lek.

Jarosław Niebrzydowski

Reumatolog, Internista

18 opinii +dodaj

Poproś o kalendarz wizyt

W 1981r. skończyłem studia medyczne na Akademii Medycznej w Gdańsku. Obecnie Uniwersytet Medyczny. 12 miesięczny staż odbyłem na oddziałach Akademii Medycznej w Gdańsku, pracując r... więcej

Adresy i cenniki

 • 1052
  pacjentów odwiedziło ten profil przez ostanie 30 dni

  14
  pacjentów prosiło o włączenie Kalendarza Wizyt przez ostatnie 30 dni

  Jesteś tym lekarzem?
  Skontaktuj się z nami

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Informacje o lekarzu

O mnie

 • W 1981r. skończyłem studia medyczne na Akademii Medycznej w Gdańsku. Obecnie Uniwersytet Medyczny. 12 miesięczny staż odbyłem na oddziałach Akademii Medycznej w Gdańsku, pracując równocześnie w przychodni i szpitalu Stoczni Gdańskiej. Kolejny rok pracowałem w Szpitalu Kolejowym w Tczewie. Następnie przeprowadziłem się do Grudziądza gdzie w Szpitalu Miejskim pracowałem na oddziale chorób wewnętrznych. W 1985 skończyłem specjalizację z chorób wewnętrznych i rozpocząłem specjalizację z reumatologii. Szkoląc się w Akademii Medycznej w Bydgoszczy i Instytucie Reumatologii w Warszawie. Od 1987r. jestem specjalistą reumatologiem. W latach 1992 - 2005 pracowałem w mojej prywatnej firmie Centrum Laserowe. W tym czasie ukończyłem sykl szkoleń z terapii manualnej, a następnie homeopatii. Przez te lata prowadziłem w gabinecie fizykoterapię stosując jako jeden z pierwszych w województwie lasery biostymulacyjne, pole magnetyczne, elektroakupunkturę, krioterapię i leczenie ozonem.
  Od 2006r. do 2013r. pracowałem głównie w Zjednoczonym Królestwie (UK) zazwyczaj na kontraktach. Dzięki temu miałem możliwość nauczyć się metod leczenia stosowanych w najlepszych klinikach reumatologicznych. Po powrocie do Polski napisałem dla polskich pacjentów poradnik, pt. "Jak leczyć reumatoidalne zapalenie stawów" , a następnie kolejny poradnik "Jak leczyć osteoporozę".
  Specjalizuję się głównie w leczeniu zapaleń stawów, a szczególnie w leczeniu reumatoidalnego zapalenia stawów. Dzięki możliwości pracy w wielu różnych szpitalach w UK i współpracy z wieloma profesorami stosuję bardzo indywidualne podejście do leczenia. Uważam i podkreślam to na każdym kroku, że RZS jest chorobą uleczalną i nawet w najtrudniejszych przypadkach chory nie musi cierpieć. Przeciętny okres leczenia (dotyczący ponad 80% chorych) to około 2,5 roku.

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Z wielką przyjemnością dołączam do licznego grona pacjentów, którzy cenią sobie profesjonalizm, rzetelność i ludzkie podejście do pacjenta w czasach, kiedy bezduszność służby zdrowia jest okazywana nam pacjentom na każdym kroku. Od czasu pierwszej wizyty u dr Niebrzydowskiego moje problemy o podłożu neurologiczno - reumatologicznym ustępują, a kolejne badania i samopoczucie wyraźnie wskazują na poprawę. Szczerze polecam.

 • bardzo dobry

  Od wielu miesięcy leczyłam zapalenie stawów o nie znanym podłożu. Byłam u wielu reumatologów i nikt nie umiał mi pomóc, a dolegliwości się nasilały. Dr Niebrzydowski był pierwszym lekarzem, który mnie porządnie zbadał, przeprowadził wnikliwy wywiad, ustalił terapię i przekazał szczegółowe informacje nt. leczenia. Szczerze polecam, bardzo dobry lekarz i wspaniały człowiek.

 • bardzo dobry

  Jestem wdzięczna losowi, że trafiłam do dr-ra J. Niebrzydowskiego, który ma doświadczenie z leczenia w Anglii. Dla mnie szpital reumatologiczny w Sopocie nie miał już nic do zaoferowania, niestety. Na szczęście zostałam zakwalifikowana przez dr. J.Niebrzydowskiego ,w ramach badań nad lekami biologicznymi , do leczenia. Jestem szczęśliwa bo żyję pełnią życia i mam nadzieję na remisję. Nie byłoby to możliwe dzięki na codzień ciężkiej pracy Pana doktora. Panu Doktorowi "chce się chcieć", słuchać nas i tłumaczyć nam cierpliwie naszą chorobę, sposób leczenia i odpowiadać na nasze pytania i rozwiewać wątpliwości. Znajduje czas również na pisanie aby nas edukować. Wiem , że Pan Doktor wydał drugą część książki dedykowaną m.inn. młodym kobietom o możliwości leczenia lekami biologicznymi przed i w czasie ciąży. Muszę jej poszukać w Internecie. Jeśli ktoś z Państwa znajdzie to proszę podzielcie się z nami. Dziękuję losowi Panie Doktorze za to ,że Pan jest! Dziękuję i polecam Pana Doktora .

