Adres

ul. Matejki 5, Starogard Gdański
Usługi psychologiczne - "Gabinet w domowym zaciszu" Janina Czech (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz
Gotówka, Przelew na konto

Konsultacja psychologiczna • od 160 zł

Pisanie specjalistycznych opinii cena indywidualnie ustalana

Terapia par i małżeństw 90 min • od 250 zł +1 więcej

Treningi asertywności • od 300 zł

Moje doświadczenie

O mnie

Janina Czech – psycholog, certyfikowany psychoterapeuta poznawczo - behawioralny (numer certyfikatu 746). Jestem członkiem polskiego towarzystwa poz...

Zobacz pełen opis


Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja psychologiczna


ul. Matejki 5, Starogard Gdański

od 160 zł

Usługi psychologiczne - "Gabinet w domowym zaciszu" Janina Czech

Pozostałe usługi

Pisanie specjalistycznych opinii cena indywidualnie ustalana


ul. Matejki 5, Starogard Gdański

Brak informacji o cenie

Usługi psychologiczne - "Gabinet w domowym zaciszu" Janina Czech


Terapia par i małżeństw 90 min


ul. Matejki 5, Starogard Gdański

od 250 zł

Usługi psychologiczne - "Gabinet w domowym zaciszu" Janina Czech


Treningi asertywności


ul. Matejki 5, Starogard Gdański

od 300 zł

Usługi psychologiczne - "Gabinet w domowym zaciszu" Janina Czech

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
30 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
M
Użytkownik zweryfikowany

Pani Janinko, od zakonczenia terapii minęły już 3 miesiące, bardzo Pani dziękuję za pomoc, za pokierowanie, za dokonanie mojej przemiany. Przez długi czas broniłam się od skorzystania z pomocy specjalisty, dzisiaj uważam że było to najlepsze co mogłam dla siebie zrobic. Pani Janinko dziękuję za poświęcony czas, za każde dobre słowo, za uleczenie mojego wnętrza. Przesyłam serdeczne pozdrowienia


B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu utrata kontroli nad własnym życiem

Wizyty u Pani psycholog umożliwiły mi pracę nad sobą i uświadomiły o następstwach utrudniających życie dorosłe będąc dzieckiem alkoholika. W obecnej chwili rozpoczęłam terapię DDA w Starogardzie Gdańskim, która pozwoli mi normalnie żyć.
Chciałam bardzo podziękować za możliwość skorzystania z takich wizyt bezpłatnie. Myślę, że do tej pory nie poszłabym do psychologa jeżeli miałoby to być prywatnie a co za tym idzie , nie dałabym sobie możliwości na zmiany. Osobiście uważam, że w każdej Gminie jest wiele osób potrzebujących pomocy, tak jak ja jej potrzebowałam.
Ważną rzeczą jest świadomość, że jest miejsce gdzie uzyskamy pomoc.

Gorąco polecam P. Janinę Czech ;):):):)


B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Bardzo dziękuję za przeprowadzone warsztaty dotyczące asertywności, lęku i złości, które zorganizowało Centrum Zdrowia Psychicznego i Leczenia Uzależnień w Starogardzie. Jest to dla mnie wyjątkowe miejsce, a P. Janina dzięki swoim niesamowitym umiejętnościom i wielkiej empatii potrafiła pokazać mi jak można rozmawiać z innymi ludźmi nie raniąc ich ani siebie, tak aby nie czuć z tego powodu dyskomfortu. W moim odczuciu potrafi zauważyć w ludziach to, czego nikt inny nie zauważa, potrafi skupić się na każdym z osobna i pomóc w jego problemie. Dzięki niej zauważyłam skąd bierze się wiele moich problemów, a to początek sukcesu. Dzięki tej wiedzy mogę zmienić swoje postępowanie i o to chodzi. Przecież wiem, że mogę zmieniać tylko sama siebie, a nie innych. Jeszcze raz bardzo dziękuję i polecam wszystkim innym tego typu warsztaty.

mgr Janina Czech

Pani Beato serdecznie dziękuję za dokonanie wpisu o udziale w zajęciach w Centrum Zdrowia Psychicznego i Leczenia Uzależnień w Starogardzie Gdańskim.
Wiem jak ważne jest, aby to miejsce zaczęło się kojarzyć ludziom z udzielaniem dobra i warsztatami o charakterze rozwojowym.
Cieszę się niezmiernie, że była Pani zadowolona z udziału w zajęciach grupowych prowadzonych przeze mnie.
Lubię prowadzić tego rodzaju warsztaty i obserwować to jak uczestnicy pod wpływem zajęć się zmieniają na korzyść - jest to dla mnie niezwykle fascynujące.
Lubię obserwować ludzi, którzy wprowadzają dobre zmiany w swoim życiu, bo to mnie buduje jako terapeutę - dlatego chcę osobiście podziękować za podzielenie się tą refleksją.
Może inni ludzie zdecydują się na to, żeby wsiąść udział w warsztatach, które dla pacjentów ośrodka są darmowe co ma znaczenie - zwłaszcza jeśli kogoś nie stać na płatną terapię.
Życzę wszelkiego dobra, Janina Czech


