lek.

Janusz Sroga

verifiedCreated with Sketch.

Chirurg naczyniowy, Chirurg

12 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
380 odwiedzin w ciągu 30 dni

Nazywam się Janusz Sroga i i jestem specjalistą chirurgii ogólnej i naczyniowej. Moje gabinety prywatne oferują Państwu diagnostykę, terapię i leczenie operacyjne oparte o najlepsze… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
12 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • R
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gastromedica Specjalistyczne Centrum Medyczne

  Byłam u pana doktora 5 kwietnia. Profesjonalna obsługa. Potrafi wszystko dokładnie wytłumaczyć. Bardzo konkretny lekarz polecam go każdemu.

 • A
  Lokalizacja: Medical Clinic PodhaleUsługa: miniflebektomia

  Profesjonalizm w każdym calu. Bardzo wyczerpująca informacja na temat zabiegu, który przebiegł bez komplikacji. Wspaniały człowiek tryskajacy optymizmem i pogodą ducha. Pomoc pielęgniarska również fantastyczna. Dziękuję bardzo.

 • R
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Wizyta przebiegła w miłej atmosferze.Pan doktor przeprowadził wstepny wywiad dotyczący moich dolegliwości.Po wykonaniu badania zalecił odpowiednie do moich dolegliwości leczenie.Jestem zadowolona z wizyty.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MEDIC HOUSE KrakówUsługa: badanie proktologiczne

  Pan Doktor jest bardzo miłym i kompetentnym lekarzem. Wizyta przebiegła w sympatycznej atmosferze. Na wszystkie pytania uzyskałam pełna odpowiedz razem z wyjaśnieniem. Badanie bezstresowe i bezbolesne. Serdecznie polecam.
  Anna

 • Lokalizacja: MEDIC HOUSE KrakówUsługa: ból nogi

  Bardzo profesjonalny, miły i z dużą wiedzą lekarz. Po zrobieniu USG otrzymałam fachowa poradę dotycząca leków i rehabilitacji mimo że problemem nie do końca były żyły. bardzo dziękuję!

 • A
  Lokalizacja: Gastromedica Specjalistyczne Centrum MedyczneUsługa: konsultacja chirurga naczyniowego

  Pan Doktor to osoba cechująca się wysoką kulturą osobistą. Dał się poznać jako profesjonalista i specjalista w swojej dziedzinie. Poświęcił mi jako pacjentowi sporo czasu oraz uwagi. Na szczególne wyróżnienie zasługuje fakt, iż Pan Doktor cierpliwie i po ludzku tłumaczy poznany przypadek. Ponadto emanuje spokojem, pozytywną pewnością siebie oraz optymizmem, który przelewa na pacjenta. Bada bardzo skrupulatnie i rzeczowo.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gastromedica Specjalistyczne Centrum MedyczneUsługa: konsultacja chirurga naczyniowego z USG układu żylnego dwóch kończyn

  Bardzo miły i uprzejmy lekarz. Podczas wizyty otrzymałam dokładne informacje, a każde moje pytanie otrzymało wyczerpującą odpowiedź. Życzę sobie i innym więcej lekarzy z takim podejściem do pacjentów :)

 • Wiosną miałam operację na żylaki, którą przeprowadził dr Janusz Sroga. Lekarz kompetentny, konkretny, bardzo życzliwy, z cierpliwością wysłuchujący pytań pacjentów i odpowiadający na wszystkie. Uśmiech niemal nie schodzi mu z ust. Oczywiście efekty po operacji bardzo pozytywne. I nie trzeba było wracać do żadnych poprawek (co mi się przytrafiło kiedyś gdzie indziej - strata czasu i pieniędzy). Można bez przesady powiedzieć, że dr Janusz Sroga jest lekarzem z powołania.
  Danuta

 • B

  Wspaniały lekarz z poczuciem humoru. Miałam u Pana Doktora usuwane żylaki w znieczuleniu miejscowym, pełen profesjonalizm i pogoda ducha Pana Doktora sprawia ,że pacjent nie boi się zabiegu. Polecam tego specjalistę, gdyż zajmuje się kompleksowo pacjentem.

 • E

  Wspaniały lekarz o ogromnym doświadczeniu i empatii, błyskawicznie rozpoznał przyczynę moich dolegliwości. Nim trafiłam do Pana Doktora, błąkałam się po różnych specjalistach, lecz dopiero Pan Doktor właściwie mnie zdiagnozował. Zaproponował od razu kilka metod leczenia, mogłam uczestniczyć w procesie leczenia świadomie i wspólnie wybraliśmy najlepszą w moim przypadku technikę zabiegu - takie partnerskie podejście jest dla mnie szalenie ważne, bo nie lubię, gdy lekarz traktuje pacjenta z góry. Rozwiał wszystkie moje wątpliwości, udzielił wyczerpujących odpowiedzi, a przy tym dodał otuchy do tego stopnia, że wyszłam z gabinetu podbudowana i uśmiechnięta. Pan Doktor jest doskonałym specjalistą i lekarzem o dobrym sercu - w dzisiejszych czasach to rzadkość. Jestem bardzo wdzięczna za pomoc i opiekę podczas całego procesu leczenia. Oby zawsze trafiać na takich lekarzy.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Nazywam się Janusz Sroga i i jestem specjalistą chirurgii ogólnej i naczyniowej. Moje gabinety prywatne oferują Państwu diagnostykę, terapię i leczenie operacyjne oparte o najlepsze wzorce medyczne.

  Zapraszam na moją stronę www.sroga.com.pl gdzie znajdą Państwo więcej informacji.

Specjalizacje

 • Chirurgia ogólna
 • Chirurgia naczyniowa

Choroby

 • żylaki kończyn dolnych
 • miażdżyca tętnic
 • stopa cukrzycowa