lek.

Jarosław Leśniczak

Ginekolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

W ramach swojej pracy w gabinecie oferuję Pacjentkom kompleksowe prowadzenie ciąży. Specjalizuje się w nowoczesnej diagnostyce ultrasonograficznej korzystając z zaawansowanej aparatury… więcej

Adresy i cenniki usług

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • W ramach swojej pracy w gabinecie oferuję Pacjentkom kompleksowe prowadzenie ciąży. Specjalizuje się w nowoczesnej diagnostyce ultrasonograficznej korzystając z zaawansowanej aparatury USG 3D/4D. Przeprowadzam również badania dopplerowskie płodu. Oferuję także zabiegi kriochirurgiczne (usuwanie kriochirurgiczne nadżerek). Zapewniam poradnictwo i leczenie w zakresie niepłodności. Wszystkim pacjentkom proponuję wykonanie badań cytologicznych w ramach profilaktyki raka szyjki macicy. Zapraszam serdecznie na wizyte.

  Gabinet dysponuje nowoczesną aparaturą do kolposkopii cyfrowej oraz USG 3D/4D.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Choroby

Zdjęcia

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
129 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P

  Choć nie jestem pacjentką Pana Doktora, to potrafił mi pomóc/uspokoić mnie w chwilach niepokoju, wystarczyło dobre słowo i dobre serducho, Panie Doktorze dziękuję za chęć pomocy .
  Pozdrawiam serdecznie !

 • Witam. Chciałabym serdecznie polecić Pana Doktora. Trafiłam do Pana około połowy ciąży, gdzie poprzednia ginekolog postawiła całkowicie błędne diagnozy co do rozwoju plodowego mojej córeczki, Pan Doktor bardzo dokładnie i rzetelnie zbadał mnie i rozwial wszelkie wątpliwości- wszystko było w porządku. Dodam również, że zostałam przyjęta z dnia na dzień jedynie za prośbą znajomych, których ciążę też prowadził doktor. Ale wtedy już zostałam u Pana i do rozwiązania byłam bardzo zadowolona. Poród w szpitalu w Olsztynie był bardzo ciężki i po godzinach naturalnego rodzenia Pan Doktor zalecił cięcie cesarskie i dzięki temu moja córeczka urodziła się zdrowa. Dziękuję bardzo za bardzo dobra opiekę, profesjonalne podejście i rozluźnianie w stresujących sytuacjach oraz odbieranie telefonów od rodzącej kobiety w środku nocy. Pozdrawiam
  Zuzanna Zubowicz

 • E

  wspaniały człowiek i bardzo kompetentny specjalista. Będę zawsze już wdzięczna za poprowadzenie ciąży, że dał mi dr nadzieję i szansę, że urodzę zdrowe dziecko. pierwsza ciąża bliźniacza zakończyła się porodem w 26 tg bo w giżycku na ból brzucha jest NO SPA.... dr Leśniczak to niezwkle przyjacielski lekarz... nie znam drugiego takiego chyba. mógłby być przykładem dla wielu kolegów po fachu pod względem kompetencji profesjonalizmu i podejścia do pacjenta.

 • E

  Rewelacyjny lekarz ! Sympatyczny, mądry i opanowany człowiek, bardzo polubiłam pana doktora :) osoba godna zaufania, która woli dmuchać na zimne co jest bardzo ważne dla kobiet spodziewających się dzidziusia.

 • Witam.Pan Doktor jednym słowem-SPECJALISTA !MIESZKO I GNIEWKO (bliźniaki )Pozdrawiaja!!!!!
  spedzilismy bardzo dużo czasu w szpitalu i nigdy niczego nam nie odmowil lub nie powiedział ze nie ma czasu.DZIEKUJEMY RODZICE!!!!

 • I

  Do Doktora Leśniczaka przeniosłam się w końcówce ciąży, jednak mogę stwierdzić, że w porównaniu do poprzedniego lekarza ciąża była prowadzona w sposób rzeczowy i nie budzący jakichkolwiek zastrzeżeń. Okazałam się dość trudną i wymagającą pacjentką. Mimo to nigdy nie zostałam źle potraktowana. Z perspektywy czasu wiem i widzę, że dla swoich pacjentek Doktor Leśniczak robi wiele, czasami wykraczając poza swoje obowiązki. Poświęca im czas i zapewnia nie tylko fachową pomoc ale i ogromne wsparcie emocjonalne i troskę. To prawdziwy Profesjonalista z ogromną wiedzą ale i indywidualnym podejściem do pacjentki. Strasznie bałam się porodu ale to dzięki Panu Doktorowi wiem co to znaczy ,,Rodzić po Ludzku". Najlepszy lekarz i dobry człowiek, a takie połączenie w dzisiejszych czasach jest niezwykle rzadko spotykane. Pozdrawiam.
  Pacjentka 2015 :)

