i nie mam powodów do narzekań. Zawsze jest miły ma czas dla pacjentki, nie robi głupich uwag a w ciaży wyczulony na wszelkie niepokojące objawy, zleca dużo badań i co ważne jest dostepny nawet o nietypowych porach w razie potrzeby :) co w ciązy bardzo wazne :) Polecam, Fajny ginekolog na pierwszą wizytę a cóż poczucie humoru rzeczywiście ma specyficzne ale przynajmniej rozładowuje napięcie na wizycie ;)

  • W

   Jak dla mnie świetny lekarz. Leczę się u niego 3 lata i wszystko jest ok. Na pewno polecam go przy pierwszej wizycie u ginekologa, ponieważ przynajmniej w moim przypadku okazał się bardzo wyrozumiały. Nie podnosił głosu kiedy powiedziałam mu, że nigdy jeszcze nie byłam(19 lat) bo od kilku znajomych słyszałam, że niektórzy reagują nawet krzykiem jak można w tym wieku jeszcze nie być nigdy u ginekologa.Spokojnie wytłumaczył mi co mam zrobić, gdzie mam usiąść, do czego co służy. Kiedy występowały u mnie zapalenia zawsze podawane leki, maści działały. Po usunięciu nadżerki też do tej pory nie mam żadnych problemów. Może i ma specyficzny humor, ale przynajmniej rozładowuje atmosferę i nie ma co brać tego tak strasznie na poważnie. Niedawno byłam w sytuacji kiedy musiałam szybko iść do innego ginekologa Olczaka, bez porównania nie miły i jeszcze miałam wrażenie, że ciągle mnie popędza nawet spokojnie ubrać się nie mogłam...Celer lekarz zdecydowanie godny do polecenia:)

  • J

   Nie polecam tego lekarza - przez niego męczyłam się przez ponad 2 lata z powodu nawracających stanów zapalnych. W miarę miły był do momentu, aż zaczęłam naciskać na konkretne wyjaśnienie co mi dolega i dlaczego dobierane leki nie działają. Gdy domagałam się wykonania badań, które pozwoliłyby ustalić rodzaj bakterii powodujących mój problem lekarz stawał się nieprzyjemny i przemądrzały, do tego usłyszałam, że on na oko widzi co mi dolega. Poza tym używa nieprofesjonalnych zwrotów, typu \"serek\" zamiast wydzielina itp. Życzy \"smacznego\" gdy prosi się go o receptę na środki antykoncepcyjne. Ponadto poucza w kwestii spraw prywatnych. Reasumując, przez prawie 2 lata miesiąc w miesiąc faszerował mnie antybiotykami, które tylko pogarszały mój stan. W końcu przepisałam się do innego lekarza, który bez problemu zrobił badania i wyleczył mnie nie bez konieczności faszerowania antybiotykami.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz