dr

Jarosław Woźniak

verifiedCreated with Sketch.

Ortopeda

17 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
161 odwiedzin w ciągu 30 dni

POZOSTAŁE GODZINY PRZYJĘĆ NIE UJĘTE W KALENDARZU WIZYT DO UZGODNIENIA Z REJESTRACJĄ MelissaMed - www.melissamed.pl Lek. med Jarosław Woźniak jest specjalistą chirurgiem ortopedą –… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

4

Ogólna ocena
17 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Moje doświadczenia z dr Woźniakiem nie są najlepsze. Pierwszą wizytą starałam się nie zrażać ale kolejne były podobne. Dr Woźniak stawia diagnozę nie patrząc ani dotykając pacjenta. Najchętniej przepisuje zastrzyki, nawet bez żadnych badań (np. kolana, nadgarstek). Jak przyszłam z bólem kręgosłupa to nie chciał mi nawet skierowania na rentgen wystawić. Odesłał mnie do lekarza pierwszego kontaktu by ten wystawił skierowanie. Na ostatniej wizycie łaskawie wystawił mi skierowanie do rehabilitanta i powiedział, że następne to już lekarza pierwszego kontaktu.
  Dawałam mu szansę ale nie lubię być tak traktowana. Nawet na człowieka nie spojrzy tylko patrzy w kartki papieru na biurku.
  Ciężko się wypowiedzieć na temat jego fachowości bo trudno się przebić przez jego podejście do pacjenta.

 • M
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Trafiłam do dr z bolącym kolanem. Szybko postawił diagnozę, na wszystkie pytania odpowiada wyczerpująco. Posiada ogromną wiedzę. Jest profesjonalistą, stawia trafne diagnozy. Cieszę się, że trafiłam w tak dobre ręce.

 • J
  Lokalizacja: MelissaMed Poradnia Lekarzy SpecjalistówUsługa: uszkodzenie łąkotki

  Od lat mam problemy z łąkotką, jednak cały czas bagatelizowałam to. W końcu postanowiłam się za to zabrać i trafiłam do Pana doktora Woźniaka. Ogólnie jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pan dr był bardzo rzeczowy i przedstawił kilka opcji rehabilitacji. Przede mną długa droga, ale pod opieką dr Woźniaka mam nadzieję, że wszystko dobrze się zakończy. Polecam

 • K
  Lokalizacja: MelissaMed Poradnia Lekarzy SpecjalistówUsługa: chory staw biodrowy

  Doktor jest skupiony na swojej pracy, rzetelnie wykonuje obowiązki. Leczę się u doktora 2 lata, i widzę poprawę w problemach ze stawami.
  Konkretny i z powołania. Polecam

 • B
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Swietny kontakt z pacjentem.Bardzo konkretny.Wytłumaczył stan chorobowy,ew.przyczyny i sposób leczenia.Polecam bo to już mój kolejny kontakt z Panem Doktorem i ponownie jestem bardzo zadowolony.

 • K
  Lokalizacja: MelissaMed Poradnia Lekarzy SpecjalistówUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Jestem bardzo zadowoloną pacjentką - mimo przeczytania "różnych" opinii na temat Pana doktora - zdecydowałam się udać na wizytę.
  W efekcie noga bardzo szybko została prawidłowo zdiagnozowana - solidnie i z sercem zostałam potraktowana.
  Czasami nie rozumiemy tego że lekarz też jest człowiekiem ... ja też potrafie się spóźnic... a co za róznica czy NFZ czy nie... ten lekarz niezależnie od formy w jakiej przyjmuje jest bardzo dobrym specjalistą.
  Mimo wszystko zainteresował się moim pobytem w szpitalu - konsultował mój przypadek z innymi lekarzami. Jeśli ktoś ma problem z kolanem lub stawami - polecam.

