Adres

ul. Wileńska 44, Gdańsk
Swissmed Centrum Zdrowia (mapa)

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
58 770.....

Konsultacja diagnostyczna • 200 zł

Smoluchowskiego 17, Aniołki , Gdańsk
Klinika Chirurgii Onkologicznej (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

O mnie

Profesor nauk medycznych, specjalista w zakresie chirurgii ogólnej i onkologicznej. Stopień doktora habilitowanego uzyskał w 1996 na podstawie dorobku...

Zobacz pełen opis


Edukacja

  • Gdański Uniwersytet Medyczny


Znajomość języków

Polski

Usługi i ceny

Konsultacja diagnostyczna


ul. Wileńska 44, Gdańsk

200 zł

Swissmed Centrum Zdrowia

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
33 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
V
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Swissmed Centrum Zdrowia celem wizyty było zdiagnozowanie znamienia.

Znamię jest do usunięcia.Pan profesor spokojnie wytłumaczył, na czym będzie polegał zabieg i to mnie uspokoiło.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Swissmed Centrum Zdrowia konsultacja diagnostyczna

Z całą świadomością polecam Pana Profesora. Konkretnie przedstawia plan działania oraz interesuje się pacjentem nie tylko podczas wizyty ale i po. Oby więcej takich lekarzy. Polecam


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Swissmed Centrum Zdrowia

Najlepszy specjalista jakiego znam . Bardzo konkretny. Pomógł mi w bardzo poważnym problemie , który popełnił inny lekarz. Bardzo dobry kontakt z profesorem przed i po zabiegu . Fachowiec 100% !!!
Polecam


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Swissmed Centrum Zdrowia podejrzenie czerniaka

Pan Profesor w kolejnych wizytach po zabiegu udzielał mi wszystkich potrzebnych informacji. Zrobił to bardzo rzeczowo i w niezwykle przyjaznej atmosferze. To dało mi duże poczucie bezpieczeństwa.

Wspaniały Lekarz i cudowny Człowiek. Dziękuję Panie Profesorze!


Użytkownik zweryfikowany

Super specjalista. Miałam usuwane guzy z 2 piersi. Bezboleśnie i bez komplikacji.Miły i odnoszący się z empatią lekarz. Dziękuję Bogu, że do niego trafiłam na zabieg.


A
Użytkownik zweryfikowany

Prof. Jaśkiewicz to wspaniały lekarz specjalista , empatyczny ciepły, a zarazem rzeczowy,człowiek oddany swojej pracy . Chroni i walczy o życie pacjenta do końca . Panie profesorze dziękuję za wszystko co zrobił pan dla mojej mamy ! Zyczę wszystkim aby spotykali na swojej drodze takich lekarzy .


I
Użytkownik zweryfikowany

Jako chirurg plastyk robil mi korekte jednej piersi,zeby dopasowac do 2 wczesniej zrekonstruowanej.Niestety po operacji wygladala tak samo jak przed,tylko ze dodatkowo miala brzydkie blizny.Po roku stwierdzil,ze piers jest do porawy.Nadmienie,ze rysowal na niej obszary do usuniecia na oko,natomiast chrurg plastyk w Warszawie nie wypuszczal miarki z reki.Na szczescie w pore sie obudzilam i zrezygnowalam z jego uslug.Podejrzewam,ze jak uspia pacjenta,to zabiegi wykonuja jego asystenci i moze dlatego pozniej sa takie rezultaty.Jako chirurg moze jest dobry,ale na pewno nie jako chrurg plastyk.Jesli macie jakis problem z zakresu chirurgi plastycznej,to radze wybrac sie renomowanej kliniki chrurgi plastycznej.Nie jestesmy z drewna ani papieru,zeby nas narazac na ponowne operacje robiac poprawki.Pana prof Jaskiewicza nie polecam.Isia.


Z
Użytkownik zweryfikowany

Przyłaczam się do wszystkich pozytywnych opinii. Miałam wykonaną rekonstrukcję z zastosowaniem implantu podskórnego piersi, był to zabieg wykonany bezinteresownie - NFZ. Wszystkim osobom szukającym bezpiecznego miejsca na zabieg chirurgiczny piersi mogę szczerze polecić to miejsce i jego pracowników tej kliniki. Klinika jest nowa, bardzo nowoczesna, obsługa miła i fachowa. Sam Pan Profesor codziennie poza weekendem dwa razy w ciągu doby dokonuje bardzo skrupulatnych obchodów. Dopilnowuje, by wszystko było w jak najlepszym porządku.Szczerze polecam Pana Profesora Jaśkiewicza wszystkim tym, którzy w pełni cenią profesjonalizm , estetykę oraz własne bezpieczeństwo. G.Z.


M
Użytkownik zweryfikowany

Profesor Janusz Jaśkiewicz uratował mi życie, wynik pierwszej operacji w lipcu 2009roku miał złe rokowania, pokolejnych 4 chemioterapiach kolejna operacja w grudniu 2009 roku zakończona z sukcesem, wynik hist-pat zaskoczył profesora najbardziej. Żyję w komforcie bo mam piersi z implantów, jestem zdrowa, a wdzięczność moja jest mierzona w nieokreślonej wielkiej wdzięczności. Życzę Profesorowi by spotykało Go w życiu tylko dobro. To niezwykle utalentowany i oracowity Człowiek.


I
Użytkownik zweryfikowany

Super Lekarz/Profesor! Dzięki niemu moja Mama żyje! Już 8 lat po udanej operacji. Zawsze zainteresowany, prosto z lotniska po konferencji przyjeżdżał do szpitala nawet gdy miał wolne!!! Pytał o stan zdrowia pacjentów zaangażowany, wspaniały lekarz!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Profesor nauk medycznych, specjalista w zakresie chirurgii ogólnej i onkologicznej. Stopień doktora habilitowanego uzyskał w 1996 na podstawie dorobku...

Zobacz pełen opis


Edukacja

  • Gdański Uniwersytet Medyczny

Specjalizacje

  • Chirurgia ogólna
  • Chirurgia onkologiczna

CertyfikatyZnajomość języków

Polski

Publikacje i artykuły

Publikacje (1)