lek.

Jarosław Leśniczak

Ginekolog

129 opinii +dodaj

Poproś o kalendarz wizyt

W ramach swojej pracy w gabinecie oferuję Pacjentkom kompleksowe prowadzenie ciąży. Specjalizuje się w nowoczesnej diagnostyce ultrasonograficznej korzystając z zaawansowanej apara... więcej

Adresy i cenniki

Informacje o lekarzu

O mnie

W ramach swojej pracy w gabinecie oferuję Pacjentkom kompleksowe prowadzenie ciąży. Specjalizuje się w nowoczesnej diagnostyce ultrasonograficznej korzystając z zaawansowanej aparatury USG 3D/4D. Przeprowadzam również badania dopplerowskie płodu. Oferuję także zabiegi kriochirurgiczne (usuwanie kriochirurgiczne nadżerek). Zapewniam poradnictwo i leczenie w zakresie niepłodności. Wszystkim pacjentkom proponuję wykonanie badań cytologicznych w ramach profilaktyki raka szyjki macicy. Zapraszam serdecznie na wizyte.

Gabinet dysponuje nowoczesną aparaturą do kolposkopii cyfrowej oraz USG 3D/4D.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Choroby

Zdjęcia

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Witam.Pan Doktor jednym słowem-SPECJALISTA !MIESZKO I GNIEWKO (bliźniaki )Pozdrawiaja!!!!! spedzilismy bardzo dużo czasu w szpitalu i nigdy niczego nam nie odmowil lub nie powiedział ze nie ma czasu.DZIEKUJEMY RODZICE!!!!

 • bardzo dobry

  okres starania się o dziecko jak i całą ciąże prowadziłam u Pana Jarka. jestem bardzo zadowolona, zawsze i wszędzie będę go polecać. jak czytałam niżej, tak to prawda ze na wizytę trzeba chwilę poczekać w poczekalni ale chyba o czymś to świadczy... ze tak wiele kobiet chce prowadzić ciążę u dr. i pomimo zapełnionego kalendarza przyjęć wystarczy jeden telefon i Pan doktor przyjmie Cie od razu. Dr jest do Twojej dyspozycji 24 na dobę. Można do niego zadzwonić o każdej porze dnia i nocy, powie ci trzeba zrobić.. zawsze jest zainteresowny swoimi pacjentkami i nie podchodzi do nich jednostkowo a wręcz indywidualnie! Polecam jak najbardziej :))

 • bardzo dobry

  Bardzo miły i sympatyczny lekarz konktretny. Mimo , że leczę się od nie dawna to bardzo polecam pana Doktora. a , że lubi pożartować sobie to plus dla pana Doktora. Pozdrawiam panie Doktorze. Magdalena.

 • bardzo dobry

  Pan doktor jest bardzo miłym i sympatycznym lekarzem. Na pewno nie straszy pacjentek fajnie , że ma poczucie humoru taki właśnie powinien być lelarz. Leczę się u niego nie dawno ale jest na prawdę godny polecenia. Pozdrawienia Panie Doktorze . Magdalena

 • bardzo dobry

  Lepszego Lekarza nie znam i na żadnego bym nie zamieniła ! To jest dr. z powołania .Polecam naprawdę

 • bardzo dobry

  Męskim okiem: Fajny człowiek i świetny specjalista, lekarz z prawdziwego powołania, a ciężko dziś takich spotkać. Żona długo szukała jakiegoś sensownego ginekologa po przeprowadzce z Olsztyna, a w okolicach Giżycka raczej o to trudno. W końcu po wielu pozytywnych opiniach wśród znajomych i pomimo konieczności dojeżdżania do Kętrzyna zdecydowaliśmy sie na dr Leśniczaka. Prowadził naszą ciążę od samego początku, wizyty bardzo profesjonalne i w świetnej atmosferze, a wiadomo, jak czasem faceci/mężowie reagują na wspólne usg itp, tutaj żadnego skrępowania, pełen profesjonalizm i miła atmosfera. Na uwagę zasługuje także doskonały kontakt z dr, zarówno telefoniczny jak i mailowy, wiadomo, że w ciąży ma się wiele pytań i wątpliwości, wszystko cierpliwie wyjaśniał i tłumaczył, a odpowiedzi zawsze przychodziły bardzo szybko. Również bardzo szybka reakcja na wszelkie nieprawidłowości w przebiegu ciąży i bardzo ludzkie podejście do pacjenta. Ktoś może powiedzieć że "płacę to wymagam", ale moim zdaniem opieka dr wybiega znacznie poza zakres zwykłej płatnej usługi i zwykłego suchego kontaktu z kolejnym pacjentem, atmosfera niemalże rodzinna i czuć, iż dr zależy na pacjentkach, ich dzieciach i naprawdę przejmuje się ich losem. Moim zdaniem tak właśnie powinna wyglądać instytucja "lekarza rodzinnego", który "rodzinny" to najczęściej niestety jest tylko z nazwy. :/ Naszą ciążę pomimo początkowego zagrożenia dr szczęśliwie doprowadził do końca, rygorystycznie trzymaliśmy się jego zaleceń i 20.X urodził nam się piękny, duży i zdrowy chłopak, za co bardzo dziękujemy!!! :) Z kolejną ciąża na 100% również będziemy u dr Leśniczaka. Nie rozumiem także negatywnych opinii pod adresem dr, ja wiem, że nie każdemu może pasować czyjś sposób bycia, czy specyficzne poczucie humoru, ale żeby pisać z tego powodu jakieś paszkwile, to już poniżej jakiegokolwiek poziomu...

