Adres

Obrońców Wybrzeża 9/5, Gdańsk
Osteohealth. Osteopatia i Fizjoterapia (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem dyplomowanym osteopatą i doświadczonym fizjoterapeutą dla którego pomaganie pacjentom jest nie tylko pracą, ale również życiową pasją. Ukończ...

Zobacz pełen opis


Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
11 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
W
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Osteohealth. Osteopatia i Fizjoterapia zawroty głowy, ból

Profesjonalista. Pomógł mi przy bólach i zawrotach głowy. Po pierwszej wizycie była natychmiastowa ulga w ruchomosci szyi, na kolejnych wizytach szukalismy przyczyny bólów i zawrotów głowy. Udało sie, pan powiedział, że bóle beda ustępowały przez jakis czas po zabiegach i tak sie stało. W dodatku bardzo kulturalny człowiek, tłumaczy wszystko, przyczyny, sposoby leczenia, bardzo mile wspominam wizyty.

Jarosław Burdzy

Dziękuję za opinię. Mam nadzieję, że efekt leczenia będzie długoterminowy. Pozdrawiam


O
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Osteohealth. Osteopatia i Fizjoterapia ból kręgosłupa

Bardzo kompetentna osoba.Borykałem się z bardzo poważnym bulem kręgosłupa w odcinku lędźwiowym (przepuklina kręgosłupa po rezonansie magnetycznym) od półtora roku i już praktycznie straciłem nadzieję na jakikolwiek sposób na uleczenie. Wszyscy lekarze i masażyści nie pomagali i całkiem przypadkiem uzyskałem kontakt do Pana Jarosława i udało się. Już po czterech wizytach i odpowiednich zabiegach oraz codziennych zadanych do domu ćwiczeniach ból całkowicie ustąpił. Coś co już wydawało mi się nierealne jednak się udało i obecnie normalnie funkcjonuję bez jakichkolwiek dolegliwości. Także moi drodzy nie poddawajcie się i możecie śmiało zaufać Panu Jarkowi - na prawdę świetny specjalista!!! Pozdrawiam

Jarosław Burdzy

Cieszę się, że mogłem pomóc wyjść z tego bólowego problemu. Pozdrawiam


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Osteohealth. Osteopatia i Fizjoterapia ból szyi i głowy, bóle kręgosłupa

Pan Jarosław jest profesjonalistą w pełnym znaczeniu tego słowa. Umówiłam na wizytę do niego moją mamę, która od lat zmaga się z trudnym do zdefiniowania i zdiagnozowania bólem szyi i głowy. Od lat znikąd nie było pomocy, a już po 2 wizytach mama poczuła ulgę. Pan Jarosław nie tylko zna się na tym, co robi, ale dodatkowo jest przesympatycznym człowiekiem. To fizjoterapeuta/osteopata z powołania. Widać też, że lubi to, co robi, że jest to jego pasja, a nie tylko praca. Skupia się na potrzebach pacjenta, jest empatyczny, a przy tym bardzo rzeczowy.
Ostatnio leczył się też u niego mój tata i również Nie wyszedł z gabinetu zawiedziony. Polecam w 1000% w imieniu moich rodziców i swoim.

Jarosław Burdzy

Dziękuję za opinię. Cieszę się, że mogłem pomóc zarówno mamie, jak i tacie. Pozdrawiam!


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Osteohealth. Osteopatia i Fizjoterapia badanie kręgosłupa

Pan Jarosław bardzo dobry osteopata!!! On bardzo mi pomógł z bólem pleców w czasie ciąży i po. Polecam wszystkim!!!

Jarosław Burdzy

Dziękuję za opinie. Cieszę się, że mogłem Pani pomóc w tym wyjątkowym dla Pani czasie. Pozdrawiam


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Osteohealth. Osteopatia i Fizjoterapia terapia przeciwbólowa

Do Pana fizjoterapeuty umówił mnie mąż, po tym jak lekarz dyżurny w przychodni rozłożył ręce, a o ręce tu się właśnie rozchodziło. Trafiłam do niego z bólem dłoni, który wykluczał mnie całkiem z wszelkich manualnych czynności, najgorsze było to, że nie mogłam nic zrobić przy 3-miesięcznym dziecku. Wizytę zaczął od szczegółowego wywiadu, jakie ruchy najczęściej wykonuję , jak podnoszę dziecko, jak trzymam, ze niedawno ciąża, noszenie dziecka, czy wcześniej takie sytuacje się zdarzały, i po rozmowie i zbadaniu postawił diagnozę, po pierwszej wizycie mogłam już zajmować się dzieckiem a po drugiej ból całkiem minął. Bardzo polecam wszystkim, którzy borykają się z jakimś bólem czy kontuzją, już na początku spotkania widać ogromną wiedzę, i to ze naprawdę analizuje podczas "wywiadu" w czym leży problem, potrafi dokładnie opowiedzieć nam w czym rzecz i dlaczego nas tak boli, skąd to się wzięło no i najważniejsze, po prostu umie pomóc, oprócz umiejętności w tym wszystkim widać zaangażowanie i prawdziwe zainteresowanie a do tego jest życzliwy, bije od niego spokój, może dzięki temu własnie wprowadza miłą atmosferę, bardzo polecam

Jarosław Burdzy

Bardzo dziękuję za opinie. Cieszę się, że ból tak szybko zniknął. Pozdrawiam serdecznie!


