mgr

Jeremiasz Gołuński

Psychoterapeuta, Psycholog

62 opinie +dodaj

Umów wizytę 15 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

W przypadku braku terminów w kalendarzu wizyt proszę o kontakt telefoniczny. Serdecznie zapraszam do Gabinetu wszystkich tych, którzy przechodzą przez trudny okres lub chcieliby… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
62 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • H
  Lokalizacja: NZOZ Przychodnia "Nad Wisłą"Usługa: psychoterapia

  Profesjonalnie i po ludzku. Nie zawsze były poruszane miłe tematy, ale zawsze było szczerze i uczciwie, a nie rzadko również bez taryfy ulgowej. Bardzo cenne podejście pomagające przełamać własne ograniczenia. Pan Jeremiasz w subtelny sposób pobudza do pracy nad samoświadomością i pomaga uruchamiać wewnętrzne mechanizmy dzięki którym żyje się ze wszechświatem łatwiej, przyjemniej i ze zrozumieniem własnego 'ja'.
  Osobiście bardzo polecam tym, którzy są gotowi do pracy nad sobą.

 • K
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii IntegratywnejUsługa: problemy w relacjach małżeńskich

  Trafiłam do Pana Jeremiasz z polecenia i za sprawą sugestii męża. Przyjechałam na pierwsze spotkanie z dużą dozą niepewności i bez większego przekonania. Bardziej dla zasady "co mi szkodzi". Po wizycie i krótkim zrelacjonowaniu funkcjonujących relacji, wyszłam ze spotkania bardzo zaintrygowana, tym co usłyszałam we wnioskach od Pana Jeremiasza. To skłoniło mnie do podjęcia terapii. Dziś bardzo dziękuję za szansę jaką dostałam . Zrozumiałam na czym polegał mój problem w związku oraz znalazłam siłę i sposób by przeciąć toksyczne relacje. Teraz jestem inną osobą. Swój fragment życia dotyczący terapii opowiadam chętnie, by innym dać przykład, iż w sytuacjach kryzysowych nie warto się bać poprosić o pomoc specjalistę. A z pewnością jest nim Pan Jeremiasz Gołuński. Pozdrawiam Serdecznie Kinga

 • P

  Roczna terapia u pana Jeremiasza zmieniła moje życie. Z każdego kolejnego spotkania wychodziłam zadowolona, bardziej pewna siebie. Ta terapia to był ogromny wysiłek psychiczny ale wart wszystkiego co teraz dzieje się w moim życiu! Nawet trudno to opisać. Pan Jeremiasz to świetny terapeuta, po prostu odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Niesamowita wiedza, empatia, cierpliwość! Dziękuję za wszystko!

 • G
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Integratywnej

  Pan Jeremiasz potrafi czynić cuda. Nauczył mnie żyć na nowo i to życie ma zupełnie inną jakość. Żałuje tylko że tak późno się do niego zgłosiłam. Nie będę ukrywać że bałam się że będę musiała się uzewnętrznić ale on robił to subtelnie i prawie bezboleśnie. Z czystym sumieniem polecam !

 • K
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Do pana Jeremiasza trafiłam z polecenia. Szukałam dobrego specjalisty bo z problemami, które się nawarstwiały nie potrafiłam juz sobie radzić. I udało się, kilka miesięcy spotkań i nastąpiła zmiana o 180 stopni. Otrzymałam narzędzia, z których korzystam. Szczerze i z ręka na sercu polecam pana Jeremiasza. Jest rzeczowy, świetnie dopasowuje terapie do pacjenta.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Integratywnej

  Jeżeli szukasz pomocy - to Pan Jeremiasz jest tą osobą do której powinieneś / powinnaś się zgłosić. Pełen profesjonalizm, indywidualne podejście, bogaty zasób sposobów i narzędzi, które zostaną z Tobą nawet po zakończonym leczeniu. Jestem pełen uznania - Panie Jeremiaszu dziękuje - nie tylko w swoim imieniu

 • M
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Wyjatkowy terapeuta. Skuteczny, zaangazowany. Kieruje sie przemyslana strategia. Mozna powiedziec, ze celuje w problemy i eliminuje je. Ponadto, jeszcze raz podkreślę, jest niezwykle skuteczny. Praca z nim odmieniła moje zycie. Pokazal, ktore lęki i problemy sa prawdziwe. Nauczyl odróżniać je od tych urojonych, a z prawdziwymi - nauczyl walczyć. Brakuje mi slow, aby podziękować, ale także, by opisać, czego dokonał. Niezwykle jest to, ze mozna zasypiać, spac, zyc ... bez ucisku w żołądku, bez stresu. Prowadzić poukładane i rozsądne zycie, planując nad nim. Zyc w zgodzie ze soba, tworzyć madry, dojrzaly zwiazek zachowując i szanując wzajemna odrębność. Dziekuje Panie Jeremiaszu!

