Jan Świderski

Ginekolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • J

  Polecam! Była to moja pierwsza wizyta u ginekologa i bardzo się cieszę że wybrałam tego lekarza. Badanie szybkie i delikatne, potem dokładnie omówił wyniki, profesjonalne podejście i miła atmosfera.

 • Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  4

  Ogólna ocena
  16 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • J

   Polecam! Była to moja pierwsza wizyta u ginekologa i bardzo się cieszę że wybrałam tego lekarza. Badanie szybkie i delikatne, potem dokładnie omówił wyniki, profesjonalne podejście i miła atmosfera.

  • T

   Polecam lekarza w 100%, profesjonalne podejście do pacjentki, widać wieloletnie doświadczenie zawodowe! szybkie zapisy na wizyty, przemiła położna!

  • P

   Chodzę do tego lekarza, jest bardzo profesjonalny, zawsze robi mi badania kontrolne na każdej wizycie nawet, gdy o to nie proszę. Serdecznie polecam każdej kobiecie !!!

  • A

   Uważałam, że dr Jan Świderski jest profesjonalistą. Niestety po ostatniej wizycie zmieniłam zdanie. Planuję w tym roku zajść w ciążę więc poszłam na wizytę do lekarza. Chciałam, żeby mi powiedział jakie badania mam zrobić przed ciążą. Doktor mi odpowiedział, że nic nie trzeba robić tylko brać kwas foliowy i przyjść jak się okres spóźni dwa tygodnie. Wydało mi się to dziwne, że nie trzeba robić badań. Jak wróciłam do domu to zaczęłam szukać informacji na ten temat na internecie. Tam przeczytałam, że bardzo ważne są wyniki badań np. tarczycy, toksoplazmozy itd. zrobione przed ciążą. Dziwne a lekarz tego nie wiedział??? Zastanawiam się poważnie nad zmianą lekarza jeszcze przed ciążą. Zauważyłam, że wszelkie informacje jakie chcemy uzyskać od dr Jana Świderskiego trzeba od niego wymuszać. Sam mówi bardzo mało i ogólnikowo. Nie polecam tego lekarza!!!

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • E

   FATALNY LEKARZ! Poszłam do niego podejrzewając, że jestem w ciąży. Przy badaniu był tak mało delikatny, że lekko zaczęłam plamić. Po wykonaniu usg stwierdził, że jest zarodek ok. 5,5 tygodnia,ale nie daje mi szans na donoszenie :(( Żadnej rozmowy, leków tylko rada "jak zacznie pani plamić do jechać do szpitala". I na tym się zakończyła wizyta. Masakra totalna!!!

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • A

   Moim zdaniem bardzo dobry lekarz. Podczas badania lekarz Świderski zauważył guzek koło macicy. Zrobił usg z którego wynikało, że mam dużego mięśniaka. Lekarz skierował mnie na konsultacje do szpitala w Zdrojach. Badania w Zdrojach potwierdziły diagnozę lekarza Świderskiego. Operacja odbyła się w Zdrojach bez żadnych komplikacji. Polecam tego lekarza.

  • G

   odradzam, leczy mnie już prawie rok i nie potrafi pomóc, wciąż mam te same dolegliwości, a Pan Doktor przepisuje leki "na oko" i za każdym razem kiedy wracam z dolegliwościami zmienia na inne. Ciężko wydobyć od niego jakieś konkretne informacje, a ja czuję się coraz gorzej.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • G

   Byłam u doktora tylko na USG więc nie mam wyrobionej opinii, ale mąż był przy tym USG i nikt nie kazał mu wychodzić.

  • A

   Na poczatku nie miałam zastrzeżeń. Był to mój pierwszy ginekolog. Gdy zaszlam w ciąże było też ok. Mimo że często mówił do mnie głupimy tekstami i czułam sie nie zbyt komfortowo dalej chodziłam. Pod koniec ciąży zaczełam mieć problemy, krwawienia.... Pan doktor skierował mnie do szpitala gdyz poród sie zaczyna. Okazało sie że miałam ak zaawansowana nadżerke ...stąd te krwawienia. Nie kierował mnie na prawie żadne badania.... musiałam sama na nim wymuszać skierowania.
   Na usg nie wpuszczał mojego męża twierdząc że fundusz zdrowia tego zabrania.

   Aha w trakcie badań ginekologicznych czy to podczas ciąży czy przed wcale nie starał sie byc dokładny.


   Pod koniec ciąży uciekłam od niego i nigdy nie wróce.
   Nikomu nie polecam tego lekarza.....

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • M

   Cóż byłam u niego pierwszy raz i mam mieszane uczucia.Duży plus to to że jest przed czasem a nie spóżnia się jak większość lekarzy.Ma już swoje lata i mam nadzieję, że wiedzę również jestem teraz w ciąży to będę chodzić systematycznie i zobaczymy czy się spisze:)