K
Użytkownik zweryfikowany

Z całego serca dziękuję Pani Janince za pomoc , wsparcie , poświęcenie , poczucie bezpieczeństwa. Teraz wiem , że bez Pani profesjonalnej pomocy nie poradzilabym sobie z tym wozem problemów i złych doświadczeń .Teraz po ukończeniu terapii mogę napisać z pełną odpowiedzialnością , że była to najlepsza decyzja i krok jaki zrobiłam w moim pogubionym życiu by udać się do gabinetu tej cudownie cieplej osoby o duszy ,, Anioła ,,.Bedzie Pani w moim sercu i życiu na zawsze , zawsze będę wspominać owieczkę na łące .....Dziekuje za wszystko , Kasia .

mgr Janina Czech

Pani Kasiu, bardzo dziękuję za dokonanie wpisu; bo wiem jakie to ważne dla osób, które wielokrotnie zastanawiają się czy warto podjąć decyzję o poszukiwaniu pomocy u specjalisty?
Pani doświadczyła dobrej zmiany na skutek podjętej i zakończonej terapii; dlatego dziękuję za to podzielenie się osobistą refleksją.
Jest mi niezwykle miło, że ocenia mnie Pani jako ciepłą osobę o duszy "Anioła", bo to dla mnie wielki komplement.
Życzę Pani wszelkiego dobra i wszelkiej pomyślności.
Pozdrawiam serdecznie, Janina Czech


R
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Usługi psychologiczne - "Gabinet w domowym zaciszu" Janina Czech psychoterapia rodzinna

Pani Janina w bardzo profesjonalnie zajęła się naszą sprawą.
Wizyty pomogły spojrzeć na problem od innej strony, prowadzone były w bardzo miłej atmosferze i co najważniejsze pomogły.
Wspólnie z żoną jesteśmy zadowoleni i z czystym sumieniem możemy polecić właśnie panią Janinę Czech.

mgr Janina Czech

Bardzo Państwu dziękuję; bo wiem jak trudno jest zdecydować się na terapię pary.
Często pary oczekują, że to jedna wizyta lub dwie wizyty u psychologa wystarczą, choć ich problem wielokrotnie narastał całymi miesiącami. Jedna lub dwie sesje nie wystarczą; ale wcale to nie musi być terapia prowadzona przez wiele miesięcy, czego Państwo jesteście najlepszym dowodem - czego Państwu gratuluję.
Myślę, że zawsze warto szukać pomocy u specjalisty; ale czy przyniesie ona skuteczną pomoc w znacznej części zależy od motywacji danej pary do pracy nad problemem.
W Państwa sytuacji tak właśnie było, że zależało Wam na odbudowaniu wzajemnej relacji.
Bardzo Wam sekunduję i cieszę się z Waszego sukcesu.
Ja miałam tylko przyjemność Wam w tym pomóc, by odszukać się na nowo; a było warto.
Jesteście Państwo cudowną parą i gratuluję Wam sukcesu.
Pozdrawiam serdecznie, Janina Czech


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Usługi psychologiczne - "Gabinet w domowym zaciszu" Janina Czech problemy w życiu prywatnym , niska samoocena

Spotkania z Panią Janiną dały mi wiele siły i nowe , pozytywne spojrzenie na świat , ludzi i moje życie . Nie jestem w stanie opisać w kilku słowach wszytko , co Pani Janka wniosła w moje życie . Człowiek anioł , z ogromną wiedzą i doświadczeniem . Dała mi wiele wskazówek , uświadomiła mi wiele rzeczy , wsparła mnie w najgorszym momencie mojego życia . Trafiłam do gabinetu Pani Janiny , bo nie widziałam sensu życia , zdeptana w związku małżeńskim , utraciłam wiarę w siebie , nie chciałam żyć . Dzisiaj dzięki Pani Jance jestem , żyje i dobrze się mam . Moje życie już nie jest szare , potrafię o siebie zadbać , czuje się dowartościowana i przede wszystkim wiem czego chce i jestem silniejsza niż kiedykolwiek . Mogę śmiało powiedzieć , ze Pani Janka odbudowała mnie ... Z całego serca Dziekuje , do końca mojego życia będę miała Panią w sercu . Wszystkim , którzy potrzebują wsparcia , wysłuchania , porady i cennych wskazówek , polecam terapie u Pani Janiny Czech .

