Dr n. med.

Jan Bieńkiewicz verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog, Lekarz w trakcie specjalizacji

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • K
  Lokalizacja: SALVEUsługa: prowadzenie ciąży

  Świetny lekarz! Pan Doktor prowadził moją ciążę. Jestem bardzo zadowolona, że trafiłam właśnie do niego. Pan Doktor ma bardzo dużą i aktualną wiedzę. USG wykonuje bardzo dokładnie. Zlecał wszystkie badania, które powinnam wykonać w ciąży. Wszystko tłumaczył, zawsze odpowiadał na pytania, poświęcał mi tyle czasu ile potrzebowałam. Ogromny plus za to, że zawsze mogłam się z nim skontaktować , jeśli działo się coś niepokojącego. Nigdy nie zostawił mnie bez pomocy.
  ¡Muchas gracias!

 • Szukasz ginekologa? Pacjenci polecają:

  Andrzej Kunert
  Andrzej Kunert
  Ginekolog
  Broniewskiego 6, Łódź
  Bardzo dobry lekarz :) byłam u niego z 9 tygodniową ciążą :) wszystko pięknie wytłumaczone.Obraz z usg zapisany… więcej
  Umów wizytę

  Wiesława Garnys
  Wiesława Garnys
  Ginekolog
  ul. Milionowa 2G, Łódź
  Dr Garnys jest najlepszym lekarzem na świecie. Jestem zachwycona podejściem i otwartością na pacjenta. Jesteśmy… więcej
  Umów wizytę

  Barbara Kocięba-Gała
  Barbara Kocięba-Gała
  Ginekolog
  ul. Milionowa 2G, Łódź
  Lekarz z ogromną wiedzą ale też dużą umiejętnością przekazania jej pacjentowi bez skrępowania można powiedzieć… więcej
  Umów wizytę

  Anna Feręc
  Anna Feręc
  Ginekolog
  ul. Milionowa 21, Łódź
  Pani doktor z dużą empatią. Fachowa. nie bagatelizuje objawów. dzięki Pani doktor szybko mialam postawiona diagnoze.… więcej
  Umów wizytę

  Barbara Hadacz
  Barbara Hadacz
  Ginekolog, Seksuolog
  Tylna 5, Łódź
  Polecam Panią dr. Barbarę, wizyta przebiega w przyjaznej atmosferze co daje poczucie komfortu psychicznego więcej
  Umów wizytę

  Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • W 2010 r. ukończyłem Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Od 2011 r. odbywam kształcenie specjalizacyjne w dziedzinie położnictwa i ginekologii w Klinice Ginekologii Operacyjnej, Endoskopowej i Ginekologii Onkologicznej Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi. W 2015 r. Rada Naukowa Instytutu nadała mi stopień naukowy doktora nauk medycznych na podstawie rozprawy doktorskiej pt: 'Rola polimorfizmów genu adiponektyny w raku błony śluzowej tronu macicy'. Na co dzień pracuję w Klinice, gdzie leczone są pacjentki z różnymi schorzeniami narządów płciowych takimi jak: endometrioza, niepłodność, poronienia nawykowe, zaburzenia statyki narządów rodnych, nietrzymanie moczu czy nowotwory (łagodne i złośliwe).

   Rodzącymi i ciężarnymi opiekuję się podczas dyżurów lekarskich na blokach porodowych Instytutu CZMP, Szpitala Specjalistycznego Pro-Familia oraz w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Zgierzu.

   Zajmuję się diagnostyką ultrasonograficzną w położnictwie i ginekologii – posiadam Certyfikat Sekcji USG Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, Międzynarodowego Towarzystwa Ultrasonografii w Położnictwie i Ginekologii (ISUOG) i Fundacji Medycyny Płodu (FMF). Posługuję się biegle językiem angielskim, niemieckim i hiszpańskim.

   Zakres usług:

   Położnictwo:
   - Prowadzenie ciąży
   - USG położnicze (poza badaniem 11-14 t.c.)

