Tutaj jesteś: 
Strona Główna
Created with Sketch.
Neurochirurg
Created with Sketch.
Created with Sketch.
Jan Podgórski
prof. dr hab. n. med.

Jan Podgórski

Neurochirurg, Chirurg, Endokrynolog

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane
 • Popularność

  Miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twojej miejscowości poszukuje 880 osób

 • Kontakt

  Ten neurochirurg nie uruchomił zapisów online ani usługi telerejestracji na Znanylekarz.pl.

 • Dostępność

  Lekarz Jan Podgórski przyjmuje w 8 gabinetach

 • Specjalizacja

  Lekarz Jan Podgórski to jeden z 109 lekarzy o specjalizacji neurochirurg w miejscowości Warszawa na ZnanyLekarz.pl

Adresy i cenniki

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów:

23 opinie

 • Masakra, zapłaciłem za wizytę w enel med 320zł, ale nie o to chodzi, na wizycie poczułem się jak intruz, po godzinnym spóźnieniu i wejściu do gabinetu najpierw pan lekarz słuchając mnie pisał smsa, potem zobaczył rezonans (wszystko to trwało może 5 minut) powiedział mi żebym nie wymyślał sobie chorób a jak chcę zobaczyć jak ludzie chorują to może mnie zaprowadzić na oddział i tam zobaczę i gdyby nie moja reakcja to wizyta na tym by się pewnie skończyła. Jestem zdegustowany bo oczekiwałem choć próby diagnozy i pomocy , szkoda gadać.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Panie Profesorze, przepraszam, że nie byłam w stanie, po błyskawicznie krótkiej wizycie, powiedzieć nawet "Do widzenia". Atmosfera w gabinecie zszokowała mnie. Jest Pan dla mnie wybitnym lekarzem i dlatego czekałam kilka miesięcy na tę wizytę. I choćbym przyszła na nią nawet ze zwykłą grypą to chciałabym być wysłuchana i usłyszeć poradę. A tym bardziej gdy przyszłam z przewlekłym problemem neurologicznym. Ale, ok. Mam się cieszyć, że to nie nowotwór i , że nie tylko mnie "ciągnie i boli". Przepraszam, że zawracałam głowę. Dotarło do mnie, że do tak wybitnego specjalisty należą tylko wybitne przypadki. Ale, Panie Profesorze, proszę wziąć też pod uwagę różną wrażliwość i odporność ludzi na niegrzeczność i opryskliwe traktowanie. Za koszt 265 zl poczułam się obrażona formą wizyty (w trakcie tych paru minut była jeszcze rozmowa telefoniczna), upokorzona podniesionym głosem i słowami, straciłam wiarę w pomoc, na którą tak liczyłam. Ale nie pieniądze ważne. Po paru godzinach od wizyty znalazłam się na pogotowiu z ciśnieniem 220/ 160 i pulsem 146. I wstydziłam się przyznać co było tego powodem. Ale ok. zrobię rezonans i przyjdę na Szaserów. Pozdrawiam serdecznie. Elżbieta.

 • Utytułowany. Światowej klasy specjalista. Umawianą z dużym wyprzedzeniem wizytę (prywatną) przekładano mi trzykrotnie, bo pan doktor "wyjechał za granicę". Nie podoba mi się takie traktowanie pacjenta. Wielopoziomowa dyskopatia od prawie 30 lat, przepukliny do kanału rdzenia, zawroty głowy itp skomentował pan doktor tymi słowami: "i co ja mam powiedzieć?". Zatkało mnie. Jeśli się płaci 250 PLN za konsultację, to chyba ma się prawo do jakiejś opinii. Była taka "proszę pana, pan nie wie z jakimi schorzeniami przychodzą do mnie pacjenci.". Nie wiem, i nie chcę wiedzieć, bo wystarczy mi moje własne. Niestety doktor mi nic nie poradził. Wizyta trwała do 5 minut. Aha, miałem ze sobą rezonans, więc profesor na moją propozycję zerknięcia na jego opis westchnął i rzucił okiem. O komentarzu na mój temat pisałem powyżej. Szkoda, panie doktorze.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Towarzyszyłem na wizycie swojej mamie na jej prośbę. Wizyta prywatna. Mama cierpiała bole lędźwi i obu nóg. Lekarz zdiagnozował przepuklinę dysku lewostronną i zaproponował operację. Nie podał żadnych szczegółów, toteż postanowiłem się dopytać. Zadałem pierwsze pytanie o poziom, na którym jest uszkodzenie (S5/L1). Usłyszałem pytanie, czy jestem lekarzem. Zgodnie z prawdą odpowiedziałem "nie" i poprosiłem o odpowiedź w związku z jej brakiem. Lekarz stał się delikatnie mówiąc niemiły, Stwierdził, że on będzie rozmawiał z pacjentką, a nie ze mną. Gdyby to ode mnie zależało, to wyszlibyśmy w tym momencie i udali się do rejestracji z prośbą o zwrot pieniędzy. Mama jedna była zmęczona dolegliwościami, ten lekarz jako jedyny operował kręgosłupy w mieście mamy, toteż postanowiłem jej nie przeszkadzać, sam opuściłem gabinet. Niestety mama nie potrafiła zadać żadnych pytań bo się na tym nie znała. Mama w konsekwencji była operowana przez tego lekarza, a po operacji dolegliwości powiększyły się. Po kolejnym MR okazało się, że powodem bólu są zmiany nowotworowe (przerzut). Nie polecam kontaktów z tym lekarzom osobom, które ośmielają się zadawać lekarzom pytania.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Jestem serdecznie wdzięczna Panu Profesorowi Podgórskiemu za profesjonalizm i wielkie serce dla mnie jako wiekowej pacjentki. Po przeprowadzonej operacji neurochirurgicznej (usunięcie nerwiaka) bardzo szybko odzyskuję sprawność obu kończyn. Pan Profesor jest nie tylko świetnym specjalistą-lekarzem, ale także Wielkim Człowiekiem w traktowaniu pacjentów. Za życzliwe podejście, przywrócenie sprawności fizycznej i wiary w Polskich lekarzy, z głębi serca serdecznie dziękuję Panie Profesorze. Karolina z Augustowa

