lek. dent.

Janusz Terlecki

verifiedCreated with Sketch.

Stomatolog

16 opinii +dodaj

Od 2008 roku jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Endodontycznego , corocznie biorę udział z zjazdach PTE , kursach i sympozjach dotyczących leczenia kanałowego, Systematycznie… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
16 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K

  Muszę przyznać, iż wcześniej nie miałem jeszcze przyjemności trafić na tak dobrego dentystę. Podczas każdego zabiegu, każdego leczenia wykazuje się delikatnością oraz wyrozumiałością wobec pacjenta. Poza tym bije od niego doświadczeniem, używa wysokiej jakości aparatury medycznej. Bardzo sympatyczny gość. Godny polecenia, bez dwóch zdań.

 • Z

  Świetny specjalista - a w nowym gabinecie wszystko jest na miejscu, więc nie trzeba nigdzie chodzić, na przykład po panoramę. Mój mąż miał trzonowiec leczony przez pana doktora, który inny lekarz stwierdził że jest nie do odratowania. Poza tym humor pana doktora jest niesamowity, momentami ciężko ze śmiechu wytrzymać na fotelu :)
  I to nieprawda że pan doktor nie zmienia rękawiczek po pacjentach - komentującemu "pacjent" musiało się coś wydawać. Całą rodziną chodzimy do pana doktora i pani doktor Marioli i nie mamy żadnych zastrzeżeń do higieny, a wręcz przeciwnie - ciężko sobie wyobrazić utrzymanie tak idealnej czystości.

 • P

  Jestem bardzo zadowolona ze do niego chodze, sprawdza się bardzo dobrze. Leczenie idzie w dobrym kierunku. Ma podejście do pacjenta i to jest własnie dobre. Pełen profesjonalizm.

 • R

  Polecam dentystę. Szybka bardzo profesjonalna pomoc przy bardzo mocnym bólu zęba. Uratował mi zęba choć inny lekarz stwierdził, że trzeba go wyrwać. Nie zastanawiajcie się nad wyborem dentysty. Idźcie do pana Janusza.

 • Bardzo dobry dentysta , dwaj poprzedni dentyści nie potrafili wyleczyć mi zęba - cały czas bolał. Pan doktor wyleczył pod mikroskopem i ból całkowicie ustąpił

 • P

  Dobrze leczy,jedyna wada to brak higieny,nie zmienia rekawiczek po poprzednim pacjencie,tylko przemywa je pod woda. Do tego przyrzad od odssysania sliny wiesza na zebach,nikt go nie trzyma,i nie odssysa sliny prawidlowo.

 • Z

  Polecam. Pan Janusz to prawdziwy profesjonalista, który bardzo dokładnie leczy zęb, potrafi trafnie ocenić stan uzębienia i od razy zauważa pierwsze objawy kwalifikujące się do leczenia danego zęba. Jest bardzo dobrym specjalistą od leczenia kanałowego, dzięki niemu nie musiałem usuwać zęba( inni lekarze nie widzieli innej alternatywy)Ponadto ma niesamowite poczucie humoru, co pozwala rozładować stres.

Pytania pacjentów (23)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Od 2008 roku jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Endodontycznego ,
  corocznie biorę udział z zjazdach PTE , kursach i sympozjach dotyczących leczenia kanałowego,
  Systematycznie podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach implantologicznych , protetycznych.
  Pracujemy na wysokiej klasy sprzęcie starając się zapewnić najwyższy poziom usług.

Specjalizacje

 • Stomatologia zachowawcza z endodoncją

Ukończone szkoły

 • Śląska Akademia Medyczna