lek.

Janusz Pałaszewski

verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog, Radiolog

38 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
396 odwiedzin w ciągu 30 dni

lek. Janusz Pałaszewski specjalista ginekolog Od 1991 do 2009 roku pracowałem na oddziale Ginekologii i Położnictwa. Od 1996 do 2009 roku prowadziłem Poradnię Ultrasonografii Ginekologicznej.… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

4.5

Ogólna ocena
38 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • E
  Lokalizacja: MULTIMED

  Lekarz najlepszy z najlepszych. Bardzo dokładnie omawia wszystkie kwestie, tłumaczy, jest wyrozumiały, kulturalny. Prowadziłam dwie ciąże. Polecam jako fachowca nie tylko od ciąż, ponieważ uratował mi życie bardzo dokładnym badaniem usg. Dziękuję,

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MULTIMEDUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Jak zwykle pan doktor sympatyczny, konkretny, delikatny. Rozwiał wszystkie moje wątpliwości. Jednym słowem wspanialy lekarz. Polecam.

 • B
  Lokalizacja: MULTIMED

  Jak zwykle konkretnie, rzeczowo, szybkie rozpoznanie, do tego w miłej atmosferze. Zawsze jak potrzeba pewnej diagnozy w poważnych schorzeniach, chodzę do pana doktora.

 • K

  Niesamowity lekarz! Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze i wyszłam bogatsza o nową wiedzę. To była pierwsza moja wizyta u Pana Doktora. Powiedziałam mu o swoich wątpliwościach dotyczących płodności, Doktor odpowiedział na wszystkieoje pytania, zaplanował dalsze badania i widzimy się za miesiąc żeby ocenić ich wyniki. Szczerze polecam!

 • M
  Lokalizacja: MULTIMEDUsługa: diagnostyka niepłodności

  Pan doktor to najlepszy ginekolog! Przez rok chodziłam po różnych lekarzach, aż w końcu trafiłam na dr Pałaszewskiego. Pan doktor na podstawie rocznych badań, które mi wszyscy poprzedni lekarze zlecali jako jedyny od razu zdiagnozował problem, zalecił odpowiednie leczenie i problem z brakiem owulacji zniknął. Dzięki pomocy Pana doktora, udało nam się wraz z małżonkiem zajść w długo oczekiwaną ciążę.Jesteśmy bardzo wdzięczni za kompetentne podejście do leczenia, oraz za wszystkie rady, które Pan nam udzielił podczas wizyt. Nie wyobrażam sobie teraz prowadzić ciążę u kogo innego - nikt nie będzie tak odpowiedni jak Pan doktor Pałaszewski. Dziękujemy jeszcze raz wraz z małżonkiem!

 • Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - WarszawaUsługa: zaburzenia miesiączkowania

  Genialny, ciepły człowiek, cierpliwie tłumaczy skomplikowane procesy zachodzące w kobiecym organizmie. Jako jedyny nie leczył moich problemów hormonalną antykoncepcją.

 • M

  Polecam bardzo bardzo. Pan doktor prowadzi moja drugą ciążę. Ma bardzo dobre podejście do pacjenta, a co najważniejsze słucha co się do niego mówi.

 • M
  Lokalizacja: "INVICTA" Klinika Leczenia NiepłodnościUsługa: zapłodnienie in vitro

  Może trochę roztrzepany, ale świetny specjalista.Wnikliwy, samodzielny, dokładny, z poczuciem humoru i co rzadko się zdarza EMPATYCZNY. Polecam. Obecnie równiez do niego chodzę.

 • R
  Lokalizacja: "INVICTA" Klinika Leczenia NiepłodnościUsługa: zapłodnienie in vitro

  Wspaniały lekarz i wspaniały człowiek, z ogromnym poczuciem humoru , wszechstronną wiedzą i doświadczeniem.
  Prowadzi w tej chwili moją ciążę bliźniaczą; wcześniej korzystaliśmy z jego fachowej "ręki" przy zapłodnieniu invitro.

 • Dr. Pałaszewskiego znam już od kilku dobrych lat. 10 lat temu prowadził moją ciążę i kiedy znów dowiedziałam się, że będę mamą trafiłam pod opiekę dr. Pałaszewskiego. Rzeczowy, posiadający ogromną wiedzę lekarz, w przystępny sposób tłumaczy wszelkie niejasności, wyjaśnia problemy oraz co ważne podaje ich przyczynę. Dokładnie analizuje badania, jak również usg. Gorąco polecam pana doktora ze względu zarówno na jego profesjonalizm, jak również bardzo miłe usposobienie.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • lek. Janusz Pałaszewski specjalista ginekolog
  Od 1991 do 2009 roku pracowałem na oddziale Ginekologii i Położnictwa. Od 1996 do 2009 roku prowadziłem Poradnię Ultrasonografii Ginekologicznej. Od 2009 roku pracuję w Klinice Leczenia Niepłodności Invicta w Warszawie. Od 2013 roku jestem Ordynatorem Oddziału KLN Invicta.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Choroby