Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ginekologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

4

Ogólna ocena
43 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
R
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: nOvum - Przychodnia Lekarska nOvum

Niestety nie możemy wiele dobrego powiedzieć o podejściu tego lekarza. Od pierwszego spotkania bez wdawania się w szczegóły naciskał na in-vitro (bez wgłębiania się gdzie może być problem). Na prośbę, ze jednak invitro chcieliśmy traktować jako ostateczność zlecił masę badań (które kosztowały kilka tysięcy i rekomendował aby najlepiej robić w tej placówce gdzie przyjmuje), które jak się okazało nie były potrzebne. Na kolejnej wizycie nie pamiętał z czym przyszliśmy i zaczął, jak na pierwszym spotkaniu zachęcać znowu do invitro. Nie polecam.

Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


I
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: nOvum - Przychodnia Lekarska nOvum zapłodnienie in vitro

Dr.Janusz Wojewódzki jest naszym Aniołem po kilku nie udanych próbach in vitro w innych klinikach trafilismy do NOVUM pełen profesjonalizm Doktora i nasza radość gdy po pierwszej próbie szczęśliwa wiadomość na którą czekaliśmy 6 lat udało się już niedługo będę szczęśliwa Mama dziękujemy Panu Doktorowi i napewno w niedługim czasie wrocimy do kliniki po następny cud i zdecydowanie będzie nas prowadził Dr.Wojewódzki ☺Pozdrawiamy Doktora i Proszę trzymać za nas kciuki by szczęśliwie maleństwo przyszło na świat.


M
Użytkownik zweryfikowany

Polecam p. dra Wojewódzkiego wszystkim osobom, które starają się o powiększenie rodziny.

Jest to lekarz z powołania, bardzo kompetentny i o ogromnej wiedzy oraz doświadczeniu. Pacjenta prowadzi na każdym etapie z dużym zaangażowaniem a przede wszystkim daje poczucie spokoju, pewności. Co należy podkreślić, jest skuteczny w swoim działaniu. Potrafi wyjaśnić wątpliwości, stawia sprawy jasno. Ważne jest również to, że słucha pacjenta i bierze pod uwagę w diagnostyce oraz leczeniu.

Od strony osobowości cechuje się poczuciem humoru oraz taktem, szacunkiem dla pacjenta, co sprawia, że wizyty mijają w przyjemnej atmosferze.

W kontaktach telefonicznych jest uprzejmy, konkretny i pomimo ogromnego zapracowania oddzwania do pacjenta, co zdarza się niewielu lekarzom.

Oby więcej takich lekarzy.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: nOvum - Przychodnia Lekarska nOvum diagnostyka niepłodności

Według mnie Pan Doktor Janusz Wojewódzki jest specjalistą na najwyższym poziomie, bardzo oddany swojej pracy. Jest osobą ciepłą, uprzejmą, cierpliwą, kompetentną, budzącą zaufanie, z ogromnym szacunkiem do pacjentki.

Jeżeli chodzi o wizyty – zawsze poświęca wystarczającą ilość czasu, nie spieszy się, rzeczowo odpowiada na wszystkie pytania i udziela szczegółowych informacji.

Profesjonalista w każdym calu, z ogromnym zaangażowaniem podchodzi do swojej pracy i ma świetne podejście do pacjenta. Atmosfera w gabinecie jest na prawdę bardzo przyjazna.

Doktor Janusz Wojewódzki to człowiek z ogromną wiedzą - specjalista i profesjonalista w 100%. Nie odpuszcza nawet w najtrudniejszych i skomplikowanych przypadkach.

Najwspanialszy lekarz jakiego znam i bardzo polecam.


