Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
2

Ogólna ocena
6 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Ja osobiscie polecam, przynajmniej jesli chodzi o usuwanie blizn. Mialem kilka naprawde paskudnie wygladajacych sladow po wypadku samochodowym, pare lat temu poddalem sie w zwiazku z tym zabiegowi u pana doktora-efekt zadawalajacy do dzis.

 • W 2009 roku miałam u dr operację nosa, z rezultatów jestem jak najbardziej zadowolona, dlatego mogę polecić. Rzeczowe, obiektywne podejście do tematu, po operacji także nie zostałam "olana". W mojej ocenie pozytyw.

 • Ja również przed nim ostrzegam!!! Robiłam u niego korektę odstających uszu kilka lat temu w Clinice Medice i wynik operacji był taki że nie ma różnicy przed a po, uszy wyglądają tak samo jak wcześniej. Operacja u niego to pieniądze wyrzucone w błoto.
  Uważajcie na tego \\\"doktora\\\"!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Ja rowniez mialam w 2008 roku operacje u doktora Janika. Zaraz po moim zabiegu doktor byl ciezko dostepny, unikal mnie az w koncu poinformowano mnie ze juz nie pracuje na Pomorzu. Pozostawil mnie z brzydka narosla na nosie w okolicy oka, ktora powstala w wyniku operacji. Rowniez powinnam poddac sie poprawce u innego chirurga ale niestety to jest kosztowne.Uwazajcie na tego " doktora", ktory chyba kupil sobie dyplom!!!

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • W 2008 roku miałam u niego operację, koszmar, do dnia dzisiejszego leczę się i ciągle mam kolejne poprawki. Dziś muszę poddać się kolejnej poprawki u chirurga. Nie polecam tego lekarza, nie wierzcie mu w jego miłe pogaduszki. Facet nie bierze w ogóle odpowiedzialności za swoje czyny a co do jego umiejętności, to naprawdę nie wiem jak uzyskał dyplom chirurga plastyka. Z Pomorza znowu uciekł do Warszawy, gdzie nie zagrzeje, tam tylko zło i rozgoryczenie sieje. Pozdrawiam wszystkie pacjentki poddające się operacjom plastyczny, dobrze się zastanówcie zanim wybierzecie lekarza który ma was ciąć. Później może nie być już odwrotu.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Lekarz który nie tylko nie bierze odpowiedzialności za swoją pracę ale jest również niemiły w stosunku do pacjenta po wykonaniu usługi. Do niedawna funkcjonował na Pomorzu teraz jak widać będzie chciał się wykazać na Południu

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

Jesteś tym lekarzem?

34

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

To Twój profil?
Przejmij go
Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.