 • A

  Witam! Do tej pory nie sięgałam po internetowe źródło opiniowania pracy Pana Doktora J. Leśniczaka, czekając na wynik prowadzonej ciąży. Po prostu nie chciałam zapeszyć, choć czytałam wszelkie dostępne oceny. Dzisiaj jest już po wszystkim, więc spokojnie mogę napisać, że Pan Doktor to człowiek, który zajął się mną i moją wyczekiwaną córeczką w sposób dla mnie niewyobrażalnie troskliwy. Przypadkowo trafiłam do kliniki Doktora w Giżycku, kiedy mąż był na badaniu neurologicznym i z przypadku wzięłam ulotkę z informacją o gabinecie ginekologicznym. Byłam w nieciekawym stanie depresyjnym, bo pół roku wcześniej straciłam dziecko w 11 tyg.ciąży. Lekarze z giżyckiego szpitala w sposób oschły, wręcz prymitywny postawili na mnie przysłowiowy krzyżyk, że nie powinnam się starać o dziecko, rzucając półsłówka, które bardzo bolały... Jestem jednak niezwykle uparta i mimo, że już czasem brakowało mi wiary, że cokolwiek się powiedzie, zaszłam w ciążę po 8 miesiącach. Wówczas w 3 miesiącu trafiłam do kliniki dra. Pan Leśniczak nie wytykał wieku, nie pytał o zbędne doświadczenia, nie analizował za i przeciw. Choć była to godzina 23.05 zostałam przyjęta bez zapisu i zdiagnozowana. Ciąża była skomplikowana, co chwila dochodziły kolejne problemy, wizyty w szpitalach, codzienny ból. Pan Doktor wydaje mi się, że czasem bardziej walczył o ciążę niż ja sama. Byłam zmęczona bólem, ale wizyty i przemijające kolejne tygodnie ciąży dodawały mi sił. Jednak nadzieja czyni cuda i udało się. W 38 tyg. urodziła się moja najukochańsza córeczka. I wcale nie bez problemów nawet na stole operacyjnym. Wszelkie trudy ciąży, cesarskiego cięcia i pobytów w szpitalu udało się przetrwać tylko dzięki niezwykle troskliwej opiece p. dra Leśniczaka i jego mobilizującym słowom. Cóż dzisiaj powiedzieliby ci lekarze, którzy patrząc mi w oczy, odbierali ostatnią nadzieję na bycie mamą po raz trzeci. Oczywiście, mam ogromny żal, że tak się zadziało, ale dzisiaj już potrafię wybaczyć i o tym pisać, bo dzięki Panu Leśniczakowi jestem szczęśliwą żoną i matką. I to zasługa tylko tego człowieka. Nie wiem, czy kiedykolwiek czułam taki szacunek i podziw dla lekarza i jego pracy? Myślę, że nie... Panie Doktorze, bardzo dziękuję, choć wiem, że te kilka słów nie wyrazi pełnej wdzięczności. Panu warto zaufać. Cieszę się, że Giżycko ma w końcu lekarza, w ręce którego warto oddać los matki i jej nienarodzonego dziecka. Powodzenia i oby wiele matek było tak uszczęśliwionych jak ja dzięki Pana kompetencji i odpowiedzialności. Pozdrawiam serdecznie. Anna

 • okres starania się o dziecko jak i całą ciąże prowadziłam u Pana Jarka. jestem bardzo zadowolona, zawsze i wszędzie będę go polecać. jak czytałam niżej, tak to prawda ze na wizytę trzeba chwilę poczekać w poczekalni ale chyba o czymś to świadczy... ze tak wiele kobiet chce prowadzić ciążę u dr. i pomimo zapełnionego kalendarza przyjęć wystarczy jeden telefon i Pan doktor przyjmie Cie od razu. Dr jest do Twojej dyspozycji 24 na dobę. Można do niego zadzwonić o każdej porze dnia i nocy, powie ci trzeba zrobić.. zawsze jest zainteresowny swoimi pacjentkami i nie podchodzi do nich jednostkowo a wręcz indywidualnie!
  Polecam jak najbardziej :))

 • K

  Wspaniały człowiek - świetny specjalista. Bardzo miły, konkretny, perfekcyjny a przede wszystkim rzetelny. Najlepszy specjalista w swoim fachu.

 • B

  Bardzo polecam ! Nie spotkalam na swojej drodze drugiego takiego lekarza...profesjonalny, bardzo zaangazowany w opieke nad pacjentami ,dostepny 24h, konkretny, zawsze chetnie odpowiada na wszelkie pytania, a w dodatku bardzo sympatyczny i zyczliwy czlowiek!