dr n. med.

Jarosław Paluch

Laryngolog, Audiolog, foniatra

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane
 • Popularność

  Miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twojej miejscowości poszukuje 720 osób

 • Kontakt

  Ten laryngolog nie uruchomił zapisów online ani usługi telerejestracji na Znanylekarz.pl.

 • Dostępność

  Lekarz Jarosław Paluch przyjmuje w 5 gabinetach

 • Specjalizacja

  Lekarz Jarosław Paluch to jeden z 115 lekarzy o specjalizacji laryngolog w miejscowości Katowice na ZnanyLekarz.pl

Adresy i cenniki

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów:

21 opinii

 • Jestem tuż po operacji przegrody nosa w Tommed w Katowicach -to moja pierwsza operacja .
  Powiem tak : jeżeli miałbym komuś polecić bardzo dobrego laryngologa chirurga to bez dwóch zdań będzie nim Pan dr Paluch dlaczego?
  Szybko i trafnie diagnozuje wykazuje dużą empatię do pacjentów Pomimo nawału obowiązków widać że obchodzi Jego czy pacjent czuje się komfortowo czy ma jakieś pytania; nie zbywa nie ignoruje - to świetny fachowiec i wspaniały człowiek.
  Trzecia doba po zabiegu a ja już odczuwam znaczną poprawę nareszcie nos stał się nosem a nie zatyczką :D a wiem że będzie jeszcze lepiej -jestem mega zadowolony.

 • Pan dr jest reliktem - ale tylko w pozytywnym tego słowa znaczeniu.
  Rozmawia,tłumaczy a przede wszystkim jest pełen zapału wobec każdego pacjenta.
  Nie odwala ''kaszany'', nie używa półśrodków, jest ''bezbolesny''.
  Jako pacjent - polecam - a nawet zalecam.
  Bo warto.

 • Niestety wizyta w Tommedzie w Katowicach to tragedia. Wszyscy pacjenci umawiani na jedną godziną. Pierwsza wizyta trwała max minutę,. Nie dało się odczytać zdjęcia, lekarz nawet nie wysłuchał z czym przyszedłem bo już się pakował spiesząc się do swojej kliniki prywatnej mimo że według harmonogramu miał być jeszcze 2 godz. Zostałem z kwitkiem odesłany do domu i z żądaniem żebym przyniósł następnym razem swój laptop. Drugie podejście. Lekarz poświęcił mi aż 2 minuty z czego większość rozmawiał ze swoją pielęgniarką. Dostałem krople do nosa, które są dostępne bez recepty, a które już stosowałem i mi nie pomagały. Mimo poinformowania o tym lekarz to zignorował i kazał przyjść za tydzień. Nie polecam Totalna masówka, brak poświęcenia uwagi i czasu pacjentowi.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Dla mnie Pan Doktor Jarosław Paluch jest mistrzem świata w swoim zawodzie.Specjalista z naajwiekszej swiatowej pólki.Do tego normalny otwarty na innych ludzi człowiek.Pomogł mi w miejscu gdzie inni lekarze odmawiali. Tomasz Toruń

 • Pan Doktor wykazał podczas mojej wizyty pełen profesjonalizm,wysoką kulturę osobistą i ogromną wiedzę medyczną.Trafna diagnoza na pierwszej wizycie,szczegółowe zalecenia po zabiegu i wizyty kontrolne co jakiś czas - takich lekarzy nam potrzeba :)

 • Jestem pod opieką pana dr od 5 lat,operował mnie a teraz regularnie monitoruje.Wysoka kultura osobista,rzeczowość,profesjonalizm i poczucie humoru.Lekarz z klasą,wiedzą-ogromną! i doświadczeniem.Wszystkim polecam mojego lekarza.

 • Pan Doktor to zdecydowanie Doktor przez duże „D”! Tacy lekarze to rzadkośċ. Mimo tego, iż liczba pacjentów, których przyjmuje, jest ogromna, pamięta każdego. W nawale pracy nie traci opanowania, humoru i pogody ducha. Zleca badania i stara się dociec przyczyny dolegliwości. Specjalista godny podziwu. Widaċ, że to lekarz z powołania. Tak trzymaċ, Panie Doktorze! Powodzenia!

 • Bardzo dobry lekarz tylko takich nam potrzeba fachowców, profesjonalne podejście do pacjentów,
  a leczę się już prawie 2,5 roku u p.doktora

 • dr.Paluch jest lekarzem godnym polecenia dobry specjalista z miłym podejściem do pacjęta,mało takich lekarzy mamy w polsce.Z CAŁEGO SERCA POLECAM TEGO LEKARZA

 • Jestem pacjentką Pana Doktora od 2-ch lat. To całkowity przypadek, a może opatrzność pokierowała moje kroki z Bielska-Białej do Katowic. Nie znałam Pana Doktora, ani jednej o Nim opinii. Pierwsza wizyta i wiedziałam, że trafiłam we właściwe ręce. To świetny chirurg i wspaniały człowiek !

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online