Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
54 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski

  Bardzo przyjazny człowiek, pokazał zdjęcia (których wcześniej nie widzialam a bylam u 3 lekarzy) i pozwolił zrozumiec istote problemu. Cena przyjazna jak na wizytę prywatną. Zdecydowanie polecam ☺

 • Trafiłam do dr. Sakowskiego w desperacji bez rejestracji w godzinach wieczornych. Owszem nie jest to typ człowieka który trzyma pacjenta za rękę i mówi że będzie dobrze. Jest to super fachowiec typowy zadaniowiec a w tym co robi jest bardzo dobry. Po zapoznaniu się z mim rezonansem ustawił bardzo szybki termin operacji (a i tak w trakcie oczekiwania skrócił go o kilka dni ) Na drugi dzień po operacji wstałam bez bólu który nie dawał mi żyć w ostatnich miesiącach. Na porannym obchodzie doktor patrząc na mnie powiedział że jak widzi uśmiech na mojej twarzy to wie że osiągnął zamierzony cel. Raz jeszcze dziękuję wszystkim z oddziału neurologii :-)

 • M

  Miałem skierowanie na oddział szpitalny cito. Niestety cito też ma terminy. Pani w rejestracji powiedziała żebym poszedł do ordynatora i pokazał mu wyniki badań i zadecyduje czy Mam czekać w kolejce czy wymagam położenia na oddziale od razu. Poszedlem Z nfz i pan doktor nie udzielił konsultacji, rozrzucił moje badania na biurku, przeczytał jeden opis od połowy w dół czytajac "niewielkie zmiany" pomijając "torbiel na lewej półkuli " która była w pierwszej części opisu. Pozbieral badania (nie wszystkie, zorientowalem się po wyjściu ze połowy nie Mam musiałem po nie wracać). Był niemily, kazał iść gdzie indziej, do poradni, choć skierowanie miałem właśnie z poradni. Jak Wróciłem po badania i miał kilku lekarzy u siebie był mily i chciał rad udzielać.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • K

  W pełni popieram pozytywne komentarze na temat Pana dr.Sakowskiego . Na pierwszą wizytę poszedłem w sierpniu 2015 r. , po krótkiej rozmowie wiedziałem , że to lekarz dla ludzi . Potrafił wszystko wytłumaczyć jak człowiek - człowiekowi i od razu wiedziałem , że trafiłem dobrze . W styczniu 2016 r. byłem przez dr. Sakowskiego operowany - to prawdziwy specjalista w swojej dziedzinie ! . Nie spodziewałem się , że po operacji tak szybko stanę na nogi , chociaż Pan dr. mi to obiecywał . Nie żałuję podjętej decyzji o operacji i wyborze tak dobrego specjalisty jakim jest dr. Sakowski . Nadmienię też , że opieka pooperacyjna rewelacyjnie .Pozdrawiam Pana dr. Sakowskiego - Krzysztof M.

 • P

  Doktor jest wielkim specjalistą i bardzo poważnie traktuje pacjenta. W mojej chorobie powiedział uczciwie- to nie to Nie jest dr, naciągaczem. W dodatku wyjątkowo uprzejmy, Ot taki poprostu wspaniały człowiek

 • N

  Bardzo, ale to bardzo dobry lekarz !
  We wrześniu 2014.r miałam wypadek samochodowy w którym bardzo poważnie ucierpiał mój kręgosłup.
  Lekarze nie dawali mi szans na odzyskanie pełnej sprawności w rękach. Męczyłam się ponad 4 miesiące żyjąc w bólu, oraz wiedząc, że już nigdy nie będę mogła normalnie funkcjonować, aż w końcu trafiłam pod opiekę dr.Sakowskiego ! Ten człowiek przywrócił mi wiarę w to, że wyzdrowieję ! I tak się stało ! Jego cudowne ręce mnie uzdrowiły, co prawda już nigdy nie będę mogła żyć jak normalni ludzie, ale dr.Sakowski sprawił, że odzyskałam całkowitą sprawność w prawej kończynie górnej. Na prawdę jestem mu bardzo za to wdzięczna !
  Dr.Sakowski jest na prawdę godny polecenia ! Po prostu świetny fachowiec ! Dla mnie "najlepszy"

 • Niedawno miałam operowany kręgosłup szyjny i wszczepiony implant przez Dr. Sakowskiego. Moja decyzja o wyborze tego specjalisty była trafna i już od pierwszej wizyty, mimo przerażenia zbliżającą się operacją ,miałam poczucie bycia pod dobrą opieką. Pan dr. okazał się świetnym fachowcem , a także kontaktowym i otwartym człowiekiem, nie stwarzającym bariery lekarz - pacjent. Dziękuję i pozdrawiam Agnieszka Ch.
  Podziękowania również dla całego personelu oddziału neurochirurgii WSK we Wrocławiu

 • Właściwy człowiek na właściwym miejscu; konkretny, dokładny, nie owija w bawełnę. Jestem po stabilizacji kregosłupa lędźwiowego 2 sierpnia br. - operował mnie dr Sakowski jestem bardzo zadowolona, dolegliwości są naprawde duuużo mniejsze. Dziekuję za pomoc i pozdrawiam serdecznie. M. Miśkowicz

 • Parę tygodni temu miałam operowany kręgosłup - odcinek szyjny. Z tego miejsca pragnę podziękować fantastycznemu specjaliście dr Sakowskiemu i wspaniałym pielęgniarkom za cudowną opiekę. Oby w Polsce było więcej takich miejsc jak oddział neurochirurgii WSK we Wrocławiu. POLECAM!!!!

 • BYŁAM OPEROWANA PRZEZ DOKTORA SAKOWSKIEGO DWA RAZY TO CZŁOWIEK KTÓREGO GDY POZNAŁAM PO ROZMOWIE Z NIM PO DZIESIĘCIU MINUTACH BYŁAM GOTOWA DO OPERACJI MA TAKIE PODEJSCIE DO PACJENTA ZE PO PIERWSZEJ OPERACJI ZA DWA MIESIĄCE BYŁAM GOTOWA DAC SIĘ OPEROWAC JESZCZE RAZ TO WSPANIAŁY CZŁOWIEK I FACHOWIEC KTÓRY WIE CO ROBI POZDRAWIAM PANIE DOKTORZE KRYSTYNA Z JELENIEJ GÓRY

Jesteś tym lekarzem?

803

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

480

Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

To Twój profil?
Przejmij go
Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.