B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Osteohealth. Osteopatia i Fizjoterapia bóle napięciowo-mięśniowe, niewydolność oddechowa, bóle napięciowe i zatokowe głowy

Bardzo dziękuję za odpowiednie dostosowanie terapii i jej skuteczność; znaczną poprawę komfortu fizycznego, kondycji oraz udrożnienie układu oddechowego. Zlikwidowanie bóli napięciowo-mięśniowych, w tym bólów głowy. Całość zastosowanej terapii miała również wpływ na zmniejszenie nerwowości i lepszy sen.

Jarosław Burdzy

Cieszę się, że udało mi się odpowiednio dobrać terapię do Pani dolegliwości. Pozdrawiam serdecznie.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Osteohealth. Osteopatia i Fizjoterapia ból w okolicy lędźwowo-krzyżowej

Paweł
Ból w okolicy lędźwiowo-krzyżowej nie pozwalał mi spać od kilku lat. Ostatnio bóle nasiliły się. Już po pierwszej wizycie ból ustąpił. Przez następne dwie wizyty Pan Jarosłąw pracował nad moją prawą stroną pleców. Okazało się, że wzystko miało początek poprzez skręcenie nogi w kostce w latch 80 ubiegłego wieku.
Ogromna wiedza, doświadczenie, pełen profesjonalizm i życzliwość z jaką Pan Jarosław podchdzi do pacjęta pozwalają mi z czystym sumienie polecić go każdemu kto potrzebuje pomocy.

Jarosław Burdzy

Cieszę się, że mogłem pomóc. Pozdrawiam serdecznie.


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Osteohealth. Osteopatia i Fizjoterapia ból kolana

Świetny osteopata i fizjoterapeuta. Miałam ból kolana, już po pierwszej wizycie odczułam dużą ulgę. Profesjonalne doradztwo, ogromna wiedza. Dowiedziałam się również co było przyczyną. Szczerze polecam!

Jarosław Burdzy

Dziękuję za opinię. Cieszę się, że mogłem Pani pomóc. Udanego dnia!


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu ból kręgosłupa

Najlepszy Fizjoterapeuta z jaki się spotkałam. Jak dla mnie, pełen profesjonalizm. Przyszłam z bólem, z ograniczonym ruchem.....po godzinnej wizycie, wyszłam jak nowo narodzona......Bardzo dziękuję Panie Jarku.....

Jarosław Burdzy

Dziękuję za opinię. Cieszę się, że dzięki mojej pracy zmniejszył się ból, a zakres ruchu uległ poprawie. Pozdrawiam serdecznie.


T
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Osteohealth. Osteopatia i Fizjoterapia

Bardzo szybki kontakt, dogodna lokalizacja. Pan Burdzy momentalnie wykrył przyczynę mojego bólu- zdecydowanie polecam, profesjonalizm czuć w powietrzu.

Jarosław Burdzy

Dziękuję za pozytywną opinię i cieszę się, że byłem w stanie pomóc. Pozdrawiam serdecznie!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

4 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Mam EDS i szukam fizjoterapeuty/trenera osobistego/osteopaty, który zna temat EDS i mógłby przeprowadzić ze mną odpowiednią rehabilitację. Zależy mi na osobach z Warszawy.

  Pozdrawiam

  Dzień dobry, niestety nie będę w stanie Panu pomóc, ze względu na to, że nie pracuje w Warszawie. Pozdrawiam Jarosław Burdzy

  Jarosław Burdzy

 • Witam, mam 23 lata i mam plecy wklęsło - okrągłe. Wiąże się to z przodopochyleniem miednicy, które mam już od czasów dzieciństwa. Niestety nic z tym nie było robione, ani leczone.

  Na dzień dzisiejszy pogłębiło się to do takiego stanu, że nie mogę stać w pozycji stojącej dłużej niż godzinę, ponieważ tak mnie bolą prostowniki grzbietu. Nie wiem, jak poradzić sobie z tym problemem i czy w ogóle da się coś zrobić po tak długim czasie - jakie są możliwości wyleczenia?

  Myślę, że na zmniejszenie dolegliwości wpłynęłaby praca na powięzi piersiowo-lędźwiowej, praca na mięśniu biodrowo-lędźwiowym oraz na praca na mięśniu pośladkowym średnim i mięśniach przywodzicielach stawu biodrowego. Oczywiście oprócz pracy manualnej zalecałbym dobranie odpowiednich ćwiczeń do pani problemu, które powinna pani regularnie wykonywać. Pozdrawiam

  Jarosław Burdzy

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem dyplomowanym osteopatą i doświadczonym fizjoterapeutą dla którego pomaganie pacjentom jest nie tylko pracą, ale również życiową pasją. Ukończ...

Zobacz pełen opis


Specjalizacje

 • Rehabilitacja medyczna