lek.

Jarosław Szymula

Endokrynolog, Ginekolog

53 opinie +dodaj

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane
 • Specjalizacja

  Lekarz Jarosław Szymula to jeden z 74 lekarzy o specjalizacji endokrynolog w miejscowości Gdańsk na ZnanyLekarz.pl

 • Popularność

  Miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twojej miejscowości poszukuje 880 osób

 • Dostępność

  Lekarz Jarosław Szymula przyjmuje w 4 gabinetach

 • Kontakt

  Ten endokrynolog nie uruchomił zapisów online ani usługi telerejestracji na Znanylekarz.pl.

Adresy i cenniki

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Opinie pacjentów

 • bardzo słaby

  Ten lekarz jest dla Ciebie idealny, pod warunkiem, że od zawsze marzysz o figurze najmłodszej Grycanki. Nawet jeśli umówisz się z nim na prywatną wizytę, nie oczekuj, że poklepie Cię po plecach i powie: "Proszę się nie martwić, wyjdzie Pani z tego". To lekarz, który zanim ustali przyczynę Twojego schorzenia, roboczo nazwie je "niedoczynnością tarczycy" i wciśnie leki jednego z dwóch znanych producentów syntetycznej tyroksyny. Po miesiącu poczujesz, że nie możesz wysiedzieć w pracy, bo męczą Cię gazy, Twój żołądek zamieni się w balon, a każdy Twój ruch zacznie utwierdzać Cię w przekonaniu, że nie jesteś już człowiekiem, a jakimś galaretowatym bytem. Przyjdziesz zrozpaczona i gruba do lekarza, a on powie: "Proszę Pani to obrzęk. Pani organizm wysyła informacje, że musimy zwiększyć dawkę". Kiedy zapytasz, jak długo należy brać lek, odpowie: "Nie wiem", a na końcu stwierdzi, że nie jesteś na jego poziomie i nie zamierza z Tobą gadać. Na pytanie jak odstawić leki, odpowie coś w stylu: "Normalnie, po prostu ich nie brać". Jeszcze na koniec doda, że masz zbędne owłosienie, choć przyjdziesz do niego w golfie i długiej spódnicy. Także wszystkim potencjalnym pacjentkom z problemami hormonalnymi, które leczą się p. Jarosława, życzę wytrwałości oraz polecam kilka ciekawych artykułów na temat niedoczynności tarczycy.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • słaby

  Bardzo słaby lekarz. Udałam się do niego miesiąc po zabiegu łyżeczkowania po poronionej ciąży. Chciałam żeby lekarz mnie zbadał, sprawdził czy wszystko ok, szczególnie że mam sporą nadżerkę i dobrze byłoby ją usunąć. Dr Szymula mimo to nie widział potrzeby zbadania mnie, nie dał też skierowana na usg o które poprosiłam, twierdząc że to także nie ma sensu. Miałam wrażenie ze lekarz byl sttasznie znudzony ta wizytą..


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo słaby

  Pan doktor nie widzi absolutnie żadnej konieczności, aby wykonywać raz do roku cytologię,(pomimo zaleceń sprzed miesiąca po wyleczeniu zapalenia przez innego lekarza) ani nawet rutynowego badania. Widocznie należy do grupy tych, którzy wolą leczyć, niż stosować tak zalecaną przez wszystkich profilaktykę. Lekarz skupia się na siłę na zmianie antykoncepcji, która nie jest konieczna albo głównie na hormonach tarczycy, niż na konkretnym schorzeniu ginekologicznym, z jakim pacjentka się u niego zjawia. Być może lepiej sprawdza się w roli jednak endokrynologa, niż ginekologa. Zdecydowanie nie polecam.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  Lekarz świetny i odpowiedzialny! Jest konkretny i rzeczowy, nie bawi się w psychologa ani w przyjaciela pacjenta. Pierwszy raz miałam z nim styczność po przeprowadzce do trójmiasta, skierowałam się do niego by leczyć moje pcos, które stwierdzono u mnie w dość młodym wieku. Od razu mu powiedziałam, jak byłam leczona i jaką diagnoze mi postawiono. Lekarz po rozmowie poprosił o to bym na następną wizytę przyniosła mu dokumentacje od poprzedniego endokrynologa, jak i również dostałam skierowania na wszystkie potrzebne badania i postanowił zdiagnozować mnie od początku, co jak dla mnie jest ok ( pcos leczone od 15 roku życia, teoretycznie w tym wieku nie da się wykryć tej choroby). Ze względu na złe samopoczucie lekarz internista przyspieszył moją wizyte u dr. Szymuli (wpisał mnie na 'awaryjnie'). Dr. Szymula przyjął mnie z uśmiechem i wykluczył wszelkie hormonalne możliwości mojego złego samopoczucia, przy tym przeprowadził ze mną dokładny wywiad, podejrzewając nerwice i sugerując kontakt z neurologiem ewentualnie z psychiatrą i jak się okazało miał racje. Ja z własnego doświadczenia jak najbardziej polecam tego lekarza :)