   Ginekologia:
   - Rozmaz cytologiczny szyjki macicy
   - USG ginekologiczne
   - Choroby infekcyjne pochwy
   - Antykoncepcja
   - Endometrioza
   - Nadżerka szyjki macicy
   - Torbiele jajników
   - Mięśniaki macicy
   - Nietrzymanie moczu
   - Zaburzenia statyki narządów płciowych
   - Histeroskopia
   - Laparoskopia

  Specjalizacje

  • Położnictwo i ginekologia

  Pytania od pacjentów

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom
  Jan Bieńkiewicz
  Jan Bieńkiewicz
  Ginekolog, Lekarz w trakcie specjalizacji
  Łódź
  Proszę Pani, charakterystyka produktu leczniczego Doxycyklina wymienia w możliwych interakcjach zmniejszenie skuteczności doustnych środków antykoncepcyjnych. Podnosi się także dziesiątki innych… Więcej

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  11 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • K
   Lokalizacja: SALVEUsługa: prowadzenie ciąży

   Świetny lekarz! Pan Doktor prowadził moją ciążę. Jestem bardzo zadowolona, że trafiłam właśnie do niego. Pan Doktor ma bardzo dużą i aktualną wiedzę. USG wykonuje bardzo dokładnie. Zlecał wszystkie badania, które powinnam wykonać w ciąży. Wszystko tłumaczył, zawsze odpowiadał na pytania, poświęcał mi tyle czasu ile potrzebowałam. Ogromny plus za to, że zawsze mogłam się z nim skontaktować , jeśli działo się coś niepokojącego. Nigdy nie zostawił mnie bez pomocy.
   ¡Muchas gracias!

  • M
   Lokalizacja: Salve Medica

   Jeden z najlepszych lekarzy ginekologów z którymi miałam doczynienia. Bardzo miły, empatyczny, a przede wszystkim kompetentny lekarz. Pan doktor charakteryzuje się wysoką kulturą osobistą oraz szeroką wiedzą i pełnym profesjonalizmem. Jestem mu wdzięczna, bo uratował moje dziecko, chociaż poród nie należał do łatwych. Pan doktor poświęcił mi mnóstwo czasu rozmawiając i wyjaśniając wszelkie wątpliwości dotyczące stanu dziecka oraz samego porodu. Cc wykonane profesjonalnie, praktycznie nie ma śladu po szwach. Polecam z całego serca. Po porodzie byłam na wizycie kontrolnej i Pan doktor również był bardzo miły, wykonał wszelkie badania. Wizyta przebiegała powoli bez pośpiechu. Pełen profesjonalizm.

  • K

   Jeżeli jakakolwiek kobieta zastanawia się nad wyborem ginekologa, to decyzja może być tylko jedna - dr n. med. Jan Bieńkiewicz. To prawdziwy lekarz z powołania, z ogromną wiedzą i kompetencjami. Delikatny, empatyczny, zawsze cierpliwie wysłucha i odpowie na każde pytanie. Moja ciąża nie rozwijała się prawidłowo, ale Doktor do końca nie poddawał się i szukał możliwych rozwiązań. Niestety mój przypadek nie zakończył się szczęśliwie, ale wsparcie i troska okazane przez Doktora w tych trudnych chwilach są dla mnie bezcenne. Dzięki niemu wiem, że jeszcze wszystko przede mną i z optymizmem patrzę w przyszłość. Jeszcze raz dziękuję temu wspaniałemu lekarzowi i człowiekowi - takich ludzi spotyka się w dzisiejszych czasach nader rzadko. Każdej kobiecie życzę tak szczęśliwego wyboru lekarza prowadzącego ciążę. Doktor Jan Bieńkiewicz to zdecydowanie perełka wśród łódzkich ginekologów.

  • M
   Lokalizacja: SALVE

   Najlepszy ginekolog z tych wszystkich u których byłam. Poza tym wspaniały i ciepły człowiek. Dr. Bieńkiewicz prowadził moją ciąże wzorowo. Chociaż była ona zagrożona i bardzo problematyczna, Pan doktor nie poddawał się i zawsze szukał rozwiązania do końca. Zawsze mogłam napisać jeśli miałam jakieś wątpliwości i nigdy nie zostałam bez odpowiedzi. Jeżeli szukacie lekarza, który poprowadzi waszą ciąże i niczego nie zbagatelizuje to zdecydujecie się na dr. Bieńkiewicza. Na pewno nie pożałujecie!

