Jarosław Sprawka

Ginekolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • I
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Uważam, że Doktor zajął się mną w sposób najlepszy z możliwych. Przyjął mnie pierwszego dnia po urlopie mimo olbrzymiej liczby pacjentek. Chociaż sprawa zakończyła się dla mnie smutno to dr mnie zadał, wszystko wyjaśnił, sprawdzil, zapytał o milion rzeczy, spisał wszystkie wyniki, a przede wszystkim dodał otuchy, pocieszyl i dal nadzieje, a tego w tym czasie najbardziej potrzebowałam. Poświęcił mi mnóstwo czasu, choć nie byłam zapisana na wizytę. Jest to wielki komfort, że w kryzysowej sytuacji można zawsze liczyć na pomoc Doktora. Daje to olbrzymie poczucie bezpieczeństwa. Jestem pod wrażeniem dr Sprawki jako lekarza i jako człowieka.

 • Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  4.5

  Ogólna ocena
  49 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • W

   jezag
   Czytam kolejną Twoją negatywną opinię i zastanawiam się o co Ci chodzi...
   A jeśli miałaś problemy z ciążą,to oczekujesz cudu od Bogu Ducha winnego dr.Sprawki???
   Jasne,że najlepiej zwalić winę a kogoś innego.Ale może to,co działo się wtedy w Twoim organiźmie-(podczas ciąży)-,to jest tylko i wyłącznie Twoją winą,co???
   Zastanów się co piszesz.
   Ja polecam dr.Sprawkę każdej kobiecie.Nie spotkałam jeszcze lepszego specjalisty niż dr.Sprawka.Dużo mi pomógł.Po dwóch kolejnych poronieniach byłam odsyłana od drzwi do drzwi,bez jakiejkolwiek chęci pomocy.Gdy trafiłam do gabinetu dr.Sprawki,los się nareszcie odmienił.Dr.Sprawka podszedł do problemu profesjonalnie z doskonałą znajomością tematu.I to właśnie dzięki niemu za 2 tyg.spodziewam się od tak dawna wyczekiwanego dzieciątka.Właśnie tą moją ciążę prowadzi.Wszystko z dzieciątkiem jest w porządku.Bardzo dokładnie profesjonalnie miałam robione USG-takie zwykłe i trójwymiarowe,gdzie moje maleństwo było dokładnie zbadane od stóp do głowy-określone parametry podstawowe-ułożenie płodu,akcja serca,ruchy płodu,położenie łożyska,ilość płynu owodniowego.Parametry podstawowe- biometryczne- w tym masa płodu oraz badanie rozszerzone opisowe-zarysy płodu,zarys główki,zarys kończyn,zarys tułowia,zachowana ciągłość powłok jamy brzusznej,linia kręgosłupa,widoczność pęcherza moczowego,nerek i żołądka,uwidoczniona ciągłość warg-czyli,że nie ma rozszczepu warg i podniebienia,pępowina 3-naczyniowa,prawidłowy obraz 4 jam serca płodu,prawidłowe odejścia wielkich naczyń serca,widoczność kości nosowej.
   Osobiście dr.Sprawka jest dla mnie jednym z wielu autorytetów w dziedzinie ginekologii i szczerze polecam tego lekarza.I nie dam sobie wmówić,że jest on niekompetentny,że ich nie ma,czy jakieś tam.

  • S

   Witam wszystkich.Ja wybieram się do dr Sprawki na USG 3D - koleżanka mi go poleciła.Podobno bardzo sympatyczny i kompetentny lekarz - wszystko dokładnie tłumaczy.Jestem obecnie w 24 tyg. ciąży i miałam ostatnio badanie USG 2D.Oprócz tego że z dzieckiem wszystko jest dobrze , nic więcej od lekarza nie usłyszałam.Wyszłam z gabinetu rozczarowana.Myślałam że dowiem się jaka będzie płeć dziecka a usłyszałam jedynie że mam "troche" ciałka i trudno będzie zobaczyć płeć dziecka - prędzej można zobaczyć u kobiet szczupłych.Czy ktoś może mi odpowiedzieć czy jak pójde na to USG 3D to mimo mojej tuszy uda się podejrzeć płeć dziecka? Bo już zgłupiałam.I tak wogóle ile czeka się na wizytę na USG 3D do dr Sprawki?

  • M

   popieram jezag,dzięki UsG robionemu przez pana Sprawkę ,też mało brakowało a straciła bym dziecko...jakoś na tym swoim rewelacyjnym sprzęcie nie dopatrzył się hipotrofi...twierdził że ja jestem malutka ,mąż szczuplutki to i dziecię będzie malutkie.....tjjjaaaa.....35 tydz,1200gr:DDDD
   Pozdrawiam Pana Sprawkę i ,zdecydowanie odradzam jako lekarza.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • G

   Przyjemny kontakt, konkretne i DOBRE rady. Prowadził moja ciążę i jestem bardzo zadowolona. Teraz też chodzę na wizyty i jest wszystko w porządku. Mam wrażenie, że wie co mówi i mogę czuć się bezpieczna słuchając jego porad. Polecam!

  • A

   Prawdziwy lekarz z powołania. Pojawił się przy moim porodzie jako jeden z lekarzy, gdy pojawiły się kłopoty. To on sprawił, że poczułam, że wszystko będzie dobrze dzięki bardzo przyjaznemu podejściu i konkretnym informacjom, a później troskliwej opiece.

  • A

   prowadził moja ciążę. Miły, sympatyczny. Odpowiadał na każde zadane przeze mnie pytanie. Mogłam dzwonic do niego o każdej godzinie. Kompetentny w sprawach usg.

  • D

   Dobry specjalista! Szczegółowo i z zaangażowaniem zajmuję się problemami każdej pacjentki.

  • W

   Tacy powinni być wszyscy lekarze! Przede wszystkim ogromna troska o pacjentki, miły, rzeczowy, bez pośpiechu odpowiada na wszystkie nawet najbardziej drobiazgowe pytania. Świetny specjalista.

  • A

   Lekarz z POWOŁANIA !!!

   ```
   Ocena została zmieniona na "Polecam". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia najwyższej oceny.
   ```