 • bardzo dobry

  Doktor bada bardzo dokładnie i świetnie diagnozuje. Jest wyjątkowym specjalistą od zapaleń stawów. Trafiłam do niego po lekturze poradnika ,,Jak leczyć reumatoidalne zapalenie stawów". Po badaniu i rozmowie zaproponował mi leczenie biologiczne i w ciągu 3 tygodni trafiłam na badania, po których otrzymałam leczenie lekiem biologicznym, mimo iż przez kilka lat wszyscy lekarze do których trafiałam twierdzili, że nie jest to możliwe i takiego drogiego leczenia nie otrzymam bo jestem za stara. Teraz wiem, że nie mieli racji. W ośrodku gdzie pracuje doktor jest leczonych lekami biologicznymi dużo chorych, którzy wcześniej słyszeli od innych lekarzy, że nie mają szans na leczenie biologiczne. Reasumując wspaniały doktor, który świetnie leczy wszystkich chorych z zapaleniem stawów.

 • bardzo dobry

  Polecam jak najbardziej. W czasach bezduszności wobec cierpienia Pan doktor zasługuje na pochwałę. Dokładnie przegląda wyniki badań oraz przeprowadza wywiad z pacjentem. Jest empatyczny i widać, że zależy jemu na poprawie zdrowia pacjenta. Daje nadzieję, a to ważne. Podnosi na duchu. Widzę efekty poprawy mojego zdrowia i samopoczucia. Nie dziwię się, że ludzie jadą z drugiego krańca Polski do tego specjalisty! Bo warto! Anna z Koszalina.

 • bardzo dobry

  Ten lekarz to świetny fachowiec , ale przede wszystkim ludzki lekarz.Leczę u niego córkę , mamy do niego kompletne zaufanie, wszystko zawsze dokładnie nam tłumaczy . Choroba już nas tak nie przeraża jak kiedyś bo wiem ,że Doktor zawsze jakiś sposób wymyśli i zahamuje chorobę. Cieszę się,że poznałam tego lekarza, przeczytałam jego Poradnik i to mnie skłoniło do umówienia się na wizytę. Było to strzał w dziesiątkę. Polecam go z całego serca. Pozdrawiam Iza

 • bardzo dobry

  REWELACYJNY LEKARZ! Przyłączam się do wszystkich poprzednich opinii. Doktor leczy moją 4 letnią córkę chorą na reumatyzm. Przyjeżdżamy do doktora aż z Wrocławia i uważam, że warto. Wspaniały lekarz i człowiek, polecamy każdemu choremu na reumatyzm. Poradnik doktora jest moją swoistą Biblią.

 • bardzo dobry

  Nie lubię takich opinii ale tym razem napisałam sama :-) Mam zapalenie stawów od ponad 20 lat. Już dawno przestałam wierzyć w to że kiedyś będzie lepiej. Trafiłam do doktora przez przypadek bo mojej lekarki akurat nie było w przychodni. Od kilku lat wszyscy reumatolodzy w Trójmieście unikają mnie jak ognia. W Sopocie powiedziano mi, że lepiej już nie będzie i nie ma dla mnie żadnych leków. No i nie mam więcej do nich przyjeżdżać. Doktor jest bardzo miły i sympatyczny. Dokładnie mnie zbadał ale na nic specjalnego nie liczyłam. Skoro nie można mnie wyleczyć to chciałam tylko leki powtórzyć aby trochę mniej cierpieć. Po zmianie leków powoli choroba zaczęła ustępować. Początkowo nie wierzyłam w to że bóle ustąpią ale tak się stało i nawet mogłam po raz pierwszy od 20 lat odstawić sterydy. Mam wreszcie remisję, o której wcześniej to tylko słyszałam z opowiadań. Nie będę całkiem zdrowa ale to co ten Doktor zrobił to dla mnie jest prawdziwym Cudem. Joanna.

 • bardzo dobry

  Super poziom. Bada bardzo dokladnie. Szczególowo o wszystko mnie wypytal. Przedstawil dokladny plan leczenia i wyjasnil mi czego i kiedy moge oczekiwac. Po raz pierwszy od 6 lat lekarz reumatolog powiedzial mi, ze choroba jest uleczalna i co mam robic aby wyzdrowiec. Okazalo sie, ze bralem za duzo sterydów , a za malo leków leczacych. Dlatego nie mialem poprawy przez te lata leczenia. Od tej wizyty z miesiaca na miesiac jest lepiej. Przez 4 miesiace zapalenie stawów powoli sie zmniejszalo az ustapily wszystkie objawy. teraz mam remisje choroby i czekam na dzien, kiedy pozbede sie jej na zawsze. Poradnik doktora Jak leczyc reumatoidalne zapalenie stawów jest super. Czytam go juz chyba po raz czwarty. Zawsze jest tam cos nowego i wartego zapamietania. Polecam wszystkim chorym z zapaleniem stawów zarówno poradnik jak i doktora.

 • bardzo dobry

  Jestem bardzo szczęśliwa, że na mojej drodze stanął tak wspaniały lekarz Jarosław Niebrzydowski. Jest człowiekiem niezwykle ciepłym, bardzo empatycznym, otwartym na drugiego człowieka, sumiennym. Wszystko dokładnie tłumaczy, udziela cennych rad i wskazówek. Uważam , że takich lekarzy już nie ma. Tacy ludzie jak Pan Doktor Jarosław Niebrzydowski to wyjątki na tym świecie. Bardzo kompetentny , z dużą wiedzą , dużym doświadczeniem, niesie pacjentowi ulgę i nadzieję w cierpieniu. Polecam z całego serca książkę "Jak leczyć reumatoidalne zapalenie stawów", która Nam chorym pokazuje że RZS to nie wyrok, nie musimy cierpieć latami, i być osobami niepełnosprawnymi. Justyna z Nowego Sącza