 • bardzo dobry

  Witam, ja do doktora Leśniczaka trafiłam, że tak powiem przez przypadek z tego względu, że moją ciąże prowadzi Dr Błaszkiewicz w Krakowie. Akurat jestem w ciąży i przyjechałam na mazury do rodziców. Tak wyszło, że wypadła mi akurat kontrola u ginekologa i siostra poleciła mi Dr Leśniczaka. Jestem bardzo zadowolona z Pana Doktora. Bardzo przejmuję się losem pacjentek. Oby więcej takich lekarzy. Gdybym dalej mieszkała na mazurach to na 100% wybrałabym Pana Leśniczaka by prowadził moją ciąże.

 • bardzo dobry

  Rewelacyjny lekarz ! Sympatyczny, mądry i opanowany człowiek, bardzo polubiłam pana doktora :) osoba godna zaufania, która woli dmuchać na zimne co jest bardzo ważne dla kobiet spodziewających się dzidziusia.

 • bardzo dobry

  Do Doktora Leśniczaka przeniosłam się w końcówce ciąży, jednak mogę stwierdzić, że w porównaniu do poprzedniego lekarza ciąża była prowadzona w sposób rzeczowy i nie budzący jakichkolwiek zastrzeżeń. Okazałam się dość trudną i wymagającą pacjentką. Mimo to nigdy nie zostałam źle potraktowana. Z perspektywy czasu wiem i widzę, że dla swoich pacjentek Doktor Leśniczak robi wiele, czasami wykraczając poza swoje obowiązki. Poświęca im czas i zapewnia nie tylko fachową pomoc ale i ogromne wsparcie emocjonalne i troskę. To prawdziwy Profesjonalista z ogromną wiedzą ale i indywidualnym podejściem do pacjentki. Strasznie bałam się porodu ale to dzięki Panu Doktorowi wiem co to znaczy ,,Rodzić po Ludzku". Najlepszy lekarz i dobry człowiek, a takie połączenie w dzisiejszych czasach jest niezwykle rzadko spotykane. Pozdrawiam. Pacjentka 2015 :)

 • bardzo dobry

  Witam! Do tej pory nie sięgałam po internetowe źródło opiniowania pracy Pana Doktora J. Leśniczaka, czekając na wynik prowadzonej ciąży. Po prostu nie chciałam zapeszyć, choć czytałam wszelkie dostępne oceny. Dzisiaj jest już po wszystkim, więc spokojnie mogę napisać, że Pan Doktor to człowiek, który zajął się mną i moją wyczekiwaną córeczką w sposób dla mnie niewyobrażalnie troskliwy. Przypadkowo trafiłam do kliniki Doktora w Giżycku, kiedy mąż był na badaniu neurologicznym i z przypadku wzięłam ulotkę z informacją o gabinecie ginekologicznym. Byłam w nieciekawym stanie depresyjnym, bo pół roku wcześniej straciłam dziecko w 11 tyg.ciąży. Lekarze z giżyckiego szpitala w sposób oschły, wręcz prymitywny postawili na mnie przysłowiowy krzyżyk, że nie powinnam się starać o dziecko, rzucając półsłówka, które bardzo bolały... Jestem jednak niezwykle uparta i mimo, że już czasem brakowało mi wiary, że cokolwiek się powiedzie, zaszłam w ciążę po 8 miesiącach. Wówczas w 3 miesiącu trafiłam do kliniki dra. Pan Leśniczak nie wytykał wieku, nie pytał o zbędne doświadczenia, nie analizował za i przeciw. Choć była to godzina 23.05 zostałam przyjęta bez zapisu i zdiagnozowana. Ciąża była skomplikowana, co chwila dochodziły kolejne problemy, wizyty w szpitalach, codzienny ból. Pan Doktor wydaje mi się, że czasem bardziej walczył o ciążę niż ja sama. Byłam zmęczona bólem, ale wizyty i przemijające kolejne tygodnie ciąży dodawały mi sił. Jednak nadzieja czyni cuda i udało się. W 38 tyg. urodziła się moja najukochańsza córeczka. I wcale nie bez problemów nawet na stole operacyjnym. Wszelkie trudy ciąży, cesarskiego cięcia i pobytów w szpitalu udało się przetrwać tylko dzięki niezwykle troskliwej opiece p. dra Leśniczaka i jego mobilizującym słowom. Cóż dzisiaj powiedzieliby ci lekarze, którzy patrząc mi w oczy, odbierali ostatnią nadzieję na bycie mamą po raz trzeci. Oczywiście, mam ogromny żal, że tak się zadziało, ale dzisiaj już potrafię wybaczyć i o tym pisać, bo dzięki Panu Leśniczakowi jestem szczęśliwą żoną i matką. I to zasługa tylko tego człowieka. Nie wiem, czy kiedykolwiek czułam taki szacunek i podziw dla lekarza i jego pracy? Myślę, że nie... Panie Doktorze, bardzo dziękuję, choć wiem, że te kilka słów nie wyrazi pełnej wdzięczności. Panu warto zaufać. Cieszę się, że Giżycko ma w końcu lekarza, w ręce którego warto oddać los matki i jej nienarodzonego dziecka. Powodzenia i oby wiele matek było tak uszczęśliwionych jak ja dzięki Pana kompetencji i odpowiedzialności. Pozdrawiam serdecznie. Anna