mgr Janina Czech

To, że tak wiele zostało przez Panią osiągnięte to efekt zaangażowania Pani w pracę terapeutyczną. Pokój w sercu oraz spokój w umyśle nie powstaje sam; tylko trzeba go czynić i wprowadzać zmiany, a Pani była gotowa to zrobić. Ja tylko towarzyszyłam w drodze do celu i wspierałam wtedy, gdy zachodziła taka potrzeba; ale mądrość co do tego co należałoby zmienić pochodziła od Pani. To dla mnie wielki zaszczyt móc prowadzić terapię z Pacjentami/Klientami, którzy rzeczywiście pragną zmiany w swoim życiu i Pani taką osobą była.
Chcę podziękować za ten osobisty wpis; bo może on pomoże podjąć innym osobom potrzebującym takiej pomocy decyzję, że warto poszukiwać pomocy dla siebie w terapii. Jest wielu dobrych specjalistów wokół nas, to wcale nie muszę być ja jako psychoterapeuta; ale nie ukrywam, że jest mi miło móc dowiedzieć się, że prowadzona terapia była skuteczna i osiągnęła swój cel jakim była konstruktywna zmiana w Pani życiu. Życzę wszelkiego dobra i pozdrawiam serdecznie, Janina Czech


O
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Usługi psychologiczne - "Gabinet w domowym zaciszu" Janina Czech

Jedną z najlepszych decyzji w moim życiu była decyzja o rozpoczęciu terapii. Dzięki temu spotkałam na swojej drodze panią Janinę- mojego anioła :) Rozpoczynałam jako osoba o niskiej samoocenie. Tkwiłam w toksycznym związku tylko dlatego, że bałam się być sama. Spotkania z Panią Janiną pozwoliły mi zrozumieć co jest dla mnie naprawdę dobre. Jakość mojego życia po terapii bardzo się zmieniła. Mam większą świadomość swoich zachowań, staram się kontrolować moje myślenie i nieprzyjemne emocje. Dzisiaj cieszę się z każdego dnia i budzę się z uśmiechem na twarzy. Mogę śmiało powiedzieć, że dzięki pomocy pani Janiny jestem teraz szczęśliwym człowiekiem :) Dziękuję Pani! Życzę wszelkiego dobra :)

mgr Janina Czech

Ola bardzo Ci dziękuję za taką dobrą ocenę. Myślę, że w znacznej części to Twoja osobista zasługa; ja miałam tylko (albo aż) przyjemność Ci towarzyszyć na drodze tej zmiany i cieszę się Twoim doświadczaniem szczęścia.
Życzę Ci wszelkiego dobra na każdym etapie Twojego świadomego życia; pozdrawiam serdecznie, Janina Czech


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Korzystałam z prowadzenia terapeutycznego Pani Janiny przez ostatni rok . Szukałam pomocy w bardzo trudnej sytuacji życiowej.
Zagubiona ,przerażona traumatycznym wyzwaniem życiowym , spotkałam na swej drodze naprawdę nie tylko profesjonalnego, mądrego terapeutę ale wspaniałą, ciepłą, pełną zawodowej i życiowej pasji kobietę. Otrzymałam pomoc jakiej potrzebowałam.
Dziś czuję się jakbym zdobyła szczyt , pełna siły, chęci życia i wiary w swoją intuicję. Moje problemy nie zniknęły ,ale zniknął dławiący strach. Czuję się silna , moje relacje z bliskimi zmieniły się na korzyść -są takie ożywcze i szczere.
Pani Janina jest wspaniałym przewodnikiem w drodze do odkrywania siebie. Wszystkim wahającym się chciałabym powiedzieć - warto zdobyć się na ten krok, choć terapia chwilami "boli".Ja zrobiłam to dla siebie i swoich bliskich. Gabinet Pani Janki to dobre, bezpieczne miejsce.
Danuta

mgr Janina Czech

Jestem wdzięczna, że zdecydowała się Pani napisać fragment Swojej historii, bo to wymaga odwagi - nawet wtedy, gdy wpis jest podpisany tylko imieniem.
Jestem przekonana, że taka osoba jak Pani będzie już w stanie samodzielnie siebie na dalszych etapach życia odkrywać, a ja byłam zaszczycona móc Pani towarzyszyć na drodze którą nam dane było wspólnie przejść.
Życzę wszelkiego dobra, Janina Czech


B
Użytkownik zweryfikowany

Wspaniała kobieta!!! Otwarty umysł, pełna empatii i profesjonalna. Cieszę się że spotkałam ją na mojej drodze. Pani Janina bardzo mi pomogła. I dzięki intensywnej terapii przez którą mnie poprowadziła pozbyłam się moich lęków, które nękały mnie każdego dnia. Otworzyła mi oczy, umysł, nauczyła jak radzić sobie ze stresem i lękiem, nauczyła pozytywnego myślenia i spostrzegania tego co dobre. Cienie przeszłości odeszły... Wszelkiego dobra Pani Janinko ;-) i za wszystko jeszcze raz dziękuję!!!!