 • bardzo słaby

  Leczyłam się u pana doktora prawie dwa lata, nie było źle, wydawał mi się bardzo kompetentną osobą, ale do czasu... Uciekłam, bo pan doktor zignorował opinię innych lekarzy (o którą sam zapytał w trosce jak to określił "żeby mnie pani potem nie pozwała") i zrobił po swojemu, powodując uszczerbek na moim zdrowiu, podając nieodpowiedni lek. Dlatego proszę uważać.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo słaby

  Byłam u dr na badaniach kontrolnych po wyjściu ze szpitala (ciąża zagrożona). Pan dr nawet mnie nie zbadał tylko na piękne oczy powiedział że jest ok. Oczywiście jak powiedziałam że chce mieć badania tak jak jest na wypisie zalecane to był bardzo niezadowolony ale w końcu powiedziałam że dziękuję mu bardzo pójdę do innego dr.. NO i okazało się u innego lekarza że nei jest wszystko ok :( NIE POLECAM


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo słaby

  Enokrynolog, do którego chodziłam przez ponad 3 lata , znał moje dolegliwości i domniemuję ,że jako LEKARZ powinien znać wszelkie uboczne skutki mojej choroby .. Niestety, wychodował mi nowotwór jajnika uważając go za bezpęcherzykowaty jajnik !!!


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo słaby

  Pół roku leczę się u dr Szymuli i to najwyższy czas, żeby zmienić lekarza... Za każdym razem muszę przypominać, po co przychodzę (poronienie, niedoczynność tarczycy...) Jak kończą mi się leki i proszę o receptę zawsze spotykam się ze zdziwieniem i podejrzliwością lekarza (jakbym się odurzała euthyroxem!;) Skierowań na badania nie ma w zwyczaju wypisywać, ale jak zrobię wyniki prywatnie to spojrzy łaskawie... Do tego sprawia wrażenie przemęczonego, znudzonego, jakby za karę w tej roli. Jedyną "pozytywną" stroną moich wizyt u doktora jest to, że nie zaszkodził mi, ale też nie pomógł...


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  Nie rozumiem o co chodzi z tymi komentarzami tutaj, niestety sprawiły, że przesuwałam wizyty obawiając się tego doktora. Przełamałam się jednak i poszłam dzisiaj i.... NIE ŻAŁUJĘ! Wydaje mi się, że niektóre kobiety są mocno przewrażliwione i mają za złe, że lekarz nie stoi i płacze nad nimi. Dr Szymula jest konkretny, rzeczowy, fachowy - przeprowadził ze mną bardzo dokładny wywiad, odpowiedział na wszystkie moje pytania, wątpliwości. Pierwszy raz jakiś lekarz potraktował mnie tak fachowo, jestem pod wrażeniem. Polecam każdemu, kto ma za sobą wielu lekarzy, poważną chorobę, ale brak konkretnych działań lekarzy, bo ten nie rozkłada rąk, tylko działa i dla Niego wielki plus.

 • bardzo dobry

  Przed moją pierwszą wizytą natknęłam się na poniższe opinie, niepotrzebnie zestresowałam, spodziewając się niekompetentnego i opryskliwego lekarza. Jestem już po trzeciej wizycie, a moje wrażenia są takie że mam do czynienia z rzetelnym, uważnym i poświecającym czas swojej pacjentce lekarzem. Myślę że dla niektórych mógłby sprawiać wrażenie chłodnego, ale chłodny nie oznacza niemiły czy nieserdeczny. Moje odczucie jest takie że w końcu trafiłam na lekarza który się mną zajął, który wysłucha, zbada i poradzi. Do wszelkich uwag podchodzi uważnie, jak na przykład u mnie zmiana tabletek, która była strzałem w dziesiątkę. Polecam, szczególnie tym z problemami hormonalnymi,