lek.

Janusz Pałaszewski

Ginekolog, Radiolog

36 opinii +dodaj

Umów wizytę 428 odwiedzin w ciągu 30 dni

lek. Janusz Pałaszewski specjalista ginekolog Od 1991 do 2009 roku pracowałem na oddziale Ginekologii i Położnictwa. Od 1996 do 2009 roku prowadziłem Poradnię Ultrasonografii Ginekologicznej.… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • lek. Janusz Pałaszewski specjalista ginekolog
  Od 1991 do 2009 roku pracowałem na oddziale Ginekologii i Położnictwa. Od 1996 do 2009 roku prowadziłem Poradnię Ultrasonografii Ginekologicznej. Od 2009 roku pracuję w Klinice Leczenia Niepłodności Invicta w Warszawie. Od 2013 roku jestem Ordynatorem Oddziału KLN Invicta.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Choroby

Ocena pacjentów

4.5

Ogólna ocena
36 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • B
  Lokalizacja: MULTIMED

  Jak zwykle konkretnie, rzeczowo, szybkie rozpoznanie, do tego w miłej atmosferze. Zawsze jak potrzeba pewnej diagnozy w poważnych schorzeniach, chodzę do pana doktora.

 • K

  Niesamowity lekarz! Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze i wyszłam bogatsza o nową wiedzę. To była pierwsza moja wizyta u Pana Doktora. Powiedziałam mu o swoich wątpliwościach dotyczących płodności, Doktor odpowiedział na wszystkieoje pytania, zaplanował dalsze badania i widzimy się za miesiąc żeby ocenić ich wyniki. Szczerze polecam!

 • M
  Lokalizacja: MULTIMEDUsługa: diagnostyka niepłodności

  Pan doktor to najlepszy ginekolog! Przez rok chodziłam po różnych lekarzach, aż w końcu trafiłam na dr Pałaszewskiego. Pan doktor na podstawie rocznych badań, które mi wszyscy poprzedni lekarze zlecali jako jedyny od razu zdiagnozował problem, zalecił odpowiednie leczenie i problem z brakiem owulacji zniknął. Dzięki pomocy Pana doktora, udało nam się wraz z małżonkiem zajść w długo oczekiwaną ciążę.Jesteśmy bardzo wdzięczni za kompetentne podejście do leczenia, oraz za wszystkie rady, które Pan nam udzielił podczas wizyt. Nie wyobrażam sobie teraz prowadzić ciążę u kogo innego - nikt nie będzie tak odpowiedni jak Pan doktor Pałaszewski. Dziękujemy jeszcze raz wraz z małżonkiem!

 • Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - WarszawaUsługa: zaburzenia miesiączkowania

  Genialny, ciepły człowiek, cierpliwie tłumaczy skomplikowane procesy zachodzące w kobiecym organizmie. Jako jedyny nie leczył moich problemów hormonalną antykoncepcją.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Polecam bardzo bardzo. Pan doktor prowadzi moja drugą ciążę. Ma bardzo dobre podejście do pacjenta, a co najważniejsze słucha co się do niego mówi.

 • M
  Lokalizacja: "INVICTA" Klinika Leczenia NiepłodnościUsługa: zapłodnienie in vitro

  Może trochę roztrzepany, ale świetny specjalista.Wnikliwy, samodzielny, dokładny, z poczuciem humoru i co rzadko się zdarza EMPATYCZNY. Polecam. Obecnie równiez do niego chodzę.

 • R
  Lokalizacja: "INVICTA" Klinika Leczenia NiepłodnościUsługa: zapłodnienie in vitro

  Wspaniały lekarz i wspaniały człowiek, z ogromnym poczuciem humoru , wszechstronną wiedzą i doświadczeniem.
  Prowadzi w tej chwili moją ciążę bliźniaczą; wcześniej korzystaliśmy z jego fachowej "ręki" przy zapłodnieniu invitro.

 • Dr. Pałaszewskiego znam już od kilku dobrych lat. 10 lat temu prowadził moją ciążę i kiedy znów dowiedziałam się, że będę mamą trafiłam pod opiekę dr. Pałaszewskiego. Rzeczowy, posiadający ogromną wiedzę lekarz, w przystępny sposób tłumaczy wszelkie niejasności, wyjaśnia problemy oraz co ważne podaje ich przyczynę. Dokładnie analizuje badania, jak również usg. Gorąco polecam pana doktora ze względu zarówno na jego profesjonalizm, jak również bardzo miłe usposobienie.

 • N

  To jedyny lekarz który zainteresował się moimi problemami. Dotychczas słyszałam, że trudno stwierdzić dlaczego nie zachodzę w ciążę, dlaczego mam plamienia (w 30-dniowym cyklu z 10 dni miałam bez plamień) - większość zrzucała winę na progesteron, którego suplementacja nie pomagała lub na "taka Pani natura". Dopiero Pan doktor zaproponował rozszerzone badania, w tym histeroskopię. Wysłuchał jakie mam objawy, wypytał ze szczegółami. Zalecił dodatkowo estrogeny i problem z plamieniami się zakończył, a trwał nasilony 3 lata. Doktor zawsze dokładnie słucha, zadaje pytania, czasem się zawiesza ale wiem, ze wówczas analizuje mój przypadek i szuka rozwiązania. Odpowiada na każde pytanie i jest wyrozumiały. Polecam z czystym sumieniem!!! Liczę, że teraz Pan doktor tak poprowadzi moje leczenie, że uda mi się zostać mamą. Skoro nie udało się nikomu innemu znaleźć metody na moje plamienia, a dopiero Pan doktor ją znalazł, to wierzę, że po wyeliminowaniu tego problemu, dzięki opiece medycznej Pana doktora - zostanę mamą.

 • Byłam u doktora dwa razy w Invikcie. Za pierwszym razem ani za drugim nie zrobił na mnie dobrego wrazenia. Roztargniony, wprowadza do rozmowy tematy odbiegające od tematu dyskusji. Na moje wyniki nawet nie spojrzał, wystarczyło mu to co powiedziałam, a zaznaczam ze w klinice byłam prywatnie a nie z programu rzadowego. Na dodatek od razu zaproponował mi invitro, bez uzasadnienia tylko opierajac sie na moim wieku. Zmieniłam lekarza na innego w tej klinice i było całkiem inne podejscie.