Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
23 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • W
  Lokalizacja: WITMED S.C. - Prywatne Gabinety Medyczne

  Pan dr Paluch jest niezwykłym lekarzem o charyzmatycznej i erudycyjnej osobowości. Pacjentowi daje to, czego brakuje w dzisiejszych czasach - poczucie podmiotowości, skupienie i ciepło. Jeśli wizyta u laryngologa - tylko u dr Palucha!

 • P

  Bardzo długo chorowała miałam co chwile anginy ropne i non stop byłam na antybiotykach. Chodziłam po różnych laryngologach naprawdę poznałam chyba wszystkich ( nawet pojechałam do waeszawy) dopiero dr Paluch mi pomógł powiedział ze zdecydowanie jedynym wyjściem jest wycięcie migdałków i to był strzał w 10tke :) od 2 lat jestem okazem zdrowia i nie wiem co to antybiotyk dzięki czemu ogólnie czuje się dużo lepiej. Dziękuję panie doktorze jest pan naprawdę bardzo dobry w swojej dziedzinie :) pozdrawiam

 • Jestem tuż po operacji przegrody nosa w Tommed w Katowicach -to moja pierwsza operacja .
  Powiem tak : jeżeli miałbym komuś polecić bardzo dobrego laryngologa chirurga to bez dwóch zdań będzie nim Pan dr Paluch dlaczego?
  Szybko i trafnie diagnozuje wykazuje dużą empatię do pacjentów Pomimo nawału obowiązków widać że obchodzi Jego czy pacjent czuje się komfortowo czy ma jakieś pytania; nie zbywa nie ignoruje - to świetny fachowiec i wspaniały człowiek.
  Trzecia doba po zabiegu a ja już odczuwam znaczną poprawę nareszcie nos stał się nosem a nie zatyczką :D a wiem że będzie jeszcze lepiej -jestem mega zadowolony.

 • M

  Pan dr jest reliktem - ale tylko w pozytywnym tego słowa znaczeniu.
  Rozmawia,tłumaczy a przede wszystkim jest pełen zapału wobec każdego pacjenta.
  Nie odwala ''kaszany'', nie używa półśrodków, jest ''bezbolesny''.
  Jako pacjent - polecam - a nawet zalecam.
  Bo warto.

 • K

  Niestety wizyta w Tommedzie w Katowicach to tragedia. Wszyscy pacjenci umawiani na jedną godziną. Pierwsza wizyta trwała max minutę,. Nie dało się odczytać zdjęcia, lekarz nawet nie wysłuchał z czym przyszedłem bo już się pakował spiesząc się do swojej kliniki prywatnej mimo że według harmonogramu miał być jeszcze 2 godz. Zostałem z kwitkiem odesłany do domu i z żądaniem żebym przyniósł następnym razem swój laptop. Drugie podejście. Lekarz poświęcił mi aż 2 minuty z czego większość rozmawiał ze swoją pielęgniarką. Dostałem krople do nosa, które są dostępne bez recepty, a które już stosowałem i mi nie pomagały. Mimo poinformowania o tym lekarz to zignorował i kazał przyjść za tydzień. Nie polecam Totalna masówka, brak poświęcenia uwagi i czasu pacjentowi.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • T

  Dla mnie Pan Doktor Jarosław Paluch jest mistrzem świata w swoim zawodzie.Specjalista z naajwiekszej swiatowej pólki.Do tego normalny otwarty na innych ludzi człowiek.Pomogł mi w miejscu gdzie inni lekarze odmawiali. Tomasz Toruń

 • M

  Pan Doktor wykazał podczas mojej wizyty pełen profesjonalizm,wysoką kulturę osobistą i ogromną wiedzę medyczną.Trafna diagnoza na pierwszej wizycie,szczegółowe zalecenia po zabiegu i wizyty kontrolne co jakiś czas - takich lekarzy nam potrzeba :)

 • Jestem pod opieką pana dr od 5 lat,operował mnie a teraz regularnie monitoruje.Wysoka kultura osobista,rzeczowość,profesjonalizm i poczucie humoru.Lekarz z klasą,wiedzą-ogromną! i doświadczeniem.Wszystkim polecam mojego lekarza.

 • Pan Doktor to zdecydowanie Doktor przez duże „D”! Tacy lekarze to rzadkośċ. Mimo tego, iż liczba pacjentów, których przyjmuje, jest ogromna, pamięta każdego. W nawale pracy nie traci opanowania, humoru i pogody ducha. Zleca badania i stara się dociec przyczyny dolegliwości. Specjalista godny podziwu. Widaċ, że to lekarz z powołania. Tak trzymaċ, Panie Doktorze! Powodzenia!

 • W

  Bardzo dobry lekarz tylko takich nam potrzeba fachowców, profesjonalne podejście do pacjentów,
  a leczę się już prawie 2,5 roku u p.doktora

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online

Jesteś tym lekarzem?

711

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

720

Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

To Twój profil?
Przejmij go
Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.