 • Panie Profesorze, jest Pan wspaniałym człowiekiem, ciepłym, serdecznym, troskliwym, zabawnym, uśmiechniętym, jest Pan lekarzem rozumiejącym pacjenta bez słów. Jest Pan najwspanialszym lekarzem jakiego miałam zaszczyt poznać, z całego serca Dziękuję! Mama bliźniaczek :)

 • wspaniały człowiek i specjalista operował mnie w 1994 roku usunął gruczolaka przysadki mózgowej jestem bardzo wdzięczna i chylę czoło przed profesorem

 • Pan Profesor może i jest człowiekiem specyficznym ale doskonałym specjalistą i człowiekiem o wielkim sercu - chce pomóc. To jest prawda, że wizyta trwa 7 minut i Profesor niechętnie udziela informacji ale ja po prostu postanowiłam zaufać i już po miesiącu Pan Profesor osobiście mnie operował w szpitalu w Łomży. Sprawa dotyczyła przepukliny L4/5 z promieniowaniem do kończyny, nie było dnia bez bólu. Teraz, 11 mies. po operacji kończę kurs na trenera personalnego. Panie Profesorze, chylę czoła. Dziękuję z całego serca.

 • Polecam Profesora Podgórskiego każdemu, kto ma problemy z kręgosłupem i nadaje się on tylko do operacji. Jestem 2 tygodnie po operacji dyskopatii lędźwiowej i czuje ulgę. Fizycznie wiadomo jak to po operacji odczuwam jeszcze ból, raz mniejszy raz większy. Wiem, że z dnia na dzień będzie co raz lepiej. Profesor przyjął mnie bez żadnej zapisanej wizyty na Szaserów i za to Mu dziękuje, że nie zbył mnie jak to robią niektórzy. Na operację czekałam 4 miesiące, skierowanie dostałam do szpitala w Łomży, bo najszybciej. 3-4 lata temu Profesor również operował moją mamę. To właśnie moja mama powiedziała, że mam udać się z wynikami rezonansu do Profesora. Oczywiście nie żałuje :)
  Zachęcam i polecam.

 • Wielomiesięczna ostra rwa kulszowa spowodowana przepukliną kręgosłupa lędźwiowego l5-S1. Tabletki, zastrzyki, fizykoterapia... Nic nie pomogło. Już sama wizyta u prof. Podgórskiego dała mi nadzieję, że w końcu wyzdrowieję. Decyzja - operacja w trybie natychmiastowym (pomimo młodego wieku miałem już poważne problemy neurologiczne...). Dla mnie to zaszczyt, że operację poprowadził sam Pan profesor :) Dzisiaj minęło 4 tygodnie od zabiegu i już dawno zapomniałem co to ból, dosłownie wszystkie problemy odeszły zaraz po operacji :)) Na prawdę nie mam słów by wyrazić wdzięczność Panu prof. Podgórskiemu. Sama świadomość, że tak wybitny neurochirurg jest co środa w moim mieście daje mi spać spokojnie. Do tego bardzo miły (rozmawiał ze mną jak z kumplem :), rzeczowy i widać, że pomaganie innym sprawia mu satysfakcję. Wzór do naśladowania dla innych lekarzy.Właśnie tacy ludzie jak prof. Jan Podgórski to największe skarby tego świata. Pozdrawiam serdecznie, Julian