Umów wizytę 24 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Profesją medyczną zajmuje się od ponad 30 lat,pracując początkowo jako nauczyciel akademicki a później jako lekarz praktyk w Klinice Chorób Płuc w Białymstoku zdobywając kolejno specjalizacje… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Pytania pacjentów (88)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Profesją medyczną zajmuje się od ponad 30 lat,pracując początkowo jako nauczyciel akademicki a później jako lekarz praktyk w Klinice Chorób Płuc w Białymstoku zdobywając kolejno specjalizacje z chorób wewnętrznych,chorób płuc i alergologii. Cały swój czas poświęcam pracy z pacjentem trudniąc się poza Szpitalem w Poradniach Alergologicznych i Poradniach Chorób Płuc.Wieloletni kontakt z ludźmi, ich problemami zdrowotnymi często utrudniającymi życie osobiste i rodzinne pozwolił mi nabrać dystansu do rzeczy pozornie błahych które kiedyś umykały mojej uwadze.
  Pomoc choremu daje mi wiele satysfakcji i radości oraz mobilizuje do bardziej efektywnej pracy.Poza medycyną pasjonuje się motoryzacją i aktywną turystyką

Nagrody i wyróżnienia

 • Nominowany do nagrody im.dr Krzysztofa Kanigowskiego w 2013 i w 2016roku

Choroby

 • alergia

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
76 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Lokalizacja: NZOZ MCD-L L.S. Kisiel Medyczne Centrum Diagnostyczno-LeczniczeUsługa: pokrzywka

  Jeżdżę na wizyty do doktora do Ełku i czasem kiedy długo trzeba czekać na wizytę również do Augustowa. Zawsze jest miły, wysłucha, wypyta. Jak był problem z realizacją recepty, szybko oddzwonił, skontaktował się z przedstawicielem medycznym i apteką. Jak do tej pory mój problem nie został jeszcze rozwiązany. Ale mam nadzieję, że jednak kiedyś to nastąpi

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Lekarzy Specjalistów "Konsylium"Usługa: konsultacje pulmonologiczne

  Pan Doktor jest bardzo dobrym specjalistą i życzliwym człowiekiem. W sposób kompetentny i przystępny dla pacjenta przekazał mi informacje na temat postępów w leczeniu mojej choroby. Wskazał jak dalej będzie przebiegało leczenie. Z pełną odpowiedzialnością polecam Pana Doktora osobom, które mają problemy z różnymi chorobami płuc.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Lekarzy Specjalistów "Konsylium"

  Bardzo miły, spokojny, uśmiechnięty lekarz. Swoją osobą prezentuje wysoki poziom kultury i wiedzy. Odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku.

 • M
  Lokalizacja: NZOZ MCD-L L.S. Kisiel Medyczne Centrum Diagnostyczno-Lecznicze

  Profesjonalne podejście do pacjenta. Przemiła, sympatyczna rozmowa, kompleksowy wywiad, czekamy jeszcze na wyniki i na diagnozę. Specjalisty godny polecenia.

 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jestem zadowolony z wizyty u doktora Czabana - przeprowadził ze mną wywiad dotyczący mojej choroby, wykonał badanie i poinformował szczegółowo o formie leczenia. Wspaniały fachowiec i człowiek.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: NZOZ MCD-L L.S. Kisiel Medyczne Centrum Diagnostyczno-Lecznicze

  Pan Doktor bardzo mi pomógł już przy pierwszej wizycie. Na podstawie zrobionych testów i ich interpretacji przez Pana Doktora wiem, jak mam rozpocząć leczenie moich długoletnich dolegliwości. Doktor Czaban jest świetnym lekarzem, wrażliwym, empatycznym i "zarażającym" optymizmem. Mile mnie zaskoczyła Jego wiedza nie tylko z dziedziny alergologii. Polecam w 100%

 • Lokalizacja: NZOZ MCD-L L.S. Kisiel Medyczne Centrum Diagnostyczno-Lecznicze

  Najlepszy lekarz alergolog na jakiego trafiłam. Profesjonalizm i życzliwość do pacjenta w każdym calu. Uśmiechnięty i uprzejmy przy każdej wizycie. Odpowie na każde pytanie. Polecam

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: NZOZ MCD-L L.S. Kisiel Medyczne Centrum Diagnostyczno-Lecznicze

  Bardzo sympatyczne spotkanie! Pan Doktor to życzliwy człowiek, posiadający niezwykłą umiejętność prostego przekazywania informacji. W mojej ocenie ważne jest również to, że dr Czaban leczy powoli, krok po kroku. Nie "atakuje" pacjenta serią leków, tylko w sposób systematyczny i uporządkowany prowadzi etapy leczenia. Kontakt z Panem Doktorem dodaje człowiekowi ogromne pokłady nadziei!!

 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wspaniały lekarz i człowiek. Cierpliwie i szczegółowo odpowiada na każde pytanie, wyjaśnia wszelkie wątpliwości. Dr Czaban poświęca tyle czasu ile faktycznie wymaga "problem". Wizyta przebiegła w niezwykle sympatycznej atmosferze, właściwie nie czułem się jak u lekarza :O) Pana Doktora polecam wszystkich alergikom!

 • Wizyta przebiegła w super atmosferze, Pan doktor posiada świetne podejście do dzieci. Odpowiadał na wszystkie pytania i ukierunkował nas co do dalszego leczenia córki.