  • J
   Lokalizacja: SALVEUsługa: prowadzenie ciąży

   Anioł nie lekarz! Do doktora trafiłam zupełnym przypadkiem i Bogu dziękuję że się tak stało. Przyszłam do niego z płaczem po tym jak inny lekarz stwierdził że moja ciąża się nie rozwija i poronie. Doktor zrobił mi szczegółowe usg i okazało się że wszystko jest w porządku i ciąża się rozwija prawidłowo. Na każdej kolejnej wizycie cieszyłam się że trafiłam na tego lekarza. Doktor Bieńkiewicz to bardzo miły i przed wszystkim kompetentny i wykształcony człowiek. Ma indywidualne podejście do pacjentki. Mogłam liczyć na niego o każdej porze zawsze gdy miałam jakieś pytania. Zawsze szczegółowo odpowiadał na wszystkie moje pytania i wszystko tłumaczyl bez pośpiechu. Polecam doktora Bieńkiewicza z czystym sercem. To dzięki niemu dziś koło mnie leży moje małe szczęście! Jeśli jeszcze raz będę miała wybierać mojego lekarza prowadzącego ciążę to będzie właśnie pan doktor !

  • M
   Lokalizacja: Salve Medica

   Jestem po wizycie u Pana Doktora i przyznam , ze dawno nie spotkałam sie z tak empatycznym i miłym lekarzem . Rzeczowo odpowiada na wszystkie zadane pytania ( a było ich wiele ) .
   Każda pacjentkę traktuje indywidualnie , wszystko dokładnie tłumaczy . Posiada ogromna wiedzę . Jestem bardzo pozytywnie nastawiona po wizycie u Pana Doktora i dumna , ze mamy w Łodzi takich specjalistów !
   Dziękuje Panie Doktorze .

  • K
   Lokalizacja: SALVEUsługa: prowadzenie ciąży

   Do Pana doktora trafiłam czystym przypadkiem,jednak z każdą minutą w gabinecie wiedziałam że chcę mieć ciążę prowadzona właśnie u tego lekarza. Kompetentny, delikatny,miły, cierpliwy i przede wszystkim bardzo zaangażowany. Z każdą wątpliwością można było napisać i zawsze uzyskiwałam odpowiedź. Przez całą ciążę czułam że jestem w dobrych rękach i do samego rozwiązania doktor Bieńkiewicz interesował się rozwojem akcji porodowej. Z czystym sumieniem każdej kobiecie mogę polecić takiego lekarza a i ja sama przy następnej ciąży bez zawahania udam się do doktora Bieńkiewicza.

  • Lokalizacja: Miejska Przychodnia GórnaUsługa: Usg narzadow rodnych

   Poprostu klasa.do tej pory wstydzilam sie lekarzy mezczyn.dzis bylam na usg u Pana doktora.Empatia,zainteresowanie ...lekarz bardzo dokladny,troskliwy.jesli bede miala jeszcze kiedys udac sie do ginekologa to tylko do Pana doktora.Mozemy byc dumni z takich lekarzy .Brawo

  • R
   Lokalizacja: Poradnia Ginekologiczno-Położnicza przy Szpitalu Specjalistycznym Pro-FamiliaUsługa: konsultacje ginekologiczne

   Bardzo empatyczny, wysokiej kultury osobistej i dużej wiedzy medycznej lekarz. Polecam każdej pacjentce.

  • M
   Lokalizacja: Salve MedicaUsługa: prowadzenie ciąży

   Dopiero w połowie ciąży trafiłam do Doktora, po serii wizyt u nierzetelnych lekarzy, olewających swoje pacjentki, u których wizyta trwała 3 minuty. Jestem bardzo zadowolona i czuję się w końcu, w pełni zaopiekowana. Doktor wysłucha każdego problemu, odpowie spokojnie na każde pytanie, zleci dodatkowe badania, jeżeli coś go niepokoi. Samo badanie jest delikatne i bardzo dokładne. Doktor jest osobą kulturalną, z szacunkiem podchodzi do kobiet i ich dolegliwości. Bardzo polecam wszystkim ciężarnym i nie tylko.