Jarosław Łączkowski

Psychiatra

15 opinii +dodaj

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane
 • Dostępność

  Lekarz Jarosław Łączkowski przyjmuje w jednym gabinecie

 • Specjalizacja

  Lekarz Jarosław Łączkowski to jeden z 56 lekarzy o specjalizacji psychiatra w miejscowości Toruń na ZnanyLekarz.pl

 • Popularność

  Miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twojej miejscowości poszukuje 390 osób

 • Kontakt

  Ten psychiatra nie uruchomił zapisów online ani usługi telerejestracji na Znanylekarz.pl.

Adresy i cenniki

 • 120
  pacjentów odwiedziło ten profil przez ostanie 30 dni

  Mniej niż 5
  pacjentów prosiło o włączenie Kalendarza Wizyt przez ostatnie 30 dni

  Jesteś tym lekarzem?
  Skontaktuj się z nami

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  To był bardzo dobry lekarz! Bardzo mi pomógł i po kilku latach terapii czuję się o wiele lepiej! 16.06.2014 r. odszedł od nas i już nie wróci. Pacjenci tacy jak ja stracili naprawdę cennego lekarza i człowieka!

 • bardzo słaby

  Mroczna sadystyczna osobowość - człowiek któremu sprawiało przyjmność moje cierpienie,stany lękowe - biegałem piechotą 6km do jego gabinetu choć mógł mi polecić bliski, nigdy nie zapomne jego kpin z mojej choroby i sytuacji życiowej.Stanowczo odradzam.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo słaby

  Poznałem tego lekarza wciagu 15lat terarapii depresji. Bardzo się na nim zawiodłem, szczerze odradzam kontaktów z tym panem! Ja zapłaciłem za nie twałą utratą zdrowia!


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  Dr Łączkowski to wspaniały człowiek i lekarz. Cieszę się, że moja mama trafiła na jego oddział. Leczenie jej jest bardzo trudne, ale wierzę, że będzie z nią lepiej. Doktor naprawdę przejmuje się losem chorego, jest serdeczny, chce pomóc nie tylko choremu, ale i rodzinie. Dziękujemy Panie Doktorze!

 • bardzo dobry

  to jest najlepszy lekarz na jakiego trafiłam, rzetelny, miły, sympatyczny i bardzo serdeczny, nie sądziłam ze są jeszcze tacy ludzie ale jednak bardzo dobrze zrobiłam, tym bardziej ze to była moja pierwsza wizyta z moimi "problemami", bałam sie że sie nie otworzę .. ale przy nim jakos powiedziałm co mi jest i bardzo mi pomógł ... Bogu dziękuję, bo to lekarz z powołania.

 • neutralny

  czy moglby mi ktos podac adres badz numer tel bylabym bardzo wdzieczna dziekuje

 • bardzo dobry

  Naprawdę lekarz z powołaniem! Do tego wielkie umiejętności w leczeniu, a także wysoki poziom empatii. Nie życzę zeby ktoś musiał korzystać z jego porad ale jak już sie coś stanie to TYLKO On! wspaniały lekarz i człowiek, a to rzadkość!

 • bardzo dobry

  Od lat leczy moją matkę. Efekty są ogromne moja matka to zupełnie inny człowiek. Do tego sympatyczny zawsze chętny do pomocy. Jest nie tylko wyśmienitym lekarzem ale także przemiłym i b. kontaktowym człowiekiem. Nie wyobrażam sobie jak wyglądałoby nasze życie bez jego pomocy.

 • bardzo dobry

  Witam dla mnie jest to najlepszy lekarz psychiatra bo już czuje że żyje czekałam z komentarzem ale już po 2 tygodniach stosowanych leków na depresje czuje się prawie jak dawniej,odezwę się po 8 tyg. leczenia bo tyle trzeba czekać niestety.Jak tak dalej pójdzie to mój mąż odzyska dawną żonę. ;)

 • bardzo dobry

  Lekarz z powołania. Podczas rozmowy z nim człowiek czuje, że nie rozmawia z automatem (jak dzieje się w przypadku wielu innych lekarzy), ale z żywym i życzliwym człowiekiem. Już przy pierwszym kontakcie nabiera się do niego zaufania. U mnie diagnozę postawił już na pierwszej wizycie, dokładnie (nie miałem później pytań) omówił zasady leczenia i wyczerpująco opisał działania uboczne leków, które mi zaproponował. Może miałem szczęście, ale już po 4 tygodniach czułem, że choroba mnie opuszcza. Teraz już jestem zdrowy i ogromnie wdzięczny!