Jarosław Siewaszewicz

Ortopeda

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: zabieg haluksa

  Miałam zabieg na haluksy zabieg przebiegł pomyślnie ,Pan Jarosław wytłumaczył wszystko dokładnie jak bedzie wygladał zabieg .Polecam super lekarz.

 • Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  4.5

  Ogólna ocena
  22 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: zabieg haluksa

   Miałam zabieg na haluksy zabieg przebiegł pomyślnie ,Pan Jarosław wytłumaczył wszystko dokładnie jak bedzie wygladał zabieg .Polecam super lekarz.

  • B
   Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital im.dr n.med. Radzimira ŚmigielskiegoUsługa: uszkodzenie kolana

   Bardzo dobry lekarz polecam bardzo gorąco super podejście do pacjenta wykonał mi świetnie artroskopie kolana z której jestem bardzo zadowolony zero % bólu po zabiegu noga szybko doszła do siebie przed zabiegiem Pan doktor opowiedział co i jak wszystko się odbędzię gorąco polecam

  • Doktor Jarosław Siewaszewicz pomógł mi uporać się z bólami stawów kolanowych oraz kręgosłupa a także przeprowadził operację zniekształconego przodostopia.Każda wizyta odbywała się spokojnie, bez cienia zniecierpliwienia wyjaśniał szczegóły i odpowiadał wyczerpująco na moje pytania.Przebieg samego zabiegu, łącznie ze sposobem i precyzją znieczulenia, zadowolić może nawet najbardziej zestresowanego pacjenta.Mile zaskoczona byłam , kiedy już po powrocie do domu, otrzymałam telefon od p. doktora z pytaniem o samopoczucie. Dotąd nie spotkałam lekarza obdarzonego taką empatią. Dziękuję i polecam wszystkim poszukującym dobrego ortopedy.
   Danuta.

  • N

   Lekarz jest super. Zna się na tym co robi moja mama bardzo cierpiała z powodu bólu jaki ją męczył prawie codziennie lekarz dał jej zastrzyk ściągnął wodę i przepisał bardzo dobre lekarstwa. Poza tym lekarz ma bardzo ale to bardzo dobre podejście do ludzi potrafi porozmawiać i wytłumaczyć.. Polecam Doktora w stu procentach. Lekarz jest MEGA...

  • R

   Każdy chce być zdrowym i sprawnym fizycznie. Niestety artroskopia jaką przeprowadził dr Siewaszewicz rok temu okazała się całkowitą klęską dla mojego męża wykluczając go na stałe z jakiegokolwiek sportu związanego z bieganiem. Ból kolana jest nieustający i pomimo wielu drogich zastrzyków Hylanowych po zabiegu mąż nie może powrócić do gry. Doktor zniszczył nie tylko jemu zamiłowania sportowe jak również mi - życie z niesprawnym mężem. Dlatego chciałabym wszystkich przestrzec jeżeli ktoś ma problemy z uszkodzeniem więzadeł czy łąkotek niech idzie do innego specjalisty.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • A

   Nikomu nie polecam doktora Siewaszewicza. Dwa lata temu miałam przeprowadzoną w szpitalu w Skwierzynie artroskopię kolana a dokładnie zabieg pękniętej łąkotki przyśrodkowej, która podczas zabiegu została usunięta. Z kolanem jest coraz gorzej a tarcie jakie występuje pomiędzy kośćmi piszczelową i udową prowadzi do budzenia podczas snu. Ból i uraz jaki mi pozostał są nie do opisania.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • I

   DR.Siewaszewicz jest bardzo dobrym ortopedą mam za sobą 3operacje przeprowadzone przez doktora i jest ok i nie zgodze się że ktoś wystawił opinie SŁABY bo jest bardzo dobry!

   Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia wyższej oceny.

  • J

   Super specjalista,fachowo i konkretnie,miły wspaniały człowiek który kocha to co robi.
   Tak trzymać p.Jarku!!!!!
   Dziękuję, pozdrawiam i bardzo polecam!!!

  • P

   Doktor Siewaszewicz-Znakomity lekarz, nie jeden nie" dorasta mu do pięt", Artroskopia operacyjna, zastarzale uszkodzenie łękotki przyśrodkowej 15.07.2011 Skwierzyna(jako pacjent jestem wielce zaskoczony i zadowolony z całego zespołu przy zabiegu,-ręka anestezjologa jest tak precyzyjna że nie wyrażę tego słowami,)-wspaniała fachowa ręka jak i doświadczenie doktora, wszystko według zapewnien lekarza, bezboleśnie nawet po zabiegu-jeśli zabraknie Doktora nie wiem u kogo będziemy się leczyć- w województwie lubuskim nie znam nikogo tak doskonałego i fachowego lekarza-Pozdrawiam cały zespół- PAWEŁ

  • J

   polecam tego lekarza! rzeczowy i wrażliwy jednocześnie! jako pierwszy z lekarzy leczących mnie zauważył rozbieżność w wynikach badań i sugerując wizytę u dobrego neurologa pomógł zdiagnozować tym samym chorobę... wcześniejsze wizyty u neurologów i ortopedów nie przynosiły żadnego skutku. jestem mu wdzięczny za "całokształt"