O
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: nOvum - Przychodnia Lekarska nOvum

Lekarz spóźnia się na wizyty, do pacjenta podchodzi na początku w miarę profesjonalnie, ale przy kolejnej już wizycie nie tłumaczy swoich zaleceń, podczas dyżurów telefonicznych jest nie miły w swoich odpowiedziach, nie ma podejścia do pacjenta. Taki sposób traktowania pacjentów przez tego doktora przekłada się później na psychikę pacjentki. Od momentu kiedy zaszłam w ciążę (po kolejnych już staraniach przez iv) gdy dowiedział się że nie będziemy chcieli aby był naszym lekarzem prowadzącym zaczął zachowywać sie bardzo arogancko. Nie polecam !!! Nie polecam!!! Teraz jestem już szczęśliwą mamusią, a lekarz który prowadził moją ciążę jest lekarzem z powołania.

Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: nOvum - Przychodnia Lekarska nOvum

Przyszlismy do Pana Doktora po poradę, wyjaśnienia, nadzieję w kwestii starań o dziecko. Na pierwszej wizycie zostaliśmy bardzo ciepło przyjęci i potraktowani profesjonalnie. Chciliśmy dowiedzieć się więcej o każdej z metod adekwatnej do naszej sytuacji i historii - rowniez o in-vitro i na tej metodzie skupił się Pan Doktor. Wiekszość wyników zleconych badań była pozytywna, a ewentualne problemy poddane odpowiedniej terapii. Wróciliśmy do Pana Doktora z nadzieją na wsparcie przy naturalnym zapłodnieniu. I tu zderzyliśmy się z bardzo nieprzyjemną rzeczywistością. Lekarza mało interesowało wspieranie nas w naturalnych staraniach. Wizyta trwała 3 minuty. Nie dostalismy żadnych zaleceń, wyjaśnień na temat metod wspierania naturalnych staran, jedynie "radę", że jak nie uda się zajść w ciążę w 3 cyklach musimy zrobic in-vitro. Przyszliśmy jeszcze na monitoring owulacji do współżycia - zalecenie: zastrzyk na wywołanie owulacji i monitoring po 4 dniach. Wizyty również trwały max. 5 min. Podczas ostatniej okazało sie, że w jajniku, w którym wcześniej znajdował sie dominujący pęcherzyk, pęcherzyk cały czas jest (o 1 mm większy niz 5 dni wcześniej). Lekarz nie był w stanie stwierdzić czy owulacja miała miejsce, czy jest to nowy pęcherzyk. Określił sytuację jako cytuję "dziwną". Zalecił seks. Teraz juz wiemy o istnieniu 3 sposobów na stwierdzenie przebytej owulacji. Inny specjalista tego samego dnia znalazl ciałko żółte w jajniku, zlecil badanie krwi na poziom progesteronu oraz na podstawie rozmiaru pęcherzyka, który jak się okazało byl zanikającym, stwierdził, że owulacja miała miejsce. Dodatkowo wyjaśnil procesy fizjologiczne, rozwiał wszelkie wątpliwości. Do Doktora Wojewódzkiego juz nie wrócimy.
Niepłodność to wystarczająco trudna sprawa, nie serwujcie sobie dodatkowego stresu wybierajac tego lekarza

Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: nOvum - Przychodnia Lekarska nOvum diagnostyka niepłodności

Bardzo polecam Doktora Wojewódzkiego. Pomimo kilku procent szans na ciążę, torbieli na jajnika, braku jednego jajowodu i AMH poniżej 1 to udało mi się zajść w ciążę ICSI za pierwszym razem. W dziewiątym tygodniu ciąży miałam okropny krwotok, który Pan doktor opanował. Było wówczas bardzo groźnie. Podczas leczenia jedno zdanie, które powiedział doktor dodało nam otuchy, że cuda się zdarzają i nigdy nie powie ze nie ma szans, ponieważ są przypadki które teoretycznie mają 99 % szans a nie udaje się, a w 1 % szans zachodzi się w ciążę i rodzi się dzidziusia. Dziękujemy Panie Doktorze - nasz synek ma już 9 miesięcy i jest zdrowy, śliczny i super się rozwija.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: nOvum - Przychodnia Lekarska nOvum diagnostyka niepłodności

Bardzo polecam Pana doktora oprócz tego że jest przesympatycznym człowiekiem to i świetnym fachowcem w swojej dziedzinie dzięki niemu nasza rodzina powiększyła się o dwóch małych rozrabiaków za co będziemy wdzięczni do końca życia i zawsze będziemy wszystkim polecać wizyty u niego, a to o czym trzeba pamiętać to wytrwałość w dążeniu do celu i robienie wszystkiego co zaleca Pan doktor a na pewno wszystko się uda!!!


