Umów wizytę Zapytaj lekarza
196 odwiedzin w ciągu 30 dni

Jestem psychologiem, pedagogiem i dyplomowanym psychoterapeutą. Jako psychoterapeuta pracuję od 2006 roku. Prowadząc psychoterapię opieram się na teoriach i myśleniu psychodynamicznym.… więcej

Pacjenci cenią mnie za

Umiejętność słuchania
Doświadczenie zawodowe
Psychoterapię

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
7 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Lokalizacja: Ośrodek psychoterapii i rozwoju osobistego PROMENTEUsługa: psychoterapia małżeńska i par

  Bardzo kompetentny specjalista zarówno w terapii indywidualnej jak i par, miła atmosfera i konkretne podejście. Dwa pierwsze spotkania na pewno dały mi do zrozumienia, że coś wymaga naprawy. Dzięki wizycie u Pana Jarosława jestem przygotowana na ogrom pracy. Czekam jedynie na rozpoczęcie terapii. Polecam serdecznie

 • J
  Lokalizacja: Ośrodek psychoterapii i rozwoju osobistego PROMENTE

  Dzięki Panu Jarosławowi Krawczakowi udało mi się wyjść z "zaklętego" kręgu niemocy, złych emocji.

  Terapia nauczyła mnie rozumienia samego siebie, patrzenia na innych, na świat. Dzięki niej stanąłem mocno na własnych nogach i mam świadomość, tego, że mój los leży w moich rękach, patrzę też na życie i świat z zupełnie innej, lepszej perspektywy. Polecam wszystkim, którzy mają jakiś kłopot.

  Dziękuję!

  Jarosław Krawczak2017-11-15

  Ja również dziękuję za wspólny czas, wspólną pracę. Cieszę się, że mogłem towarzyszyć Panu w ciekawości siebie i odkrywaniu tej innej perspektywy w patrzeniu i doświadczaniu samego siebie. Serdecznie pozdrawiam!

 • Nie mam słów żeby wyrazić wdzięczność dla Pana Jarosława Krawczaka. Swoim profesjonalnym podejściem pozwolił mi zrozumieć siebie i przezwyciężyć trudności, z którymi borykałem się przez lata. Dzięki Niemu udało mi się skutecznie pozamykać wiele niezałatwionych tematów i wrzucić w życiu "piąty bieg”. Polecam szczerze każdemu, kto chce zmienić swoje życie na lepsze, poprawić relacje z ludźmi, zyskać spokój i zadowolenie oraz odblokować swój wewnętrzny potencjał. Dziękuję!

  Jarosław Krawczak2016-11-07

  Dziękuję za dobre słowo. Dziękuję za cały proces naszej współpracy, szczególnie za to, że mogłem obserwować Pana ciekawość siebie i te wszystkie zmiany, o których Pan pisze. Szczęśliwego życia i "wystarczająco dobrych" relacji!

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Profesjonalista na tle wszystkich terapeutów których odwiedziałam. wiele pokładam w nim nadziei. szczerze wierzę że mi pomoże. Polecam.

  Jarosław Krawczak2014-09-25

  Mam nadzieję, że znajdzie Pani te nadzieję w sobie... Dziękuję za opinię i polecenie. Pozdrawiam.

 • K

  Zdecydowanie polecam. Profesjonalny, dyskretny i znający się na rzeczy terapeuta.
  Bardzo ładny gabinet, w którym przyjmuje, miła atmosfera.

  Jarosław Krawczak2014-03-26

  Bardzo dziękuję za dobre słowa. Pozdrawiam.
  /jk

 • A

  Dzięki temu Panu zrozumiałem w czym jest problem i zmieniam się, moje życie się zmienia i jestem szczęśliwy.

 • K

  Polecam. Nieinwazyjna metoda prowadzenia terapii, uświadamiająca pacjentowi to, że jego życie jest w jego rękach. Wysokie kompetencje i elastyczność czasowa. Polecam terapeutę.

  Jarosław Krawczak2014-03-26

  Dziękuję za opinię Panie Karolu. Mam nadzieję, że życie w Pana rękach jest dobre i że jest Pan szczęśliwy. Serdecznie pozdrawiam.

Pytania pacjentów (1)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem psychologiem, pedagogiem i dyplomowanym psychoterapeutą.
  Jako psychoterapeuta pracuję od 2006 roku.
  Prowadząc psychoterapię opieram się na teoriach i myśleniu psychodynamicznym. Korzystam zarówno z dorobku tego podejścia, jak i z metod i technik używanych w tej szkole terapeutycznej.

  Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej.

  Swoją pracę stale superwizuję u specjalistów z Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego, superwizorów z wieloletnim doświadczeniem psychoterapeutycznym. Jestem na drodze certyfikacji w PTPPd i PTP.

  W pracy terapeutycznej kieruję się standardami zawartymi w Kodeksie Etycznym Psychoterapeuty.

  Ukończyłem psychologię na Uniwersytecie SWPS (specjalność kliniczna) oraz Dolnośląską Szkołę Wyższą (pedagogika, pedagogika specjalna), gdzie aktualnie pracuję nad doktoratem. Jestem absolwentem całościowego szkolenia w zakresie psychoterapii psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, które spełnia wymogi, dotyczące przyznawania certyfikatów psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej oraz PTP. Doświadczenie zdobywałem w Centrum Osób Niepełnosprawnych w Dobroszycach oraz na Oddziale Dziennym Psychiatrycznym i Dziennym Psychiatrycznym Rehabilitacyjnym w Lubinie. Prowadzę własny Gabinet Psychoterapeutyczny, równocześnie współtworząc zespół Ośrodka Psychoterapii Promente. Przyjmuję we Wrocławiu i w Oleśnicy.

  W zależności od potrzeb mogę zaproponować psychoterapię indywidualną lub grupową, małżeńską, par i rodzin. Współpracuję z lekarzem psychiatrą oraz z innymi terapeutami.

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Psychologia kliniczna

Artykuły

 • Czy jesteś niewolnikiem?

  23 sierpnia 2015

  Na pierwszą wizytę przyszli razem. Dobrze ubrany, zadbany mężczyzna i również dobrze wyglądająca kobieta. On wcale nie ukrywał swojego oburzenia i niezgody...