Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
4.5

Ogólna ocena
22 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Pan doktor Janusz Plesiewicz jest najlepszym lekarzem, na jakiego udało mi się traficz i moim koleżankom, którym go polecam. O każdej porze dnia i nocy można do niego dzwonić czy do domu czy na telefon komórkowy, zawsze pomoże, doradzi, wesprze duchowo, nawet gdy przebywa na urlopie, jeśli jest konieczność przyjmuje poza godzinami pracy w szpitalu czy w gabinecie, dobro pacjentki stawia na pierwszym miejscu. jest bardzo dobrym fachowcem i dobrym człowiekiem, polcecam.

 • Bardzo dobry lekarz. Opieka zarówno w szpitalu gdzie był ordynatorem, jak i prywatnie, bez zarzutów. Poprowadził pierwszą ciążę i każdą nastęną też poprowadzi. Cała rodzina leczy się u Pana doktora od 20 lat. Nikt nie narzeka. Ja osobiście kocham Pana bardzo.

 • miałam okazję być pacjętką owego lekarza..oczywiście wizyty prywatne,byłam młodą dziewczyną..ciąża wg.doktora przebiegała prawidłowo lecz wg.skali porównawczej z dzieckiem koleżanki/byłyśmy w ciąży w tym samym okresie/moje dziecko było bardzo małe i słabo rosło,brzuszek też miałam mały..był to już 7 miesiąc..ruchy dziecka występowały prawidłowo lecz wg skali porównawczej ważyło mało..będąc na wizycie podczas usg lekarz zdawkowo stwierdził że po świętach, które akurat nadchodziły, jeśli stan się nie zmieni to może da mi skierowanie do szpitala..zdawkowo stwierdzając ale ma Pani mały brzuch..niestety serduszko maleństwa przestało bić,leklarz u którego wylądowałam stwierdził że dzieciątko zmarło..TO BYŁ NAJWIĘKSZY KOSZMAR W MIOI ŻYCIU..szpital,sztuczne wywołanie porodu...lekarze zobaczyli kartę przebiegu ciąży to się za głowy złapali...stwierdzono hipotrofię płodu..którą można było stwierdzić wcześniej...nie osądzam..ale nie polecam nikomu tego Pana.

 • Bardzo dobry lekarz, miły, uprzejmy, zawsze pomocny. Prowadził moją ciąże i dziękuje mu za szybką reakcję ws. cesarskiego cięcia. To pozwoliło mojemu dziecko przyjść na świat bez większych komplikacji i wtedy gdy \"matka natura\" zawiodła.

 • Najbardziej kompetentny lekarz w Wałczu! Dzięki Panu doktorowi i jego skutecznej metodzie leczenia niepłodności mam dwójkę wspaniałych dzieci!!! Prawdziwy profesjonalista, zawsze można na Niego liczyć. Obydwie ciąże i poród prowadził Pan doktor WZORCOWO!!!!!Gorąco polecam

 • Ja polecam, to jedyny kompetentny lekarz jakiego spotkałam w Wałczu, to jemu zawdzięczam to, że wyciągnął mnie z ciężkich nawracających stanów zapalnych. Dzięki niem urodziłam ślicznego synka. Profesjonalista, na którego zawsze można liczyć.

 • ZAWSZE MOWI Z SENSEM JAK PRAWDZIWY LEKARZ.BARDZO DOBRY SPECJALISTA DOKŁADNIE BADA I ZAWSZE UDZIELA WYCZERPUJĄCYCH ODP.JAK DLA MNIE TO NAPRAWDE DOBRY LEKARZ PEŁEN PODZIWU!

 • Dla mnie dr Plesiewicz to super specjalista, prowadził moje dwie ciąże (zagrożone )dotrwaliśmy szcześliwie do końca a bywało różnie.

 • Lekarz z ogromną intuicją,wykrył mi przed samym porodem paskudną bakterię,zlecił badanie dodatkowe w szpitalu.Bardzo dobry fachowiec.

 • co wy wypisujecie,akurat ja pracujE na oddzuiale i po odejściu doktora nie ma na oddzialke lekarza ,któtemu można zaufać strach
  urodziłam przy doktorze 2 dzieci i córce polerce tylko jednego dr plesiewicza jast najlepszy poniewaz pracuję na oddziale nie mogę sie podpisać

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online

Jesteś tym lekarzem?

84

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

To Twój profil?
Przejmij go
Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.