 • E

  Bardzo dobry lekarz, wiele razy ratował mnie z ''opresji zdrowotnych''. To co wydaje się niemożliwe dla innych lekarzy, dla Pana dr jest błahostką. Według mnie ocena pracy dr Woźniaka może być bardzo dobra albo żadna.
  Ja jestem pacjentką na NFZ i nigdy nie byłam potraktowana przedmiotowo. Zawsze zadaję dużo pytań i nigdy nie spotkałam się z niezadowoleniem czy zniecierpliwieniem Pana dr. Na każde pytanie otrzymuję wyczerpującą odpowiedź. Wizyta w gabinecie przeważnie trwa krótko, ponieważ dr błyskawicznie stawia diagnozę (w dodatku trafną ).
  Dziękuję Panie doktorze za leczenie,
  wdzięczna pacjentka Elżbieta

 • Bardzo dobry lekarz ,uratował mi trzy lata temu kolano i całą nogę , teraz zaczynam leczenie drugiego kolana u p.Jarosława Woźniaka bo to jest jeden z lepszych lekarzy w swojej profesji. Heniek

 • M

  Bardzo nie polecam. Wizyta na NFZ. Pan doktor spóźnia się conajmniej 15 minut (podobno zawsze tak jest, potwierdzili stali pacjenci siedzący na korytarzu). Na "dzień dobry" nawet nie odburknął. Byłam umówiona na godzinę 8, ale zostałam odesłana na później, bo w pierwszej kolejności miały zostać przyjęte osoby na zastrzyki. Pół korytarza ludzi czekało na te zastrzyki, więc zapytałam, dlaczego mam wszystkich przepuścić i czekać, skoro zostałam zapisana na konkretną godzinę. Stwierdził, że "jak mi się nie podoba, to mogę się wypisać". Miałam czas, więc poczekałam, weszłam do gabinetu po 9. Po wejściu szybkie pytanie o nazwisko, nie pozwolił dokończyć opisu objawów, wszystko wiedział lepiej. Po krótkim zerknięciu na moją stopę nastraszył mnie, że stan moich stóp jest drastyczny jak na mój wiek i na pewno czeka mnie operacja. Kiedy grzecznie zapytałam, czy to już wszystko odburknął "nie, proszę pani, ja jeszcze skierowanie muszę wypisać, to nie jest fabryka konserw". Szkoda, że tak właśnie traktował wszystkich pacjentów. Czułam się jak intruz. Ani skierowanie, ani recepta nie są czytelne. Wizyta trwała może kilka minut (a czekać musiałam godzinę, bo nie mógł mnie przyjąć między zastrzykami).
  Jakiś czas temu do tego lekarza poszła także moja babcia (70+), z urazem barku. Również był bardzo nie miły, podnosił na nią głos, nastraszył, że ręka na pewno będzie sparaliżowana i przepisał zastrzyki po 90 zł. Po opinii babci byłam zniechęcona, ale skoro miałam wyznaczony termin, postanowiłam zobaczyć jak jest w rzeczywistości. Pomyślałam, że może wtedy miał po prostu gorszy dzień (co wcale nie usprawiedliwia takiego zachowania wobec pacjentów). Jednak wszystko było zgodne z opinią. Pacjentów (przynajmniej tych, którzy korzystają z NFZ-u) traktuje okropnie. Radzę omijać szerokim łukiem.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • POZOSTAŁE GODZINY PRZYJĘĆ NIE UJĘTE W KALENDARZU WIZYT DO UZGODNIENIA Z REJESTRACJĄ MelissaMed - www.melissamed.pl
  Lek. med Jarosław Woźniak jest specjalistą chirurgiem ortopedą – traumatologiem. Zajmuje się diagnostyką oraz leczeniem chorób i urazów narządów ruchu.
  Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortopedii i Traumatologii
  Na bieżąco poszerza swoją wiedzę, biorąc udział w wielu szkoleniach i kursach.
  Lek. med Jarosław Woźniak pracuje w Oddziale Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej w III Szpitalu Miejskim im. Jonshera w Łodzi, gdzie wykonuje zabiegi operacyjne oraz NZOZ Centrum Medyczne Szpital Świętej Rodziny.

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Edukacja

 • Akademia Medyczna w Łodzi

Znajomość języków

 • polski

Staże

 • NZOZ Centrum Medyczne Szpital Świętej Rodziny
 • Oddział Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej w III Szpitalu Miejskim im. Jonshera w Łodzi

Zdjęcia