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: nOvum - Przychodnia Lekarska nOvum

Do dr Wojewódzkiego trafiliśmy po nieudanych próbach leczenia w Lublinie w 2013 roku. Dr Wojewódzki prowadził moje leczenie z krótkimi przerwami przez ok 4 lata. Bardzo dobry lekarz , od pierwszej wizyty widać było ,że wie co robi. Zawsze wszystko tłumaczył , uspokajał i przede wszystkim prowadził leczenie od stymulacji, przez punkcję do samego transferu.Doktor prowadził moje leczenie prowadzące do pierwszej ciąży. Niestety ciąża zakończyła się porodem przedwczesnym i śmiercią synka w 26 tygodniu. Po tych wydarzeniach wróciliśmy do doktora Wojewódzkiego. Leczenie było długie i stresujące ale dzięki doktorowi Wojewódzkiemu mamy dzisiaj przy sobie naszą ukochaną córeczkę. Pan doktor prowadził i stymulację i punkcję i transfer, który doprowadził do ciąży. Wspaniały lekarz. Jesteśmy mu dozgonnie wdzięczni i nie możemy się już doczekać jak odwiedzimy doktora Wojewódzkiego z naszą Anielką. Dziękujemy Panie Doktorze
Magdalena Cękalska i Anielka


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: nOvum - Przychodnia Lekarska nOvum punkcja jajników

Pana Doktora poznaliśmy w połowie jak sadze starań o dzidziusia - podczas punkcji jajników i pobrania komórek. Przed samym zabiegiem mieliśmy dosłownie chwilę na rozmowę, ale juz wtedy poczułam spokój o przebieg całej procedury. Podczas wypisu Doktor dokładnie opisał sam przebieg punkcji oraz potwierdził juz wcześniej zdiagnozowane podczas usg liczne zrosty endometrialne oraz wodniaka jajowodu. Nie musieliśmy z Partnerem zadać żadnego dodatkowego pytania, ponieważ Pan Doktor wyprzedzał każde z nich. Omawiał z nami tematy kolejnych etapów w sposób bardzo obrazowy i zrozumiały dla takich laików w temacie in vitro jak my. Po dwóch dniach od punkcji znow spotkaliśmy sie z Panem Doktorem podczas transferu. Znow poczułam ogromna ulgę, ze to akurat on bedzie w nim uczestniczył. Tak jak poprzednio był bardzo konkretny i rzeczowy,ale przy tym wszystki niezmiernie miły, wyrozumiały. W mojej opinie wybitny specjalista o ogromnym doświadczeniu a przy Ogromnie empatyczny wobec pacjentów. Szczerze polecam!!!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Jesteś tym lekarzem?

Edytuj lub przejmij profil
Zgodnie z RODO informujemy, że administratorem danych osobowych ujawnionych na profilu Profesjonalisty jest ZnanyLekarz sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Kolejowa 5/7 kod pocztowy 01-217. ZnanyLekarz przetwarza dane osobowe Profesjonalisty w celu informowania użytkowników internetu o prowadzonej przez Profesjonalistę działalności leczniczej lub innej podobnej, w tym specjalizacjach, miejscach przyjmowania pacjentów i opiniach na temat jego działalności (art. 6 ust. 1 lit. f RODO) Dane osobowe pochodzą z powszechnie dostępnych źródeł, w tym CEIDG. Więcej o danych osobowych na stronie: https://www.znanylekarz.pl/gdpr/landing#tab=professional