mgr Janina Czech

Bardzo dziękuję za ten osobisty wpis.
Cieszę się wspólnie z Panią z nowej drogi, którą Pani odkryła dzięki psychoterapii. W znacznej części to Pani zasługa; ja tylko nawigowałam do pozytywnego celu, który sobie Pani obrała w terapii.
Wierzę, że wszelkie lęki odeszły "w siną dal"; ale gdyby nawet miały pojawić się w jakimś zakresie, to będzie Pani potrafiła je rozpoznać i z nimi samodzielnie sobie poradzić, ponieważ zna Pani kilka technik poznawczo - behawioralnych, które wspólnie ćwiczyłyśmy na terapii.
Ja także Pani dziękuję za wspólną podróż odbytą podczas terapii indywidualnej (wg mnie to był dobrze spędzony czas) i dlatego też dziękuję i życzę wszelkiego dobra.
Życzę wszelkiej pomyślności i sukcesów w życiu rodzinnym oraz zawodowym. Pozdrawiam serdecznie, Janina Czech


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Usługi psychologiczne - "Gabinet w domowym zaciszu" Janina Czech konsultacja psychologiczna

Pani Janino dziękuję za indywidualne spotkania jak i za trening asertywności. Dziękuję za okazane mi wsparcie. Gdyby nie Pani pomoc to dzisiaj może by mnie nie było. A tak jestem i mimo jeszcze długiej drogi przede mną ale wiem, że dam radę. Polecam w 100%.

mgr Janina Czech

Dziękuję bardzo; zawsze mnie wzrusza wpis pacjenta, który zechce się podzielić swoją opinią wobec innych.
Ludzie korzystają z pomocy, ale później jest im trudno podzielić się swoją opinią; a wiem jakie to jest ważne i cenne dla tych, którzy się zastanawiają: Czy warto poszukiwać pomocy?
Czy psychoterapia ma w ogóle sens?
Owszem psychoatriapia nie działa jak czarodziejska moc; a procesy psychiczne nie dokonują się w mikrofalówce; ale wiem na pewno, że pacjenci, którzy chcą zmiany ją rzeczywiście ją wprowadzają i zdrowieją. Pozdrawiam serdecznie, Janina Czech


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

64 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Czy zajmuje się Pani również psycholagia dziecieca?! Chcialabym skorzystac z porady dla 8 letniego dziecka.

  Witam;
  Tak przyjmuję dzieci na konsultację psychologiczną; ale u mnie procedura wygląda tak, że na pierwszą wizytę przychodzi zawsze rodzic dziecka, niekiedy dwoje rodziców przychodzi i omawiamy wspólnie, co niepokoi rodzica/ewentualnie rodziców i dopiero po takiej konsultacji przyjmuję dziecko na wizytę.
  Na pierwszej wizycie nie rozmawiam z rodzicami w obecności dziecka.
  Pozdrawiam, Janina Czech

  mgr Janina Czech

 • Mam problem z emocjami. Jestem ciągłną huśtawką nastrojów. Jedego dnia czuje,ze leze na dnie a drugiego staje szczesliwa jakby nigdy nic. Błachostka spowodowana jedną konkretna osobą w moim zyciu potrafi mi zepsuć caly dzien do maximum,co odbija się na mojej pracy i relacjach z ludzmi. Wiem ze moj stan spowodowany jest ciezkimi przezyciami z "tą osoba" i doskonale wiem ze nie powinno jej byc najprawdopodobniej w moim zyciu,lecz nie mam pojecia co mam zrobic i co jest ze mna nie tak. To czysty bol po ciaglej krzywdzie psychiczniej jaką mi wyrzadzil byly parnter. Czuje sie zagubiona

  Witam;
  Nie potrafię udzielić żadnej porady zdalnie, ponieważ problem wydaje się dość skomplikowany i zdaje się, że wymaga osobistej konsultacji.
  Nie chcę stawiać na podstawie tego opisu żadnej diagnozy.
  Proszę się udać na konsultację do psychologa, a może i byłoby pożądane do lekarza psychiatry w związku ze wspomnianą huśtawką nastrojów itp.
  Pozdrawiam, Janina Czech

  mgr Janina Czech

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Janina Czech – psycholog, certyfikowany psychoterapeuta poznawczo - behawioralny (numer certyfikatu 746). Jestem członkiem polskiego towarzystwa poz...

Zobacz pełen opis


Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Psychoterapia