lek.

Janusz Grzybowski

Ginekolog

Od ponad 30 lat staram się pomagać pacjentom w dziedzinie położnictwa i ginekologii.
Odbyłem staże w Klinice WAM w Warszawie w dziedzinie uroginekologii i leczenia nietrzymania…
więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Od ponad 30 lat staram się pomagać pacjentom w dziedzinie położnictwa i ginekologii.
  Odbyłem staże w Klinice WAM w Warszawie w dziedzinie uroginekologii i leczenia nietrzymania moczu. Przez 34 lata pracowałem w Oddziale Położnictwa i Ginekologii w Warszawie. W wolnym czasie zajmuję się swoją działką w lesie.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Warszawie

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
4

Ogólna ocena
13 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K

  Kompetentny, miły i konkretny. Byłam po raz pierwszy i będę przychodzić częściej. Wypytał, zbadał, skierował na badania kontrolne, wszystko w miłej atmosferze. Polecam.

 • K

  Fajny konkretny lekarz. Polecam Pana Doktora. Na pewno jeszcze nie raz skorzystam z wizyty u niego bo to dobrze wykorzystany czas. Bardzo dziękuje

 • D

  Po leczeniu szpitalnym trafiłam na USG do Pana doktora. Była to moja najgorsza wizyta w życiu. Lekarz był niedelikatny, twierdził, że moje schorzenie to błędy przy badaniach wykonanych w szpitalu oraz, że moje objawy to wymysły. Zamiast dowiedzieć się czegoś o chorobie przez całą wizytę słyszałam tylko niemiłe komentarze ze względu na to, że korzystam z usług innej prywatnej kliniki. Zdecydowanie odradzam.

 • Janusz Grzybowski ze szpitala praskiego- Niestety nie polecam tego lekarza. Nieprzyjemny mimo, że prywatnie u niego prowadziłam ciążę nie zainteresował się choćby przez kilka chwil w jakim stanie jest moje dziecko (poród zakończył się powikłanie, rodziłam w szpitalu praskim.) Zbagatelizował uszkodzenie okołoporodowe. W kartach szpitalnych przeczytałam, że miałam niedokrwistość a przez całą ciążę ten lekarz o niczym takim mi nie wspominał. Zaznaczam, że nie opłacałam u niego porodu nie oczekiwałam, że przy nim będzie. Jednakże brak jakiegokolwiek zainteresowania b. lekki stosunek do uszkodzeń dziecka dyskwalifikuje tego człowieka w moich oczach

 • Uważam, iż jest to lekarz z powołania, to wspaniały fachowiec w swojej dziedzinie, który traktuje poważnie swoją pracę. Nie wiem, czy jest dużo takich profesjonalistów jak on. To człowiek, który kilkanaście lat temu uratował mi życie, za co jestem mu niezmiernie wdzięczna. Lekarza można ocenić wtedy, gdy się coś dzieje i gdy są komplikacje a nie wtedy, gdy patrzy w oczy i pyta: jak się pani czuje?
  Szpital w którym rodziłam dziecko, po ciężkim porodzie kleszczowym, ze stanem ropnym i otwarta raną krocza wypuścił mnie do domu. Byłam w ciężkim stanie z wysoką gorączką. Pan doktor jednak uratował mi życie, po ponownym zszyciu doglądając mnie każdego dnia. To dzięki niemu dziś cieszę się życiem.

 • sympatyczny, wszystko potrafi dokładnie i jasno wytłumaczyć i przede wszystkim delikatny polecam każdej dziewczynie która miała złe doświadczenia z ginekologami.

  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia wyższej oceny.

 • Ja pana doktora nie polecam. Chodziłam do niego przez rok i w tym czasie starałam się zajść w ciążę. Pan doktor robił mi badania, ale nic z nich nie wynikało. Po usg dopochwowym stwierdził (nie robiąc innych badań dla potwierdzenia), że mam Zespół policystycznych jajników. Chciał mnie wysłać na zabieg bez potwierdzenia swojej diagnozy w żaden inny sposób. Całe szczęście, że z natury jestem osobą dociekliwą i poszłam skonsultować jego opinię do Instytutu leczenia niepłodności na Starynkiewicza. Tam okazało się, że absolutnie nie mam Zespołu PJ, co lekarz stwierdził, gdy tylko spojrzał na usg. Problem leżał zupełnie gdzie indziej i po dwóch miesiącach byłam w ciąży, a teraz mam 9 miesięczną córeczkę.

 • Bardzo dobry lekarz, kompetentny i rzeczowy, świetny chirurg w Szpit. Praskim, zabiegi bez komplikacji ,prawie nie zostawia śladów po cięciu ;), szczerze polecam !

 • Halina Fantastyczny lekarz dzięki niemu mam dwoje dzieci , po postawieniu diagnozy -operacja, wiem teraz że dzięki trafnej diagnizie profesjonalnemu działani oraz serdecznej rozmowie ze mną i mężem żyję mogę cieszyć się dziećmi i oglądać wschody i zachody słońca. Panie doktorze jeszcze raz bardzo dziękuje, a wszystkim polecam Pana złote ręce umysł i serce

  Ocena zmieniona przez moderatora na "bardzo dobry".

 • PatusiaMAMUSIA : Bardzo dobry specjalista!!! sam zaproponowal mi szpital w ktorym pracuje abym w nim mogla rodzic moje malenstwo zapewniajac fachowa opieke!!! zawsze bada mnie szczegolowo i mam pewnosc ze wszystko juz przez 7 miesiecy jest dobrze i jestem pewna ze bedzie dobrze do konca ;)) PoooLeeeCaaaMmm..;)