Janina Pawłowicz

verifiedCreated with Sketch.

Alergolog

21 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
11 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Posiadam wieloletnie doświadczenie w alergologii i pulmonologii. Obecnie pracuję w poradni alergologicznej oraz w poradni pulmonologii i mukowiscydozy. więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
21 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P
  Lokalizacja: Artemed Centrum Medyczne

  Wspaniały lekarz, cudowna osoba!!!!!
  Bardzo cierpliwa, uważnie słucha.
  Wspaniała , ciepła kobieta.
  Leczę u Pani Doktor syna.Najchętniej porwałabym ją do Oławy, bo to perełka wśród lekarzy.Ogromna wiedza i doświadczenie!
  Bardzo polecam wizytę u Pani Doktor i gorąco Panią pozdrawiam!!!!

 • A

  Super alergolog! Meeega wywiad bardzo inteligentna i ciepła P.doktor uratowała mnie ostatnio i pomogła a nie musiała ;) dzięki Tej Osobie mogę dzielic się uśmiechem z innymi ;) nie znam i nie spotkałem leprze go lekarza ;) 100% polecam z całego serca ;)

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Artemed Centrum MedyczneUsługa: zapalenie płuc

  Szczerze polecam!!! Kompetenta,bardzo miła i naprawdę zna się na swojej pracy:-) Ma świetne podejście do dzieci!!!

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor przeprowadza bardzo dokladny wywiad i poswieca duzo czasu na rozmowe z pacjentem. Tyle czasu, ile potrzeba - jesli potrzeba to wiecej niz 30 minut - przynajmniej w placowce Artemed, gdzie bylem, ma tak dobrze zorganizowana prace. Rozmowa spokojna i bez pospiechu. Wszystko wyjasnia. Odpowiada na pytania. Polecam!

 • V
  Lokalizacja: Artemed Centrum MedyczneUsługa: Zwykła wizyta

  Bardzo polecam Panią doktor. Konkretna i rzeczowa. Trafna diagnoza. Problemy skórne idą czasami w parze z obecnością pasożytów lub bakterii w naszym organizmie. Pani doktor właśnie to udowodniła.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Artemed Centrum MedyczneUsługa: konsultacja alergologiczna

  Pani Doktor jest najlepszym lekarzem jakiego do tej pory spotkałam. Cierpliwie szuka przyczyny problemu, zleca odpowiednie badania (od razu informując, które warto zrobić prywatnie) i skutecznie dobiera leczenie. Byłam na wizytach w Artemedzie, jak i w Dolnośląskim Chorób Płuc i szczerze mogę powiedzieć, że doktor Pawłowicz traktuje wszystkich pacjentów z jednakowym zaangażowaniem. Widać, że jest lekarzem z powołania. Bardzo Panią pozdrawiam i życzę równie cierpliwych i wyrozumiałych pacjentów (którzy czasem muszą troszeczkę poczekać w kolejce w DCP :) ). Polecam wszystkim.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Wspaniala Pani Doktor.Calkowicie zasluchana w historie cjoroby mojego synka.Empatyczna.Dobre podejscie do niemowlat.Kontaktowa.Zna sie na swoim fachu.Polecę każdemu.

 • K
  Lokalizacja: Artemed Centrum MedyczneUsługa: Zwykła wizyta

  Pani Doktor to lekarz z powołania! Jako jedyna zaczęła szukać przyczyn trwającego 3 miesiące kaszlu u córki (wcześniejsi lekarze twierdzili, że dziecko zdrowe). Dostaliśmy zlecenie na różne badania oraz lek, który praktycznie od razu zmniejszył kaszel. Po wizycie czułam się wysłuchana, zrozumiana i spokojna, że moje dziecko nareszcie trafiło w dobre ręce. Polecam Panią Doktor!

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  To była nasza pierwsza wizyta z 5-letnią córką, Pani Doktor poświęciła prawie 45 min na wywiad, zleciła dodatkowe badania o których poprzedni lekarze nie pomyśleli. Pani Doktor widać że jest autentycznie zaangażowana w problem i chce pomóc, nie zbywa pacjenta byle czym tym bardziej takiego małego. Polecam w 100%.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Artemed Centrum MedyczneUsługa: Zwykła wizyta

  Pani Doktor na pierwszej wizycie przeprowadziła bardzo dokładny wywiad odnośnie objawów występujących u naszej córki, a także wywiad rodzinny. Dostaliśmy wykaz badań do zrobienia ze wskazówkami. Jestem bardzo zadowolona z tej wizyty.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Posiadam wieloletnie doświadczenie w alergologii i pulmonologii. Obecnie pracuję w poradni alergologicznej oraz w poradni pulmonologii i mukowiscydozy.

Najbliższe terminy:

kolejne dni