 • P
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Integratywnej

  Psychoterapia u Pana Jeremiasza to coś więcej niż "naprawianie" duszy. To spotkanie z drugim człowiekiem, którego niesamowite doświadczenie, ogromna wiedza, bardzo indywidualne podejście oraz uważność stają się sumą osiągniętego na koniec terapii sukcesu. Cała terapia odbywa się w bezpiecznej atmosferze zrozumienia, chęci pomocy i zaangażowania. Polecam każdemu, kogo w życiu coś "uwiera", kto czuje i uważa, że do rozwiązania pewnych problemów potrzebny jest wysokiej klasy specjalista. Różnicy przed i po terapii nie da się opowiedzieć wprost. Trzeba to poczuć i zobaczyć te wszystkie pozytywne efekty w codziennym życiu. Polecam!

 • M
  Lokalizacja: NZOZ Przychodnia "Nad Wisłą"

  Trafiłam do Pana Jeremiasza z powodu rozwodu, który jeszcze przede mną. Do chwili wizyty obwiniałam się za całą sytuację. Po wizycie, dzięki konstruktywnej rozmowie, dostałam pozytywną dawkę energii do działania, podbudowałam swoje poczucie wartości i wiem jaką ścieżką mam podążać w najbliższym czasie. Wszystko dzięki Panu, Panie Jeremiaszu! Z czystym sercem mogę polecić tego Terapeutę - potrafi dotrzeć do człowieka. Z pewnością do Pana wrócę, by podzielić się dobrymi nowinami. Pozdrawiam serdecznie! Magda

 • R
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Integratywnej

  W końcu gdy stwierdziłem sam ze potrzebuje pomocy to zacząłem szukać dobrego terapeuty. Mam zawód jaki mam narażony na stres i nie tylko. Dzisiaj po drugiej wizycie po rozmowie mogę powiedzieć jedno. Dziękuję za rozmowę i za zrozumienie ale przede wszystkim za wskazówki potrzebne do życia. Pan Jeremiasz otworzył mi oczy na podstawowe rzeczy ale przede wszystkim na rozumienie w tym wszystkim wlasnie siebie. Miałem różne sytuacje w życiu. Uważałem że psycholog to zło. Dzisiaj kiedy ja jestem słuchany a nie z racji zawodu sam slucham wiem że warto. Nie wierzyłem w rozmowę i działanie psychologa na życie człowieka ale dzisiaj jest zupełnie inaczej. Dlatego też polecam bo to jest ... Ktoś.... Dziękuję za poświęcony czas i wskazówki oraz przyjęcie mnie w tak nie łatwej dla mnie sytuacji.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • W przypadku braku terminów w kalendarzu wizyt proszę o kontakt telefoniczny.

  Serdecznie zapraszam do Gabinetu wszystkich tych, którzy przechodzą przez trudny okres lub chcieliby popracować nad sobą.

  Jestem członkiem Polskiego Stowarzyszenia Psychoterapii Integracyjnej.
  Moja oferta jest skierowana do osób powyżej 18 roku życia i obejmuje:

  Psychoterapię indywidualną - zaburzenia lekowe, obsesyjno-kompulsywne, depresyjne, somatyzacyjne, odżywiania, osobowości, uzależnienia, zmiana schematów osobistych i inne.

  Konsultacja terapeutyczna, ktora odbywa sie telefonicznie,jest bezpłatna. Podczas rozmowy co sprowadza Cie do gabinetu, nad czym chciałabyś/ chciałbyś pracować, co w tej chwili sprawia Ci największą trudność. Zastanowimy się jakiej formy terapii potrzebujesz, a także wstępnie ustalimy czy i w jaki sposób będziemy razem pracowali nad osiągnięciem ważnych dla Ciebie celów.

  I do offer Therapy in English as well.

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Choroby

więcej